Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1990dominiczka1990

Wypowiedzcie się kulturalnie, jeśli możecie

Polecane posty

Gość 1990dominiczka1990

Hejka mam 16 latek i chłopaka, którego bezgranicznie kocham. Miałam już kilku chłopaków i żadnemu nie ufałam tak jak jemu. Znamy się trzy lata, ale tak oficjalnie jesteśmy ze sobą od trzech miesięcy... Zdecydowaliśmy się na współżycie, tylko nie jestem pewna, czy nie powinnam zaczekać ze względu na wiek. On mnie nie naciska, zresztą na ten temat rozmawialiśmy tylko raz na samym początku i wtedy nie chciałam. Ale teraz już chcę, On oczywiście nic o tym nie wie... Nie chcę kierować się tylko głosem serca, ale również rozumem:D Napiszcie, co o tym myślicie. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny27
Maksymalnie za 3 lata urodzisz dziecko i będziesz zapieprzać do Opieki Społecznej z wnioskiem o zasiłek dla samotnej matki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz aby było przyjemnie
i abyś czerpała z tego radochę, pare lat jeszcze poczekaj:O! A teraz marsz do książek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoim wieku słonko to tylko do sikania...masz czas na bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsf
Poczekaj jeszcze z seksem. Moze i jestes fizycznie gotowa na seks, ale napewno jeszcze nie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 858586665ffg666
Ja tam myślę, że powinnaś sama zastanowić się nad wszystkim i sama podjąc decyzję. Tak będzie najlepiej:) I nie bierz sobie do serducha tego wszystkiego, co ludzie tu piszą, bo to tylko i wyłącznie wybór Twój i Twojego partnera. powodzonka życze:D POZDRAWIAM:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990dominiczka1990
Dzięki pomocna:) Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś jeszcze raz bardzo mocno dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
nawet nie wiesz jak sie ciesze ze komus pomoglam nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat.swój pierwszy raz miałam w wieku 17 lat, czyli byłam starsza od ciebie o rok. W sumie to kierowałam i sercem i rozumiem. Tez miałam wątpliowości czy to jeszcze czas itd.Ale jeśli chodzi o wątpliwości to kto ich nie ma w takiej sytuacji-Każdy. Mimo wszystko że miałam te wątpliości to miałam coś takiego że cos mi w środku mówiło że to już jest moment a przede wszystkim partner z którym powinnam przeżyć swój pierwszy raz. Posłuchałam tego głosu, który przemawiał we mnie w środku. Nie żałuje tego. Jesteśmy dalej razem. Jesteśmy ze soba bardzo szczęśliwi. Gdybym miała cofnąć czas i znów stanęła przed ty trudnym wyborem bez żadnego wahania zrobiłambym to jeszcze raz z tym właśnie chłopakiem. Pisze ci to żebyś posłuchała tego co ci mówi to coś w środku i posłuchała tego głosu. A nastepnie podjęła deyzje. Oczywiście wcześniej radze wam żebyscie pogadali razem o zabezbieczeniu, bo decyzja o podjęcu uprawianiu seksu musi byc nie tylko rozsądna ale i odpowiedzialna.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K9
To zależy od Ciebie , facet w wieku lat nastu ( czyli do 20 i trochę więcej ) nie jest facetem tylko niedojrzałym emocjonalnie dzieckiem. To że Ty go kochasz może mieć dla niego znmaczenie lub nie. Nawet jeżeli uznaszże jeszcze nie , prędzej czy później poprosi Cie o jakis "dowód miłości". Myśle że wiesz jakie będą konsekwencje dobre bądz złe Twojego kroku. Inni forumowicze napisali Ci żebyś uczyła a nie kochała ( w sensie łózkowym ). Zrób to. Na wielką miłość, tą dojrzałą w prawdziwym sensie znaczenia tego słowa masz jeszcze czas. Jesteś jeszcze młoda , wiem że Ci potrzeba bliskości kochanej osoby. Nie wiem jaką oboje posiadacie wiedzę na temat antykoncepcji. W tej materii NIGDY nie licz na faceta - licz wyłącznie na siebie. Bo jeżeli zrobicie błąd - cena jest okrutna. Pozdrawiam i życzę właściwego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
cokolwiek zdecydujesz pamiętak tylko o dobrym zabezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powyzej -zeby potem dzieci nie bylo bos sama dziecie ale radze zaczekac, szczegolnie jesli on naciska - a co ty dzwonek do naciskania jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990dominiczka1990
no właśnie nie naciska:) Jak już się zdecyduję to na pewno o zabezpieczenie zadbam:) Dzięki bardzo za wszystko:) Jestem wam bardzo wdzięczna:) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak słuchaj tego głosu w środku, ten głos to szatan. Ale współżyj jak chcesz, to twoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990dominiczka1990
zapomnialam wam powiedziec ze od paru lat biore tabl i sie zabezpieczam bo czasem sie zdarzy to tu na dyskotece to tu w szkole itd ale to bylo kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurfa ludzie
rób co serce karze ? W wieku 16 lat ? Pogrzało was ? A co ona wie o życiu i o miłości. Nie wyrabiam. A ty do książek gówniaro a nie do pieprzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat to zdecydowanie za malo
a jesli tobie sie wydaje, ze jestes gotowa, to sie mylisz! moze psychicznie, ale nie fizycznie, to przezywania rozkoszy. jestes jeszcze malo pobudzona, a to co ci sie wydaje byc tym pobudzeniem, to jedynie wymysl twojego faceta! zaczekaj jeszcze troche, bo w wieku 16 lat seks nie jest jeszcze niczym przyjemnym, nie wspominajac juz o ! razi! marsz do ksiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes jeszcze dzieckiem
mowie ci, poczekaj, naprawde, warto.. wiem cos o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990dominiczka1990
chodzi o to że to jest jednak jakiś krok napszut robiłam to już oralnie nawet z połykiem, ale prawdziwy stosunek to coś innego jednak dzięki za rady 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990dominiczka1990
Ja jebie żal mi wszystkich podszywaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×