Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malesaaa

Widziałem dziś grubą dziewczynę desperatkę, bo tak się ubrała...

Polecane posty

Gość Malesaaa

A więc od razu powiem, że ona chyba ubrała się tak bo chciałabyć modna i być może liczy że poderwie facetów, a więc gruba dziewczyna 18 lat' = szpilki = spódnica do kolan = pępek odsłoniętyt = różowy sweterek = grube łydki = baleron na plecach = oponka na brzuchu = salceson na udzie = schabik na szyi = brunetka Myślalem, że jak stąpała po chodniku to te szpile się pod nią załamią. No ale cóż, co dziewczyna robi aby znaleźć chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile na oko wazyla
niska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej się poczułaś
jak to napisałaś? Niektórzy to mają problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brushito
no ale to chyba Jej sprawa jak sie ubrala.. zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo robic to co chce.. byc moze komus tez nie odpowiada jak Ty sie ubierasz.. ale Cie nie krytykuje wiec Ty etz nie krytykuj innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malesaaa
o kurrrwa, dopiero teraz skojarzyłam, że widziałam siebie w lustrze:O porażka, muszę przestać kupować golonko do piwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malesaaa
Czy ja wiem czy lepiej, po prosru obserwuje dziewczyny w moim wieku, była wzrostu ze 168-170, spory kawał kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa o jaaaaaaaaa
czyli wazyla z 80kg???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co sie uczepiliscie Malessa trzeba patrzec jak chodzi konkurencja ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alte Hex
wiecie co, jest taka teoria że ten krytykuje innych pod jakimś względem, kto sam ma podobny problem masz kompleksy, oceniasz, boisz się że będziesz gruba, szukasz w desperacji partnera że tak cię boli jak ktoś inny wygląda? powiem ci tak, ja siebie akceptuję i jestem zadowolona z życia, dlatego jest mi obojętne jak inni się ubierają i wyglądają oraz odnoszę się do ludzi przychylnie (nie mam bowiem żadnego powodu by atakować innych złością) coś w tobie jest nie tak i zastanów się nad tym dobrze a jeśli ta dziewczyna tak chce się ubrać, to niech się tak ubiera, to jej sprawa, co najwyżej uczy nas przy tym tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malesaaa
jestem pewna ze matka ją tak namówiła aby się ubrać, normalnie nikt by przy takiej wadze się nie odwazył na takie cichy i eksponacje nóg. A wiec jej matka musiała jej truć, zeby odsłoniła nogi, bo nie znajdzie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w każdym innym NORAMALNYM
kraju(p.Anglia,Niemcy,Francja,Holandia)nikt by nie krytykowal tej dziewczyny,tam panuje większy luz,czlowiek moze czucsie swobodny i może ywjśc na ulie ubrany jak tylko chce i nikt sie go nie bedzie czepial i obgadywal,w innych krajach ludzie sa bardziej wyluzowani i TOLERANCYJNI!!!!Niestety Polska to pojebany,popierdolony kraj i tu zawsze wszystko jest na maks popieprzone:-oZ każdym dniemtylko utwierdzam sie w decyzji,ze najlepiej stąd wyjechać w pizdu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Malesaaa
każdy mierzy swoją miarą- ty np. miarą pustaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theareninemillion
hmm, wiecie co , takie jest moje zdanie i bedę się go trzymać bez względu na wszystko. prawie każdy z nas kto zobaczył by taką dziewczynę pomyslał by :"jak tezona wygląda!!!" , albo coś podobnego, to znaczy niezbyt pochlebnego na temat jej wygladu. a teraz wszyscy ci co by tak zareagowali , krytykują autorkę topicu. staramy się byc tolerancyjni , nie oceniać ludzi po wygladzie, ale no cóż łatwiej udawać tolerancyjną osobę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
oświećcie mnie: co to za słowo: eksponacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
oświećcie mnie: co to za słowo: eksponacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Malesaaa
tak masz racje bądźmy tolerancyjnie dla: -chamstwa -obgadulstwa -takie czasy że warto być tolerancyjnym dla donosicielstwa -głupoty -jedynie słusznych poglądów głoszonych przeze mnie (najlepiej) -dla babci jadzi która siej ploty tak, tak, tak dla tolerancji i jeszcze raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Malesaaa
tak a najlepiej być tolerancyjnym dla głupoty. Wiesz tak jakoś mam dziwnie i potrafię sama myśleć- i jakoś nie mam ochoty tolerować pustej dziewczynki co to by poczuć się lepiej musi komuś tyłek obrobić. Jeśli ty tak patrzysz na tolerancje twoja sprawa- ja nie. Ja w cale nie jestem tolerancyjna nie toleruje głupoty, plotkarstwa, donosicielstwa, takich małolat jak autorka topiku itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Malesaaa
theareninemillion-- to ty bądź tolerancyjny dla autorki, a ja będe dal tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malesaaa
Jestem szczupła, cycata i w ogóle piękna. A to , że grzyb żre mi pochwę, stopy i przewód pokarmowy, to nic takiego. Poza tym mam wiecznie tłuste włosy, próchnicę w co drugim zębie i z uszu wystaje mi zawsze miodzik :) Lubię się malować tak, by ze mnie kapało fluidem, pudrem i tuszem do rzęs. Obgryzam paznokcie i kąpię się raz na miesiąc, bo nie stać mnie na opłaty za wodę. A moje wiecznie tłuste włosy mają ciągle odrosty, bo farbuję je 2 razy w roku. Ale jestem zadbaną i elegancką paniusią, bo jestem chuda i się maluję. Ubieram się wyłącznie w markowe ubrania- dziś sprawię sobie nową kieckę a potem nie będę żarła przez miesiąc- dlatego jestem taka szczuplutka. Ale za to pięknie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malesa...odnosze wrazenie ze jestes jeszcze młodą siksą dlatego bardzo delikatnie odniose sie do tego co napisałaś... Ktoś tu juz napisał wczesniej, ze krytykują te osoby, które mają jakies ukryte kompleksy. Ja dodam jeszcze, ze w tak oblesny jak ty to zrobiłaś sposób krytykuja osoby prymitywne. Dla mnie jesteś po tym co przeczytałam po prostu zerem, bez kszty kobiecej klasy. I nie mysl sobie ze jestem gruba i dlatego tak reaguje. Jestem ładna, szczupła i do tego szczesliwa, ze nie sprawia mi satysfakcje i radość krytyka innych za wygląd. Z całego serca zycze ci zebys za kilka lat utyła i zebys słyszała za soba komentarze \"baleron\" \"schab\" itd itp i wtedy wspomnij sobie ten debilny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jeju czarodzieju
Mellasa tobie to ja wroze nocne wizytacje pod latarnia bo cos kiepskawo z mysleniem:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie dzieci
to kurwa bądźcie tolerancyjni dla mnie i nie narażajcie mnie do kurwy nędzy na to, żeby w kolejce do kasy w supermarkecie ocierała sie o mnie wielkim, spoconym, WYWALONYM NA WIERZCH cielskiem jakaś śmierdząca, gruba rozwora:o Nie wiecie po co są ubrania?! Ja z wywalonym kutasem nie biegam! Nie muszę oglądać tych wiszących schabów, a żeby się juz to-to ocierało o mnie to juz jest gruba przesada! Czy faceci łażą z dupskiem i brzuchami na wierzchu i ocierają się o was?! Kobiety są beznadziejne:o Myslicie, że jesteście piękne? Myslicie, że 20kilogramowa nadwaga jest seksi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×