Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina ze szczecina

Czy istnieje taka możliwość, żeby używająć tylko prezerwatyw nie zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ewelina ze szczecina

chodzi mi o to, czy prezerwatywa jako stały i jedyny środek antykoncepcyjny jest skuteczna???? Nie mogę brać hormonów a mam 22 lata, także wszelkie inwazyjne metody odpadają. Mogłabym liczyć dni płodne itd. ale po pierwsze nie mam regularnych okresów, a po drugie nie bardzo się na tym znam:) No więc pozostaje sama gumka, bez wspomagania tymi dniami płodnymi... :( Dziecko nie byłoby mile widziane, ani teraz ani w najbliższych kilku latach... Co mam zrobić? Czy są tutaj ludzie, którzy używają tylko gumek i nie mają licznbego potomstwa? Jakie prezerwatywy polecacie? Aha, jestem jeszcze dziewicą, także wszelkie dobre rady na temat gumek mile widziane;) Co gorsza- mój partner też jeszcze nigdy tego nie robił, także proszę mnie uprzedzić o różnych poblemach, bo nie chcę żeby ten pierwszy raz był brzemienny w skutkach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka84
Ja od około 2 lat kocham się z chłopakiem i używamy tylko prezerwatyw. On jednak "przed" wychodzi. I nie jestem mamą :). Jeden jedyny raz pękła nam prezerwatywa, wzięłam wtedy postinor. Poza tym jednym razem nigdy nam sie nie zdarzyło, zeby prezerwatywa pękła. Tylko mój facet konczy na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina ze szczecina
ale ja się boję, że ta prezerwatywa nie pęknie a może byc uszkodzona. I co wtedy???:o Ciąży nie będę usuwać. Nie chcę mieć dziecka. Mam 22 lata i nadal jestem dziewicą, także jak trzeba będzie, to poczekam kolejne 22 lata, potem już menopauza i będę się mogła bezpiecznie seksić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszka666
od okolo 2 lat kocham sie ze swoim chlopakiem i uzywamy tez tylko prezerwatyw i tak samo jak malenka84 kiedy ma dochodzi to wyciaga go i wychodzi na zawnatrz proste...jeszcze nigdy sie nam nie zdarzylo aby pekla, przed zalozeniem dmucha sie w prezerwatywe w jej czubeczek i sie sprawdza czy nie jest peknieta albo nie ma dziurki a juz po seksie jezeli sie boicie czy w czasie kochania nie pekla to po wszystkim napelnjcie ja woda nacisnijcie i sprawdzcie to jest chyba najlepszy sposob na sparwdzenie prezerwatywy przed i po stosunku pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina za szczecina
hmmmm... to wszystko jakieś skomplikowane i trochę dziwne... Jak będziemy w nastroju, on juz będzie chciał się klochac, to ja mu powiem: kochanie, nie tak szybko- najpierw muszę podmuchać w gumę:D ;) No nie wiem... Boję się jednak tego trochę:( A czemu trzeba wyjąć członka przed wytryskiem??? To już nie jest wszystko jedno, skoro on sie i tak spuści w gumę??? I jakie prezerwatywy są najmniej awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Dziewczyny, praktykujac stosunek przerywany przez dłuzszy czas wpędzicie swoich facetów w nerwice i wiem co mówię, znam taki przypadek, ze facet ma teraz problemy z seksem. Zreszta każdy seksuolog wam to samo powie. Stosujcie prezerwatywę i nauczcie sie obserwowac własne cialo, nawet przy nieregularnych cyklach jest mozliwe okreslenie dni plodnych. Wtedy jest male ryzyko zajscia w ciaze przy stosowaniu obu metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkas
Ja używam prezerwatyw od 10 lat i jest spoko, ale tylko takich z apteki a nie z budek ruchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja praktykuje...
stosunek przerywany od 4 lat i nie zaszlam w ciaze, a moj facet nie ma zadnej nerwicy, wiec nie przesadzajmy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alte Hex
ależ tak, istnieje nawet możliwość żeby kochając się bez zabezpieczenia w dni płodne nie zajść w ciążę ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×