Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dizzz

Znaliście osobiście kogoś, komu badanie wykazało obecność HIV ?

Polecane posty

Gość dizzz

Albo wśró znajomych waszych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny 27
ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzz
agresywny 27 na tym forum dużo ludzi żartuje sobie ale jesli mowisz prawde, a to powazna sprawa, możesz powiedzieć jak się zaraziłeś, kiedy się dowiedzialeś i jak wyglada teraz twoje zycie (życie w ogóle i zycie seksualne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzz
PlayPlay a kiedy dowiedzialas się ze mial HIV? wiesz jak się zaraził? Pewnie się badałaś potem nie raz? I masz pewnie jakieś przemyślenia po tej sytuacji? Sory, ze zadaje tyle pytan ale..czy mozesz zaliczyc sie do osob, ktore mialy duzo partnerow? Seks z ryzykownymi ludzmi, czy to byl normalny chloapk , dlugi zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny 27
bylem u cioci na wakacjach na wsi, i wlilem jej krowe. mysle ze przed tem ujebala ja mucha konska co juz byla zarzona bo ujebala jakiegos chorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzz
mozecie odpowiedziec? ja nie znalem nigdy osoby, o ktorej wiedzialbym ze ma hiv, ani nie slyszalem zeby ktos ze znajomych znal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzz
PlayPlay jestes gejem? czy tu już wszyscy wypowiadaja sie niepowaznie i zartuja sobie z powaznych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzz
nie jestem homofobem tylko jeszcze nie czytalem na tym forum zeby wypowiadal sie ktos o hooeksualnej orientacji, za to duzo jest tu na ten temat zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×