Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajacyk pankracyk

Opiszcie wady facetow i kobiet

Polecane posty

Gość pajacyk pankracyk

Dla jednych pewne wady oznaczaja to a dla innych tamto. Najgorsze dla faceta wady to meska duma, zaborczosc, zazdrosc, maminsynek itd. wiec np. co w takim maminsynku wam sie nie podoba? Bo chyba nie jest tak, ze maminsynek nie potrafi nic zrobic, moze trzeba go zachecic i pokazac ze mozna inaczej? Ale kobieta chyba sie nie chce, nie beda robily z maminsynka faceta bo z takim chyba nie idzie sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze jak : +facet jest zazdrosny o innych facetow w otoczeniu swojej partnerki np kolegow, kuzynow, a sam ma dziesiatki kolezanek, przyjaciolek, dalekich kuzynek, przyjazni sie z bylymi dziewczynami + kiedy zakupy z mama, urodziny babci, obiadek u cioci, imieniny dziadka sa wazniejsze od spotkania ze mna + kiedy traktuje mnie jak kolege, mowi do mnie per stary, zglupialas, ocipialas itd + kiedy jedynym powodem dla ktorego sie spotykamy jest seks + kiedy dorosly facet robi z siebie biednego chorego chlopca i trzeba go glaskac po glowie i traktowac jak dziecko + kiedy dotyka, obejmuje kolezanki, przesyla im \"buziaczki\", spotyka sie na alkohol ze swoimi dawnymi fuck buddies :o + nie slucha co sie do niego mowi, uwaza, ze zawsze ma racje, przerywa mi w srodku zdania i peroruje na inny temat + zbyt czesto uzywa slowa \'nie\' + kompletnie mnie lekcewazy w towarzystwie. U kobiet na pewno nie lubie: + przeslodzenia, \"misiaczkowania\", \"kotkowania\" itd + ciaglego domagania sie komplementow + ustawiania faceta wedlug wlasnego widzimisie + ograniczania mu spotkan z kolegami + zrzedzenia, narzekania, domagania sie ciaglej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×