Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pileczka.....

Niepokoi mnie ta sytuacja, czy Ktoras z Was byla w podobnej

Polecane posty

Gość pileczka.....

Jestem mezatka----> dodam, ze szczesliwa. Od jakiegos czasu zauwazam, ze znajomy (tez zonaty) okazuje mi inny rodzaj zainteresowania niz zwykla kolezenska sympatia. Nie jest to nic wulgarnego, czy nahalnego, ale mnie ta sytuacja bardzo krepuje. Zupelnie nie wiem jak sie w stosunku do niego zachowywac. Jak mu pokazac, ze nie interesuje mnie nic poza kolezenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczka.....
Czy nikt mi nie podpowie, jak grzecznie " podziekowac" temu panu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze daj mu do zrozumienia
ze maz jest dla Ciebie najwazniejsze, ze bardzo kochasz....mow czesto o mezu, wspominaj go, uzywaj cieplych slow w stosunku do meza itp itd...bylaby to dobra aluzja dla tego 'pana' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Ja jakiś kolega, ktrego znasz od lat, to chyba możesz mu wprost powiedzieć, żeby się tak nie zachowywał, a jak go krótko znasz, to może bardziej aluzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczka.....
Niestety, jest to czlowiek, ktorego znam od niedawna! Nie jestem osoba przebojowa i nie potrafie powiedziec mu tego wprost. Tymbardziej, ze jak pisalam, to nie sa sytuacje jednoznaczne. Napewno sprobuje metody z podkreslaniem roli meza w moim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani melancholia
Och takie sytuacje są nie raz i nie dwa,cały czas mężczyżni próbują flirtów z mężatkami.Nie rób z tego problemu. Po prostu nie zauważaj jego podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×