Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzia lalka nieduza

Która z was brała Novynette i je odstawiła??????????????????????

Polecane posty

Gość Muraszka
Hej,jakoś nikt nie chce odp na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je brałam 3.5 roku bez przerwy odstawiłam 8 miesiecy temu. Jeśli chodzi o cykl to do tej pory mam z nim problemy i to dośc powazne własnie mam coś na jajniku prawdopodobnie torbiel, bralam tez luteine i nadal musze ją brac. Ale to nie reguła, nie sugeruj sie wypowiedziami innych osob poniewaz to tylko i wyłacznie zalezuy od organizmu jak zareaguje na odstawienie tabletek, u ciebie moze byc w szystko w porzadku, ja mialam cykle nieregularne przed tabsami i teraz tez jest balagan Ale jeszcze raz podkreslam to nie reguła, odstaw i zobacz co bedzie sie dzialo w twoim przypadku bo kazda kobieta jest inna na cykle po odstawieniu nie ma wpływu nazwa telbetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micra
Ejmi----kiedy po odstawieniu miałaś pierwszy okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno to nazwać okresem - to było lekkie krwawienie z plamieniem w 18 dniu cyklu bez tabletek. Następnie @ był w 25 d.c, potem w 52 d.c z luteiną, 28 d.c z luteiną, 30 d.c bez luteiny, 20 d.c bez luteiny - 10 dni plamienie i krwawienie i 20 d.c bez luteiny- 9 dni plamienie plus krwawienie. Jak widziecie mam zachwianą 2 faze cyklu..czyli niedomoge lutealną. Dziś jestem w 13 d.c idę na usg a za 2 dni znowu zaczynam brać luteine. Tym razem pewnie okres przyjdzie w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×