Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

Gdzie w krakowie zrobić piękny bukiet ślubny!!!!

Polecane posty

Witam Rozglądam sie za bukietem ślubnym - chciałabym jakiś niepowtarzalny ale niedrogi. Nie mam na bukiet 450-500 zł - bo podobno i takie sie zdarzają. Fajnie gdyby tez mozna było zamówić ubranie samochodu w tej firmie! Prosze poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeszlegoLataA
Ja zamawiałam bukiet slubny i bukiet dla świadkowej w kaiwaciarni na ul. Sienkiewicza przy kościele koło placu Axentowicza. Nie było drogo, a bardzo sie postarali. Był idealnie taki jak chciałam. Dostałam też specjalne kwiaty do butonierki - odbierał oczywiści mój Miły i świadek-D Zamówiłam też u niech bukiet - kosz z różami dla mojej mamy, który bezpłatnie dostarczyli na wesele. Polecam, bo sprawdziłam. Stosunkowo niedrogo, a ja byłam BARDZO zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeszlegoLataA
Acha, ta kwiaciarnia jest idac od koscioła w kierunku alejek Glogera. Do kwiaciarni schodzi się po schodkach w dół. Mają też zdjęcia i katalogi. Mozna oczywiście przynieść swoje propozycje np. ściągniete z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
ul. Wielicka, na wprost Mc Donalda" Rozmaitości kwiatowe". Zamierzam tam zamawiać bukiet w czwartek, bo też szukam czegośc oryginalnego. Ceny ok, bo ok.150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeszlegoLataA
Grottgera oczywiście, nie Glogera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeszlegoLataA
zapomniałam o cenie - około 100 - 150 zł za całośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecicie coś
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jakubowska!!!mozna wiedziec jaki bukiet bedziesz miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Właśnie dziś tam idę, ale jeszcze do końca nie wiem. Z tego, co mi wcześniej Pani pokazała, to podobały mi się dwa: bukiecik z godźików, gdzie do każdej łodygi był przymocowany długi, srebrny sznurek, na którego końcu także był goździk. Drugi fajny był zrobiony na tej zasadzie, że kilka obręczy z drutu było zebranych w formie koszyka. Też ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakubowskiej
napisz koniecznie, w jakich cenach te bukiety, bo tez jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
No i zamówiłam! Zdecydowałam się na ten ze sznurkami, z pomaraczowych goździków. Do tego bukiet dla świadkowej i ozdoba do włosów dla mnie (też z gożdzika i sznurka). Za całość 200 zł (150 zł za mój bukiet, reszta za 50 zł). Myślę, że to dobra cena. Nie wiem, jak Wy uważacie? Właścicielka ma dobre pomysły i świetne wyczucie kolorów.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubowska :) a masz mozliwość zrobić zdjęcie i mi przesłać? Twój opis brzmi bardzo interesujaco......chciałabym go zobaczyć!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Niestety, nie mam zdjęcia:( Widziałam ten bukiet na zdjęciu na laptopie w kwaciarni.Kiedy masz ślub, bo ja 15 lipca, więc foto mogłabym Ci przesłać dopiero po tym dniu? Najlepiej tam podjedź i porozmawiaj. Ja o tej kwaiciarni dowiedziałam się z www.weselneforum.pl . To jest małopolskie forum i jak wpiszesz w wyszukiwarce" pani Agaty", to będziesz mogła pooglądać dzieła tej pani. Mnie te na tej stronie specjalnie nie powalają, ale już na ich podstawie widać, że babka ma wyczucie. A, wkleję Ci linka http://www.weselneforum.pl/viewtopic.php?t=58782&highlight=pani+agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuska__
Moim zdaniem trzeba wybrac sie conajmniej do kilku krakowskich kwiaciarni, zobaczyc ich dotychczasowe prace: maja swoje zdjecia, strony internetowe, albumy itd. Radze porownac ceny, bo w kwiaciarniach przy glowniejszych i bardziej znanych ulicach sa czesto wyzsze niz w tych mieszczacych sie przy mniej znanych. Co do odnalezienia niektorych ulic polecam www.krakow.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veka
Do jakubowskiej OOOO to juz niedługo. Ja mam ślub 26.08.2006 a już mam nerwice. Nie mamy jeszcze pierwszej piosenki. Ani poradni tez nie mamy załatwionej.....tylko nauki. Musisz napisac jakie wrażenia..... pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Verka, do konca sierpnia jeszcze sporo czasu, więc na pewno ze wszytkim zdążycie :) My już prawie wszystko mamy załatwione - oprócz garnituru, bo przecież mój przyszły mąż ma czas..... Przestałam się tym denerwować,a w poniedziałek zawlokę go na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____szczerze
i z całego serca polecam: \"Camellia\" Kwiaciarnia Kazimierz Tynor 31-903 Kraków, pl. Bieńczycki Plac Targowy 8 - woj. małopolskie tel. 012 641 46 37 Bukiety, samochody...co tylko zechcecie... i zawsze piękne i niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode!!! a ja tak dorzucę od siebie parę słów w temacie bukiet ślubny Kraków ku przestrodze!!! Brałam ślub we wrześniu, zanim zdecydowałam się gdzie będę zamawiała bukiet ślubny odwiedziłam kilka kwiaciarni. W końcu podjęłam decyzję, że kupię bukiet na Placu Bieńczyckim w Nowej Hucie w jednej z budek. Skusiła mnie cena- na bukiecie dla mnie, świadkowej, butonierce i kwiatach do włosów zaoszczędziłam około 100zł. Jakież było moje ogromne zdziwienie, gdy przy odbiorze okazało się, że bukiet ma niewiele wspólnego z zamawianym: miały być łososiowe róże- były kremowe, róże miały być ułożone ściśle jedna obok drugiej bez zieleniny- były róże z zielenina pomiędzy, miało być kila sztuk trawy niedźwiedziej przeciągniętej przez bukiet- była trawa zwisająca (dużo), miało być bez żadnych ozdób- były koraliki przeźroczyste w bukiecie, butonierki miały być z agrafką taką do butonierek gotowe do przypięcia, ale agrafki się skończyły i trzeba było szukać w innej kwiaciarni. To chyba tyle różnic, podobieństw za to 0!!! Odebrałam bukiety, zapłaciłam i wyszłam bo i tak wystarczająco byłam zdenerwowana w tym dniu, a moja awantura i tak nic by już nie dała, bo na jakiekolwiek poprawki było już za późno. A na pytanie czy warto trochę zaoszczędzić kupując kwiatki na placu to już odpowiedzcie sobie same... pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz sobie na bukiety na rosebelle.eu :) takie z kwiatów stabilizowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o piękny i dodatkowo nie ekstremalnie drogi bukiet, to polecam Panią Annę Kurnik z kwiaciarni Artico. Dla mnie wyczarowała magiczne bukiety! Dodatko jest to niesamowicie ciepła osoba, która wysłucha uważnie każdego klienta, a bukiet, który stworzy przerośnie Wasze oczekiwania. Tak przynajmniej było w moim przypadku, a już dwa razy dla mnie plotła bukiety. Pierwszy raz na mój ślub cywilny, a drugi na moje wesele. Więcej na ten temat wraz ze zdjęciami znajdziecie w moim najnowszym poście na blogu: weselemi(kropka)blogspot(kropka)com/2016/11/bukiet-panny-modej-i-pozostae-kwiatowe(kropka)html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×