Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flinta

Niech mnie ktoś zastrzeli...

Polecane posty

Gość flinta

On i Ona. Ona mężatka, On żonaty. Zakochują się w sobie. Po kilku miesiącach w NIm uczucie się wypala - Ona nadal kocha jak oszalała. On proponuje przyjaźń - Ona ją odrzuca, bo wie, że nie potrafi być jego przyjaciółką po tym wszystkim.Pomimo wszystko jednak bardzo tęskni, brakuje jej Jego - postanawia spróbować. Zaczyna się przyjaźń... On dzwoni do niej kilka razy dziennie, rozmawiają o wszystkim. Ale... Gdy On dzwoni, opowiada jej o swojej żonie, o innych kobietach - natomiast gdy Ona wspomina o kimś ze swojej przeszłości - On robi dziką awanturę...W tym samym dniu padają słowa, że On nie ma nic przeciwko temu, żeby Ona zaczęła się spotykać z kimś innym. No więc niech mnie ktoś zastrzeli, bo się pogubiłam już w tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
przytul sie do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na mój rozum
to ten facet jest zazdrosny , taki pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs
Sory, ale nie mam sympatii ani nawet wspólczucia do szmat które zdradzają, i takich które są kochankami - Ty jesteś "2 w 1". Bardzo natomiast wspólczuję Twojemy mężowi i jego żonie. Może kiedyś na wlasnej skórze odczujesz jak to boli i zrozumiesz swój bąd. Skoro nie kochasz męża (inaczej byś go nie krzywdzila), to czemu się z nim nie rozstaniesz i nie ulozysz sobie życia od nowa? Za wygodnie Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkuu
Jezu jaka pusta baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkuu
flinta --> ucieklaś z wasnego wątku bo nie znalazlaś akceptacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ona opowie
o wszystkim mezowi-----> maz z pewnoscia chetnie ja zastrzeli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×