Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrs.niewiadomow

odzyskam GO? Czy sie jeszcze łudzic???

Polecane posty

Gość Mrs.niewiadomow

byly 2 pary .W 1 parze po 2 latach on zerwał.Została druga para (ja i moj chlopak) i kolega z 1 pary ktory non stop zachwalał i wyciagała wszedzie mojego chlopaka. Po 2 latach moj chlopak mowi: chce odpoczac narazie koniec.Zaczyna zycie z tamtym kolega.Ja pierwsze rozpaczam prosze, zero rezultatu, wrecz zlosc z jego strony.Mowi kolegom ze nie chce ze mna byc pozniej ze nie wie, pozniej ze nie.Dzwonie do niego mowiac ze wiem z ejuz nie bedziemy razem ale jak to mozliwe ze kiedys tak sie mna interesowal a z dnia nadzien przestałam dla niego istniec.On mowi: czy ja powiedziałem ze nie bedziemy razem?-kolegom mowiles...-ale tobie tego nie powiedziałem, potrzebuje przerwy a potem zobaczymy.I to nie jest tak ze o tobie zapomnialem mi tez jest ciezko..Widziałem cie z kolega nie sadzilem ze tak szybko wrocisz do starych znajomych.Za 2 dni dzwonie do niego -albo probujemy cos naprawic albo naprawde konczymy.On mowi nie wiem potrzebuje odpoczac...w koncu mowi to jak chcesz akonczyc to twoja decyzja. On pracuje w weekendy sudiujereszte czasu wypelnia kolega z 1 pary, ale on za tydz wyjezdza na 2 msc i studia sie koncza... Nie wiem co robic...najlepiej dac mu czas....ale tu chodzi o NADZIEJE robic ja sobie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.niewiadomow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.niewiadomow
nikt mi nie doradzi :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.niewiadomow
prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co loto
wiesz, pomoglabym CI, ale nie wiem dokaldnie o co chodzi, co on jakis gejowski zwiazek stworzyl, ze sie zwiazal z kolega z pierwszej pary? czy to Ty sie zwiazalas? o co loto? zreszta pomimo, ze do konca nie rozumiem... chyba i tak sobie odpusc. po co Ci jakis niedojrzaly chlop, ktory nie moze sie zdecydowac. a odpoczywanie od siebie czesto zle sie konczy zreszta co to za tekst. albo sie kogos kocha i chce sie byc z nim ,spedzac czas itp albo nie. szkoda tylko, ze ci tchorze nie potrafia tego powiedziec. a lepiej znac najgorsza prawde, niech juz nawet powie, ze Cie nie chce, ze nie kocha, a nie, ze jeszcze podtrzymuje nadzieje. napisz wiecej o co chodzi, bo to jest na serio malo zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×