Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pulcherina

sprawdzone, tanie BIURO PODRÓŻY!!!!!!

Polecane posty

Gość pulcherina

Chciałabym w te wakacje pojechać nad morze Czarne... Będę wdzieczna, jak ktos poleci mi jakies sprawdzone,niedroge biuro podrozy,ktore mnie nie oszuka:) Moze ktos byl w Blugarii, lub Chorwacji w ubieglych latach?? Bardziej oplaca sie jechac prze biuro,czy na wlasna reke?? Z gory dzieki za odpowiedzi :) Pozdtawiam urlopowiczow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
heeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
tanie biuro tzn takie gdzie moznaby zarobic po drodze na pupie a takze wracajac piechota do Polski skorzystac i poduczyc sie jezyka od miejscowej ludnosci na trasie powrotu. zna ktos takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna blondynka
TURYSTA niby stare ale naprawdę sprawdzone. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
nie przyznaje sie do ostatniej wypowiedzi... eh ci podszywacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywcio
last minute - wyspa taka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
siedziba turysty... strona www???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłacznie
biuro skarpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonnna
ciekawy temat,ale umiera... moze znacie jakies sprawdzone i niedroge biuro podrozy w Łodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jużci
Z własnego doświadczenia moge polecić na razie Alfa Star, bo tylko z nimi byłam. Ale wycieczka udała się pysznie (Egipt, Hurghada), organizacja wporządku i miły rezydent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz stary dobry Orbis
ma tanie oferty Travel Time www.orbis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agenda
sprawdzone, na rynku jest od lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta parasolka
Też szukam biura na wakacje, żeby zobaczyć, ile mi to wyniesie. Patrzyłam na alfa star i jest tam ciekawa oferta podróży do Bułgarii. Był ktoś tam? W SŁonecznym Brzegu konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekk33
Ciekawą rzeczą jest i dla mnie nie do końca zrozumiałą, ale często oferty niemieckich biur są tańsze niż tych Polskich, ktoś mi to może wytłumaczyć?! Co do takich stron ze zbiorczymi ofertami różnych organizatorów to mi się podoba jak działa serwis http;//dreamtours.pl. Brakowało czegoś takiego w necie, w końcu jakaś rzeczowa, obiektywna, aktualizowana porównywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi przykład konkretnego hotelu, który warto Twoim zdaniem odwiedzić, a który z polskiego biura kosztuje dużo więcej, biorąc pod uwagę, że trzeba dojechać na niemieckie lotnisko, zapłacić tam za parking i stracić wiele godzin na drogę. Kolejna sprawa - czy któreś biuro daje tak jak Travelplanet ubezpieczenie na wypadek bankructwa? To dosyć istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno o takie połączenie. U mnie zasada jest prosta. Wchodzę na Travelplanet, tam sprawdzam które biuro podróży ma najniższe stawki na dany hotel. I taką ofertę właśnie rezerwuję. Od Travelplanet mam w cenie gwarancję wakacji, w sensie - nawet jeśli biuro podróży padnie, to oni dadzą mi w cenie inny wyjazd. A naprawdę nastawianie się na to, że dane biuro zrobi wam lepsze wakacje bo jest znane... to tak nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona ze swoich wakacji z biurem www.kostravel.pl nad hiszpańskim morzem. Dobre ceny i dobre destynacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym biurem podróży jest www.lachmanski.pl Zwiedziłam dzięki nim Australię i Amerykę Południową. Organizują niezapomniane podróże w najodleglejsze rejony świata. W ich ofercie znajdziecie również wyjazdy do bliższych nam krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuro podróży Lublin Pomarańcza . Fachowa obsługa i udane wakacje. Biuro jest dostępne na stronie http://pomaranczabp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juttkka
byłam na wczasach z Coral Travel i to był jeden z lepszych wyjazdów! na prawdę bardzo zadowolona byłam, bezpiecznie i przede wszystkim pewnie! także może czasem warto ciut więcej dopłacić a mieć większą pewność że wszystko będzie jak należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy korzystałam z biura turystycznego www.redotravel.pl i zawsze mieli super ciekawe oferty dla mnie. Biuro podróży oferuję również załatwienie wszystkich formalności potrzebnych do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne buro z niedrogimi wycieczkami to Columbus http://www.columbus.net.pl/ Zawsze dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. W tym roku byliśmy z nimi na Węgrzech i to były super wakacje, byliśmy w Hajdúszoboszló. Są tam świetne kąpieliska, źródła wody mineralnej, to słynna miejscowość uzdrowiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zależy od oferty jak jest dobra w tui to biorę z tui jak rainbow ma lepsze to od nich. te biura mają umowę z enterem podpisaną a jak na czartery to dla mnie najluźniejsze samoloty są i dużo miejsca na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejjkaa
Dla mnie to Coral travel jest sprawdzone i dobrze działające. Każdy wyjazd jest dokładnie przygotowany, ja wiem wszystko co powinnam ale nie muszę się o nic dodatkowo martwić! I właśnie wiem ze jak z nimi pojadę to wypocznę i będę mieć bardzo udany urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Coral jest mega sztoss i szczerze mówiąc bardzo mi się podoba! lubię z nimi wypoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×