Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a jednak osobno

CO ZROBIC ZEBY WZIĄSC ROZWÓD? POMÓŻCIE !!!

Polecane posty

Gość razem a jednak osobno

KTO MOGŁBY MI PORADZIC GDZIE MAM SIE UDAC ABY WZIĄSC ROZWOD. I OGOLNIE JAKIES PORADY, BO NIE WIEM CZY NAJPIERW DO SĄDU, CZY ZNALESC SOBIE ADWOKATA, ITP. I JAKIE KOSZTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
jak napisac pozew w zaleznosci od sytuacji jesli twoj partner jest wredny to lepiej miec prawnika jesli uzgodnicie zasady ugodowo to wystarczy tylko pozew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
aha od złozenia pozwu czeka sie kilka miesiecy na pierwsza sprawe bo jest tego tyyyyyyle ze nie dają rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
jesli rozwód bedzie ugodowy to wystarczy jedna sprawa jesli macie zamiar sie żreć to bedzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
DZIEKUJE, ALE NAPISZ MI JESZCZE CZY JA SAMA MAM NAPISAC TEN POZEW I ZANIESC DO SĄDU, CZY JAK ZNAJDE ADWOKATA TO ON ZA MNIE TO NAPISZE A JA TYLKO ZLOZE? AJK TO JEST? I JESZCZE WIESZ MOZE JAKIE SA KOSZTA SPRAWY ROZWODOWEJ, ADWOKAT, ITP? NAPRAWDE JEST MI TO POTRZEBNE, CHCE SIE UWOLNIOC OD WSZYSTKIEGO A N IE WIEM CO MAM ZROBIC I JAK.Z GORY DZIEKI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
WIESZ, ZNAJĄC MOJEGO MĘŻA TO BEDZIEMY SIE ŻREĆ, JESZCZE GDYBYS MOGLA MI DORADZIC CO BEDZIE Z DZIECKIEM ? MA 1, 5 ROKU, A JA NIE PRACUJE////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
przede wszystkim NIEEEEEEEEE KRZYYYYYYYYYCZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
wizyta u prawnika kosztuje ok 60 zł zalezy od miasta lepiej zebys ty złozyla jesli chcesz zeby on byl uznany winnym musisz miec dowody jesli cie zdradza zdjecia świadków smsy telefony maile itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
NIE KRZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
Polskie prawo jest takie ze dziecko prawie zawsze zostaje przy matce a jesli ty nie pracujesz on bedzie placil ci alimenty np procentowo od pensji no i dochodzi podzial majątku za co tez sie placi za rozwód placi sie ok 70 zl kiedy jest przyjety ugodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
wyłącz caps lock bo tego sie nie da czytac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
NIE ZDRADZA MNIE, CHCE WZIĄSC ROZWOD Z TEGO POWODU IZ W NICZYM MI NIE POMAGA NAD OPIEKA NAD DZIECKIEM I PRZYCHODZI POD WPŁYWEM ALKOHOLU CO 3 DNI , DO PRACY WYCHODZI O GODZ, 6 A WRACA O 23 , NIE MA Z NIM KONTAKTU, A JAK JUZ JEST W DOMU NP, W SOBOTE, TO NAWET DUPY NIE RUSZY YLKO SPI DO POŁUDNIA I DZIECKO MA GDZIES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
wiec o tym wszystkim bedziesz musiala napisac w pozwie całą przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
a mieszkanie w którym jestescie jest czyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
bedziesz musiala tez to nieco inaczej opisac( powód) bo on powie ze zarabial na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde7777
doslownie mam identyczna sytuacje, wszystko to samo! szkdoa gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
słuchajcie bo to jest tak ze jak facet nie kocha zony to nie odejsdzie za cholere tylko bedzie uciekkal np w prace zeby nie miec wyrzutów sumienia ze zostawil ją i dziecko sprawdzcie czy nie mają kochanek bo b. czesto tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde7777
no moj na pewno nie ma kochanki, a to ze mnie juz nie kocha to wiem, po prostu milosc sie wypalila ale nie tylko z jego strony! tylko ze nie jest tak latwo odejsc, tym bardziej ze jest male dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
powiem ci tak znam kilka dziewczyn które są kochankami i one mówią ze ich zony dały by sie zabić ze oni nie mają kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
Słuchaj, własnie, powiedz mi jeszcze co bedzie z mieszkaniem.... ja nie chce sie nim dzielic, nie mamy podpisanej intercyzy, a było tak, ze moj mąz byl w wojsku, wyszedł z wojska to wzielismy ślub, i odrazu moi rodzice dali mi pieniądze na mieszkanie, ktore kupilam i jest na mnie akt notarilany i wszystko ,,, ale kupilam je juz w trakcie trwania małzenstwa, a mąz przeciez nie mial za co nawet kupic bo był w wojsku, sąd to bierze pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WZIĄĆ a nie wziąść
Do jasnej cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
moj tez napewno nie ma kochanki.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
wszystko co bylo kupione po slubie jest do podzialu chyba ze przed slubem podpisaliscie papier ze wszystko nie jest wspolne jesli nie to wszystko jest do podzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde7777
reki nie dam sobie uciac, ale wiem co moj maz robi w danej chwili, wiem kiedy jest w pracy, kiedy z niej wychodzi! nie nie szpieguje go ale mam takie mozliwosci ze wiem! no chyba ze jak wychodzi wieczorami sie napic to wtedy, ale w to watpie bo wraca zawsze nieprzytpomny, poza tym on uwielbia pic i to go jednka najbardziej kreci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
naprawde777 skąd jestes i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
moj tez chodzi pijany i wszystko ma w dupie, ja mysle ze to juz alkoholizm, poniewaz on nie moze sobie odmowic alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie masz wzorce
alkoholizm mozna podac za powód rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
a jak to jest z tym podzialem? bedziemy musieli mieszkac razem? bo raz sie spotkalam juz z taka sytuacja, ze sąd nakazal jeden mpokoj dla matki a jeden dla ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
ja wlasnie chce podac powod ALKOHOLIZM, ale skąs oni beda wiedziec ze akurat ten powod jest prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde7777
przepraszam cie ale nie chce tu pisac o sobie zadnych szczegolow! powiem tylko tyle ze mam 28 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×