Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda_24

Czy wysyłacie cv w to samo miejsce drugi raz, jak jest ponownie ogloszenie?

Polecane posty

pracy szukam od 8 m-cy. Wysylam aplkacje glownie na ogloszenia z Wyborczej. Zauwazylam, ze po dwoch miesiacach pojawiaja sie ponownie ogloszenia na te same stanowiska firm, do ktorych wysylalam, ale zadna z nich sie ze mna nie kontaktowala. Zastanawiam sie, czy jest sens aplikowac do takiej firmy jeszcze raz, skoro nie przeszlam pierwszej weryfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedhanter
a do jakiej firmy i na jakie stanowisko aplikowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do roznych, aplikuje na stanowiska sekretarek, recepcjonistek, asystentek, asystentek handlowych, obsluga klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedhanter
Sprawdź interpunkcję, ortografię, dane kontaktowe, mail (ale nie w stylu bunia@buziaczek.pl, raczej justyna-kowalska@xx.pl), to samo z cv w angielskim. Nie wiem co nie tak, jeśli spełniasz WSZYSTKIE warunki w ogłoszeniu, to błąd (najprawdopodobniej) po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hedhanter: nie rozumies zo co mi chodzi. Nie pytam, czemu sie do mnie nie odezwali, lecz czy jest sens wysylac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z uporem maniaka mozesz
wysyłać...moze docenią ten upór. ale raczej sznase niewielkie..cóż wysłanie cv nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka okrutna
ja nie wysylam, chociaz wkurza mnie to. odpowiadam kwalifikacjom a mimo to nie dzwonia. mysle ze jak raz odpadlas to i teraz nie bedzie szans, a oni pewnie i tak maja gdzies w bazie Twojeog cv wiec jakby chcieli to by sie odezwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej firmy przychodzi pewien gość, trochę ponad 30 lat, wykszt. wyższe , co tydzień drukuje CV z Gazety Wyborczej. I tak od pół roku. Choć nie był już 3 trygodnie. Może znalazł to czego chciał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliccjaa
Ja bym wysłała nic nie tracisz ale możesz miec podobnie tak jak ja sie spotkalam w marcu 2006 byłam na rozmowie kwalfikacyjnej ( nie weszłam na sama rozmowe jak dowiedziałam sie o coc hodzi tak naprawde) firma kredytowa poszukiwała Pani do biura i tak pierwsze 3 tyg. okres probny "szkolenia-wdrażanie się" a jak sie sprawdzisz umowa o prace i tak co 3 tyg. w końcu jak chcesz umowe o prace to jestes super wydajna i strasz sie a zawsze po 3 tyg. bedzie ktoś nowy. Do dnia dzisiejszego ta firma oglasza się co poniedziałek i ma zamieszczone ogloszenie na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjaa: to niezle, tez trafilam na kilka takich ogloszen. w ogole pare lat temu jak zaczynalam szukac pracy, pierwszje pracy to trafilam na super ogloszenie, poszlam na spotkanie pod wskazany adres, a okazalo sie, ze firma nawet szyldu nie ma. przywitala mnie szefowa w dresie i poprzypalanej papierosami kurtce o wygladzie pijaczki, samo pomieszczenie firmy to kuchnia, wc i jeden pokoj, w ktorym bylo biurko na nim kompueter i dwa dodatkowe krzesla. Na komputerze pracowal jakis facet. Babka przeprowadzila ze mna rozmowe i nastepnego dnia kazala przyjsc elegancko ubrana na dzien proby (stanowisko pracownik biurowy). Poszlam. Okazalo sie, ze na dniu probnym byla jeszcze jedna dziewczyna, ktorej byl to drugi dzien proby. Dostalysmy bojowe zadanie odbierania telefonow i umawiania ludzi na rozmowy na dzisiejszy lub jutrzejszy dzien, ale od tego od ktorej z nas wiecej ludzi przyjdzie na rozmowe zalezy, ktora przyjdzie jutro na dzien proby, oczywisice bezplatny. Nie wiem dokladnie czym sie firma zajmowala, szefowa nie wyjasnila, facet ktory pracowal na komputerze okazalo sie ze caly czas na nim gral!!!!! Jak wlasciciele gdzies wyszli poszperalysmy w szufladach i okazalo sie, ze firma ma rozne pieczatki, rozne druczki, nawet cale kartony plyt muzycznych. Obie zostalysmy zaproszone na nastepny dzien, ale ja nie poszlam. Za bardzo mi to smierdzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_24: ups to źle się wyraziłem. Chodziło tylko o to, że drukowałem jemu CV i LM, które znajdował w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy zdarzyło mi się wysłać CV ponownie do tej samej firmy (bez odzewu). Wysyłałam też swoją aplikację do tej samej firmy ale na różne stanowiska (z odzewem). Mój problem wygląda jednak inaczej. Szukam pracy od około 7 miesięcy, byłam na kilkudziesięciu rozmowach kwalifikacyjnych bez zamierzonego skutku. Nie wiem jaki jest mó błąd, ale nie potrafie przekonać do swojej osoby potencjalnego pracodawcy. Dlatego proszę Was o pomoc. Może macie jakieś porady, spostrzeżenia wynikające z własnego doświadczenia. Podaje swój mail gdyby ktoś chciał się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami, radami itp. itd. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mila
