Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odbita pileczka

dlaczego wielu mezczyzn ubiera sie tak tragicznie?

Polecane posty

Gość odbita pileczka

ta obcisle koszulki rany przeciez to fatalne wygladacie jakby ciuch sie wam zbiegl w praniu albo jakbyscie kupili bluzke o rozmiar i to nie jeden za maly... a do tego solarium jesooo...normalnie chodzace tragedie...a jeszcze brakuje tylko pomalowanych paznokci i blyszczyk na ustach :)...normalnie niewiasty z was :)....aniolki zacznijcie ubierac sie po mesku....juz wolalabym ogladac faceta w pomietych portkach niz takiego a la ken ...:)...istnie wyjety z pudelka od lalek barbie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobieta i mi to akurat nie przeszkadza jak kolesie chodza odpicowani gorzej jak dziewczyny ubieraja sie jak kurwy i dziwki zza rogu:/:O:O:O to jest dopiero tragiczne co komu przeszkadza metroxexualizm:) niech o siebie dbaja a nie.. chodza jak wiesniaki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t o j a
Wiecie co jest okropne ? Facet w różowej koszulce, białych spodniach, japonkach, włosach na żel, do tego okularki i solarium !! Bleeeee !! Laluś i tyle ! Żal mi takiego kogoś, a znam kilka takich okazów- wszyscy są zapatrzeni w siebie i nic nie warci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie widzialam u mnie w miescie kolesia w rozowej koszulce ale pewnie jak bym zobaczyla to bym sie smiac zaczela... a japonki hym..a gdzie jest powiedziane ze tylko kobiety maja je noscic? skoro sprzedaja meskie to chyba po cos sprzedaja... zel do wlosow jest wskazany zanim moj chlopak ukladal wloski na zel to ganialam za nim z pianka:D metro wlasnie wyrozniaja sie tym ze maja wiecej kremow niz pomiesci nie jeden sklep kosmetyczny;) a kwestia solarium... no glupio jak koles wykupi karnet... ale mimo to jestem za tym zeby faceci zaczeli o siebie dbac.. tylko bez przesady.. ale to podobnie jak z laskami one przesadzaja i faceci ida w ich slady to jest raczej ciut smieszne;) no ale.. jesli lubia:P wazne zeby w glowie mieli poukladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-statnia
a ja widzialam faceta w rozowej koszuli-byl nim moj kuzyn-dodam tylko ze tu w angli jest inna moda troche, ale wcale mi to nie przeszkadzalo-mimo wczesniejszego szoku:Ppozniej sie przyzwyczailam i musze przyznac, ze nawet ciekawie to wyglada!a co do picowania-to dodam ze on siedzi w lazience dluzej niz ja:P ale nie mam nic przeciwko!)fajnie jak facet jest zadbany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie przeszkadzają pomalowane paznokcie czy nawet rzęsy, byleby facet nie traktował włosów żelem i nie nosił białych spodni. :O Zresztą w ogóle żadnych jasnych. No i rzecz jasna różowych ciuchów i głupich bluzeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najgorsi inormatycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-statnia
zalezy od kraju-bo tu w anglii faceci sa naprawde zapatrzeni w beckhama i staraja sie go nasladowac z tego co zauwazylam:(w niektorych przypadkach wypada to calkiem przyzwoicie, w innych jak np facet ma trzy kolory na wlosach i wielkie kolko w uchu, pomalowane paznokcie to wyglada strasznie-nie wiem co macie przeciwko bialym spodniom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbita pileczka
jest roznica miedzy zadbanym facetem a facetem wygladajacym jak niewiasta :)...przeciez z tego to tylko ubaw sie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie biale spodnie? dajnie to wyglada jak chlopak ma na sobie czarna koszulke typu T-shirt biale spodnie wlosy na zel i okularki a do tego jest ogolony swierzutki i pachnący dobrymi perfumami mnie to sie taki typ podoba:p;) niepodoba mi sie za to jak jest niezadbany, flejowaty, w niemodnych ciuchach bo taki jest odrzucający i na pierwszy rzut oka widac ze nie potrafi o siebie zadbac i nie ma dobrego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbita pileczka
a i jeszcze ta fatalna moda trampki jeansy i elegancka marynarka z podwinietymi rekawami...istny cyrk:P...rozumiem sportowa koszula cos w ten desen ale takie polaczenie :P lojeju:P....to tak jak dziewczyny laza w tych bucikach na obcasie a la trampki smiechu warte:D....buty na obcasie powinny byc eleganckie..a nie wygladac jak trampki ze szpilka w jednym:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-statnia
co do trampek i zawartych w nich szpilkach to sie zgadzam-ale marynarka dzinsy i trampki u facetow-to fajna kombinacja-zreszta rzecz gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. taki mam gust a jasnych kolorow ubrań u facetów nie lubię. Dla mnie facet w białych spodniach wygląda niemęsko i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do trampek to uwazam ze wogole nie wypada w nich chodzic ot tak w dzien powszedni:) ani to ladne ani modne-- sportowe i zarezerwowane tylko do zadan sportowych czy tez roboczych;) (typu dzialka:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbita pileczka
Marzanna popieram:) zwlaszcza jak ma do tego t-shirt czarny wted wyglada jak manekin ze sklepu:)..tak slodko wypacykowany ..:D..normalnie ..(nie)meski kociak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. takie jest wasze zdanie ok- :) ale dlaczego uwazacie ze wyglada niemesko?? Czy facet musi byc uosabiany z czyms silnym i brutalnym? i kojarzony musi byc z ciemnymi barwami? Anielskie kolorki tez do nich pasuja:) my laski chodzimy na czarno czasami i im to nie przeszkadza.. hym.. wogole co to sie porobilo ze niektore kolory zarezerwowane sa tylko dla kobiet:D a podobaja wam sie kremowe garnitury? i faceci w slipkach kompielowkach na plazy? bo generalnie mi sie strasznie te garniaki podobaja ale jak widze nad woda gdzies kolesia w slipkach to ojjjj.... matko...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbita pileczka
to nawet nie chodzi o kolorki...bo i kobiety z rozem przesadzac nie powinny bo "rozowe szalenstwo" nie jest zbyt modne jedynie razace :)....nie mam nic przeciwko wlasnie kolorkom lubie oryginalny styl i nie musi dla mnie facet by byl meski lazic na czarno i wygladac groznie... mnie tylko razi jak co drugi facet robi z siebie "maczo misia" duze to ciemniejsze od moich mebli machoniowych uzelowane wlosy swiecace w ciemnosci i obcisly t-shirt ...nie czaje co on ma eksponowac ?:P...biust??:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymm.... no.. ptaki im barwniejsze tym wiecej maja \"towarzyszek\" kogut jak sie puszy to albo jest grozny albo mu sie chce... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, mamy po prostu zupełnie inne gusta.. I zupełnie inni faceci nas interesują.. Do facetów, którzy mi się podobają, nie pasują \'anielskie kolorki\'. A nawet gdyby pasowały i gdyby tak się ubierali, to z pewnością nie zwróciłabym na nich uwagi. Po prostu nie toleruję tego typu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossa..masz rację. Zresztą dobrze że jest różnorodność i ludzie ubierają się w różnych stylach. Nic do nikogo nie mam, zwyczajnie piszę co mi się podoba a co nie. Jednak zanim dowiem się co ktoś ma w głowie to najpierw tę osobę widzę i od razu wiem czy pociąga mnie jego fizyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×