Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadia 1985

moze mi ktos polecic dobre kliniki plasyczne w warszawie?

Polecane posty

Gość nadia 1985

ktore zajmuja sie skracaniem warg mniejszych. Najalepiej panstwowe, ale prywatne tez moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych nie moge, bo nie znam, ale moge Ci powiedziec na pewno, ktorych UNIKAC, jesli nie chcesz wyrzucic pieniedzy w bloto i nabawic sie nerwicy. Unikaj kliniki MODEL - MED, ktorej wlascicielka jest pani M.MODZELEWSKA. Robilam sobie tam plastyke brzucha i tak mi spartaczyli, ze wstydze sie rozebrac nawet u lekarza. Operacji dokonal prof.JETHON, a wyglada to tak, jakby robil ja smarkaty student albo praktykant. Pani MODZELEWSKA umyla raczki, twierdzac, ze ona nie jest za nic odpowiedzialna i jesli profesor zgodzi sie operowac mnie powtornie, to dobrze, a jesli nie, to nie. Pan Jeton stwierdzil, ze operacja jest OK., a modelki ze mnie i tak nie zobi. Poniewaz nie chcialam ustapic, wlaczono do sprawy prof. STRUZYNE, ktory stwierdzil, ze operacja musi byc powtorzona (przy znieczuleniu miejscowym!!!) Operacja nr 2 niewiele mi jednak dala, bo widzac, ze nie znam sie na tych sprawach, pan profesor JETHON ani nie poprawil mi szwow (zrobil mi grube, wstretne szwy zewnetrzne zamiast stosowanych w calym swiecie wewnetrznych), ani pepka, ktory jest przesuniety o 3 cm w prawo. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK NIE ZROBIL ODSYSANIA TLUSZCZU, BO I ON, I PROF. STRUZYNA UWAZALI, ZE NIE POTRZEBA. Sprawa trafi wkrotce do sadu. I UWAGA - MODEL MED musi miec jakies \"chody\", skoro juz kilkakrotnie pisalam do \"Kafeterii\" na ten temat (pod haslem \"NOWY TEMAT\") i nigdy sie to nie ukazalo. Przechodza tylko teksty jako odpowiedzi - jak wlasnie powyzszy list do Ciebie. Pozdrawiam!!! PS. Dokladaniej opisalam moja sprawe pod haslem \"OPINIA - PROF.J. STRUZYNA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
tu http://xn--twojeciao-xub.pl/index.php o modelmedzie czytałam dobre opinie dlatego sie zdecydowałam na operację efekt okropny blizny na piersciach zostały tragiczne :-0 tez odradzam modelmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Broma brodawki są na róznych wysokosciach cięcie tak samo lewa piers- ciecie wychodzi pod piersi konczy sie na piersi druga wychdzi spod piersi konczy sie na zebrach wielkie szerokie szramy jakby mnie ktoś nozem z piłą potraktował koszmar :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze Broma ma klakierow, ktorzy go chwala.Gdyby byl tak dobrym lekarzem, nie pracowalby w szmacianym MODEL - MED\'zie. \"Nie poleci orzel w gowna\" - jak to pieknie ujal Wyspianski w \"Weselu\". Rob tak, jak ja - informuj wszystkich o lajdactwach MODEL - MED. Zobacz, ile juz na ten temat napisalam, widze, ze i Ty nie proznujesz, ale to jeszcze malo. Musimy przestrzec dziewczyny, ktore marzyly o zmianie wygladu i kosztem wyrzeczen daly sie oszpecic cwaniakom w bialych fartuchach. Badzmy w kontakcie, bo moze i Ty bys cos wygrala przed sadem? Namawiam wszystkich poszkodowanych pacjentow - piszcie, telefonujcie do dziennikarzy, zadajcie rekompensaty. Na Zachodzie spaprana i nie naprawiona operacja kosztuje lekarzy ciezki szmal. W Polsce nie, bo rodacy jakos boja sie zadzierac z partaczami typu Broma czy Jethon albo innymi bezczelnymi draniami typu STRUZYNA. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
własnie:-0 banda naganiaczy och jaki to on miły na konsultacji jaki uprzejmy nawet z usmiechem na pysku potrafi powiedziec ze on tu nie widzi nic do poprawiania a spróbuj na niego cos złego napisac to zaraz zucą ci sie do gardła jego naganiaczki :-0 przejrzyj forum na którym on udzielał konsultacji albo takie rózowe zobaczysz ile tam ochów i achów a najgorsze ze ja sie na to nabrałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsi oszusci, a nawet zbrodniarze, tez sa mili. Musza byc mili i kontaktowi, bo w przeciwnym wypadku nikogo by nie nabrali. Wyobrazasz sobie oprycha, ktory odstrecza juz swoim wygladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz, aby nie byc goloslowna, wysylam WAM zdjecia mego spartolonego brzucha. Adresy: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg Zdjecia w spodnach czerwonych byly robione 2 tyg. po operacji, zdjecia w zielonych spodniach - rok po operacji i po \"poprawce\" pana JETHONA.Na pierwszy rzut oka nie widac, ze pepek jest przesuniety w prawo, ale przypatrzcie sie uwazniej. Tak wyglada sie po \"plastyce brzucha\" w wykonaniu pana JETHONA, przy aprobacie pana STRUZYNY. I ci ludzie szkola jeszcze studentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×