na jakie stanowiska startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
pracuje w firmie rekrutacyjnej, co prawda w Stanach, ale praktyki rekrutacyjne sa wszedzie b. podobne. Najwyrazniej nie spelniasz kryteriow.. wiec nie ma sensu wyslac CV po raz drugi. pracodawcy i tak maja wszytskie oferty w bazie danych. jesli beda chcieli sie odezwac, to sie odezwa. jesli sie nie odzywaja, znaczy to, ze szukaja kogos o lepszych kwalifikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka do maila: milianaa@tlen.pl Szukam pracy na różne stanowiska od kelnerki, barmanki po recepcjonistke, asystentke kończąc na stażystce, sprzedawcy. NA rozmowy kwalifikacyjne zostaje ciągle zapraszana ale bez zamierzonego efektu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starannie studiuje ogłoszenia, nie wysyłam aplikacji gdzie nie spełniam kryteriów, to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wysylam po raz drugi w to samo miejsce cv wychodzac z zalozenia, ze skoro odpadlam za pierwszym razem, to i pewnie drugi tez nic nie pomoze... :( a czasami mnie to denerwuje, bo jak jest fajne stanowisko w ciekawej firmie i wydaje mi sie, ze bym mogla sie tam odnalezc, a oni po iles razy puszczaja te ogloszenia, a mnei pomijaja,naprawde robi sie przykro :( Ale moze powinanm sprobowac. I podobnie jak Ty, Milaa, mam dylematy, co robie nie tak, ze wciaz nie mam pracy. Ostatnio wyczytalam, ze warto wysylac lisciki z podziekowaniem za rozmowe po rozmowie, tak dla przypomnienia o sobie. Na pewno nie jest to klucz do sukcesu, ale moze cos pomoze :) Wczoraj bylam na rozmowie o prace na stanowisko niby sekretarki, ale jak sie okazalo obowiazki znacznie przewyzszaja zakres obowiazkow na tym stanowisku. Firma produkuje pewne czesci kol samochodowych (niewazne co dokaldnie), jest mala, miesci sie pod Wawa. Obowiazki: to obsluga biura ogolna:korespondencja, telefony, raporty, faktury, ksiegowosc, place, rozliczenia z klientami i dostawcami, koordynacja trasy kierowcow, ktorzy dostarczaja towar, nawiazywanie kontaktow handlowych, wyszukiwanie partnerow do wspolpracy, kontrola produkcji. Za to wszystko szef zapropnowal mi 800zl netto na zlecenie, na okres probny pol roku do roku, w zaleznosci od tego jak sie bede spisywac. Co o tym myslicie??? Mam wlasne zdanie, ale chetnie uslysze Wasze, bo mzoe ja mam za duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem, gdy jakieś ogłoszenie się ponawia, lub też jest ciągle, prawie tydzień w tydzień, to zaczynam podejrzewać że coś musi być nie tak, skoro nikogo nie przyjeli, albo tak często ktoś z firmy rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela 24...> tak jesli ciągle firma szuka pracowników, to raczej znaczy często, że coś z nią nie tak, może nie płacą na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zdażyło kilka razy wysłać w te same miejsca, czasem na różne stanowiska, ale teraz to już wysysłał tylko raz. zastanawiam się czasem nad firmami, które ciągle poszukują pracowników, albo takie któe nigdy nie szukają pracowników, bo np do gazet, to bardzo rzadko poszukują dziennikarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pracowałam w firmie, gdzie ogłoszenie było bardzo długo i przyjeli mnie. Jak się później okazało, pracodawca nie chciał dać umowy i płacił marne grosze, więc zrezygnowałam. Uwaga, ogłoszenie znowu się pojawiło w poniedzialkowej wyborczej, dlatego radzę uważać na takie \"firmy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto ogłoszenie to tylko ściema, tak naprawdę dawno już na dane stanowisko kogoś mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie pracujesz? ja już jestem po stażu, ale kurcze na normalny etat jakoś nie moge się załapać, fakt że nie szukam zbyt intensywnie, no i w sumie pomyślałam, że może znowu na staz bedzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rossmannie jako asystentka. Jednak dalej przeglądam oferty pracy, chyba z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×