Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestodwulatka

jestem w szoku co sie na tlenowskim czacie dzieje!

Polecane posty

Gość dwudziestodwulatka

buhaa, ale jaja, bylam teraz na czacie - na tlenie i weszlam w forum erotyczne. jakis gosc zaraz do mnie napisal, takie tam wicie.. No i wlaczyl swoja kamerke i pokazal mi jak sobie wali fiuta!!! Ja nie mam kamerki i to na szczescie! Najpierw na to patrzylam ale potem tak mnie obrzydzil, ble, spuscil mi sie na moich oczach!!! jestm w ciezkim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest kto
to po co właziłaś ? Chyba było wiadomo, że jak trzepał to się spuści, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestodwulatka
no chcialam sie tlko moimi wrazeniami podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradeuska
hehe, ja tez tak kiedys mialam gosciu sie tak napalil, tak go podniecilam ze mi sie spuscil hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioiooioioi
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexibabeczka
a jak sie wchodzi na takiego czata?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdzice i podajcie sie
za 13 letnie dziewczynki, zobasczycie ile pedofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexibabeczka
ale jak tam sie wchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez kiedys na takim czacie byłam kolo miał taką fujarke ze tylko mu współczuc ale trzepał ostrio i dzielnie a co ja przy tym smiechu miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O S R
@.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestodwulatka
@.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ normalnie idz na tlen-jezeli masz zainstalowany i na czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez umiem a co
@.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mi wyjdzie ;) @.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D @.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................## .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@................................@@@@ .............................@@@@................................@@@@ .............................@@@@................................@@@@ ######################################################### ######################################################### ####################...........................################## ################.....................................############### ###############........................................############## ##############...........................................############# ##############.................@.........@.............############# ##############................@@.......@@...........############# ###############..............@@@@@@@@..........############## ################............@@@@@@@@.........############### ##################...........@@@@@@........################# #####################.........@@@@@.....#########.@@.###### ##########################.@@@@@@.#########.@@.######## ########################.@@@@@@@@.######.@@.########## ########################.@@@@@@@@@.####.@@.########## #######################.@@@@@@@@@@.#####.@@.######### ######################.@@@@@@@@@@@.######@@.######## #####################. @@@@@@@@@@@@.####.@@.######## #####################.@@@@@@@@@@@@@.###.@@.######## #####################.@@@@@@@@@@@@@.##.@@.######### ######################.@@@@@@@@@@@@@@@.############ #########################@@@@@@@@@.@@############### #########################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_30_olsztyn
gorąca zawsze wszystko popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się dostać
na ten czat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja raz
weszlam na interie ale nikt nie chciał sobie zwalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryro
okularnica... od dawna wiadomo, ze okularnice są drętwe i mało pociągające erotycznie.Takie zasuszone cipy w rogowych oprawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×