Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem wiec pytam

Testy

Polecane posty

Gość nie wiem wiec pytam

Czesc chciałam zapytac czy testy ciazowe róznia sie miedzy swy ceny i producenta? Chodzi mi o to czy jak na jednym tescie jest napisane ze mozna go zrobic dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki a na 2 ze wykrywa juz 6 dniowa ciaze to czy to jest prawda czy tylko wymysł producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
prosze o odpowiedz! mam objawy ciazy od zapłodnienia mineło 10 dni dzis rano zrobiłam test (takiw dniu spodziewanej miesiaczki) i nie wyszedł... Czy jest sens robienia kolejnego testu (tego co wykrywa 6 dniowa ciaze)??? Cykle mam bardzo dł do okresu jeszcze 2 tygodnie... Nie wiem co robić. prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
jeszcze raz prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze.Masz do okresu jeszcze 2 tygodnie więc nie ma co panikować.A co do testów-mhmmmmm ja im jakoś nie ufam.Miałam kilka razy błędne wyniki mimo że robiłam wszystko tak jak nalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
kangurku ja mam jeszcze jedno pytanie. chodzi o moje piersi. bola mnie tak okropnie ze nie moge spac w nocy, to taki piekacy potworny ból a sutki caly czas sa twarde i nabrzmiałe... Oprócz tego czesto chodze sikac- to sa objawy ciazy? Czy z upałów piersi moga bolec a sutki twardniec? nigdy jeszcze tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dni od zapolodnienia (nie stosunku) to ciaze jest w stanie wykryc test ciazowy z krwi tylko i wylacznie...te z apteki duzo pozniej tzn. moze czasem wykryje, ale zazwyczaj to za wczesnie i jesli pokaze wynik negatywny to nei mozna mu ufac w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
no to od zapłodnienia mineło 2 dni :-/ mialam plamienia wiec to chyba było zapłodnienie, choc plamienia były baaardzo skape dwie małe plamki i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem....do zaplodnienia mialo dojsc 10 dni temu (czyli powinna byc wtedy owulacja) a okres masz miec za 2 tyg.? no to ja nie wiem jak...moze cos zle zrpozumialam? owulacja wystepuje 14 dni przed okresem...czyli TEORETYCZNIE powinnas miec ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jeszcze raz...stosunek byl 10 dni temu? dwa dni temu bylo plamienie- ktore uwazasz za implantacyjne tak?? w ktorym dniu cyklu mialas sotsunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
ja mam cykle 37 dniowe wiec owulacja wystepuje 18 dni przed okresem czyli u mnie jakies 2 dni temu (mysle ze stad te plamki krwi na bieliznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
stosunek mialam w 14 dniu cyklu dzis jest 26 dzien wiem ze podczas stosunku miałam dni płodne bo mialam piekny płodny sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie owulacju moze byc plamienie, ale w takim razie- skoro owulacje mialas dwa dni temu, to jak 10 dni temu mialoby dojsc do zaplodnienia?? poza tym tak wczesnie objawy ciazy sie nie pojawiaja, mnie np. bola piersi od owulacji az do okresu czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
pomylka miało byc ze dzis mam 25 dzien cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test. Masz jeszcze dwa tyg. więc jestes teraz mniej więcej w połowie cyklu - dlatego mozesz mieć bolące piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
ale z obserwacji sluzu wynikało ze robilismy toi w dni płodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za krótki okres minął od zapłodnienia by mówić o jakiś objawach.Być może za bardzo panikujesz i dlatego ,,szukasz sobie objawów" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak btw obserwacja sluzu sama w sobie nei moze byc metoda okreslania owulacji, sluz podobny do plodnego wystepuje tez kiedy kobieta jest podniecona itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
chce byc. ale tez juz sie pogubilam. czytalam wasze posty i wiem ze najlepiej obserwowac sluz wiec z mojej obserwacji wyszło ze wtedy kiedy sie kochalismy miałam dni płodne... potem długo nic sie nie działo az do niedzieli. w niedziele krew na bieliznie ból brzucha i ból piersi... Nigdy dotad nie miałam krwi ani nie bolały mnie piersi dlatego ucieszłyłam sie ze nam sie udało... teraz to juz sama nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie moglo oznaczac implantacje, alebo tez moglo wystapic wlasnie przy owulacji, czasem lekkie plamienie sie zdarza na kilka dni przed okresem...musisz poczekac bo teraz nic sie nie wyjasni jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale...skoro nigdy nie mialas takiego plamienia ani bolu piersi...to moze akurat sie udalo, czego Wam oczywiscie zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
nigdy i troche sie przeaziłam jak zobaczyłam te krew. Aaa zapomnnialabym na podtrzymanie ciazy (gdyby doszlo do zapłodnienia lekarz przepisal mi luteine mialam ja brac od 16 do 25 dnia cyklu dzis własnie biore wieczorem ostatnie pól tabletki. czy luteina dopochwowa moze miec wpływ na wynik testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
Dziewczyny zaczełam sie juz martwic. jesli to nie ciaza to co? Z moimi piersiami stało sie cos dziwnego zrobiły sie wielkie jak dwa balony zawsze miały kształt gruszkowaty a teraz sa okraglutkie jak jabłuszko brodawki sa takie duze ze zasłaniaja pół piersi i sa duzo ciemniejsze niz zazwyczaj zawsze były jasniutko różowe a teraz lekko czerwone. No i sutki które sa cały czas twarde nawet w nocy kiedy spie w dzien ... Non stop. Najgorsza rzecz to to że te piersi strasznie mnie bolą. W dzien to sie da jeszcze jakos przezyc ale w nocy to mam łzy w oczach od tego bólu... Co to może być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
dzieki za pomo9c. pewnie jakbym pytala o wozek za 1500 to byscie wydarły mordy że sie chw3ale a jak prosze o rade to cisz :-/ od takie ejstescie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie to po pierwsze. Po drugie zrób ten test dla własnego spokoju. Ja zrobiłam test ciążowy, jak spózniał mi się okres tydzień i wyszły dwie kreski. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem wiec pytam
włąsnie wczortaj zrobiłam test ale zrobiłam taki który robi sie w dniu spodziewanej miesiaczki a u mnie do miesiaczki jeszcze sporo czasu... Oczywiscie test mi nie wyszedł a piersi strasznie mnie bola i to nie ejst wkrecanie sie. wygladam jakbym łaziła podniecona przez cały dzien bo sutki mi stercza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×