Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Od lipca zaczynam szukać dziewczyny pełna parą. Pomożecie mi?

Polecane posty

Gość byłabym zainteresowana
cierpię na deficyt czasowy, więc nie dałabym rady Cię gdziekolwiek zidentyfikować! Serwisy randkowe-nie dla mnie. Bo jak KTOŚ je trafnie określił to "HANDLOWISKO (szukam: wzrost taki, waga taka, kolory takie) PRÓŻNOŚCIAMI" ...co nie znaczy, że jestem przeciwniczką zainteresowanych! nooo ze 100licy nie jestem, a daaaleko na zachód. Przerażające, że w jedynej metropolii w kraju (tyle potencjalnych pokrewnych dusz:P ), te 2. znaleźć się nie mogą:O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tej wyzej
a ty nie znajdzeisz se faceta, bo za skomplikowanie mowisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tej wyzej
pewnie, nie, ale jakpoda wzrots to tam wpisujesz i ci sie tacy wyswietlaja, a ja ezmiesz poznei jeszcze wiek to duze szanse ze go znajdziesz tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma
210 cm wzrostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :D:D tak sobie czytam te Twoje wypowiedzi i mi sie podoba wrazliwosc Twoja :D i wszytko :D:D haa :D:D i jeszcze wianek masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladasz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Chlopie ty nie kombinuj dzis gadasz ze zaczynasz od lipca szukac a jak przyjdzie lipiec to bedziesz mowil, ze od sierpnia itd, wez nie rob sztucznych problemow tylko juz dzis zacznij szukac dziewczyny tylko nie na sile. Pamietaj nie chodzi o to by zlapac kroliczka ale gonic go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot jeden wielki
Weźcie przestańcie z tym gonieniem!!! Ile można, kiedy większość chce dać się już złapać! Na co te sztuczne gierki? ! Bo to co ciężej zdobyte bardziej się ceni?? A ja zawsze myślałam, że ceni się za wartości i cechy sobą reprezentujące! W taki sposób zamiast fajnych par, będą ciaglę goniący i ciągle uciekający. Ktoś wymyśla paradoksalne regułki a inni usilnie próbują je powielać:O!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak Argentyna nie wygra
to będę b. zła :O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
belkot jak belkot, ale tak trzeba z dziewczynami postepowac przynajmniej na samym poczatku, bo inaczej facet przegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot jeden wielki
Aha, no i jeszcze mi powiedz, że tym króliczkiem ma być mężczyzna:O, a kobieta ma go gonić? Bo w pierwotnej wersji, chodzi raczej o sytuację vice versa->to kobieta ma uciekać... i takim właśnie sposobem-ty masz się za królika, ona ma się także, oboje uciekają--->nie wymaga komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
ano tak jest na odwrot wszysko, jak kobieta zweszy ze gosc jest super i do tego bogaty to gwarantuje ci to ona bedzie sie o niego starala a nie on o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot jeden wielki
Ale przestań tutaj mówić o stereotypach (bogaty, biuściasta itp.). Mnie chodzi o najzwyklejszą w życiu sytuację: dwoje "normalnych" ludzi, którzy są sobą zainteresowani. Kiedy mi się podoba mężczyzna: po prostu PODOBA!!, to mam ochotę wykazać inicjatywę (czyli nie mam się za królika:O )...i ku mej pociesze, zdarza się (rzadko:P ), że i facet ją wykaże, czyli też królikiem się nie zwie. Obupólne staranie się, a nie gonienie, gwarantem sukcesu:P. p.s. a ty zmień sobie nick:P, bo nie jest adekwatny twojej osobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
nick jest ze starych dobrych czasow, teraz sporo sie zmienilo, ale wlasnie tak bylo, bylem za dobry dla kobiet i one mnie nie szanowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot jeden wielki
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3252670&start=90 prześledź wypowiedzi kobiet, a ciągłe upieranie się przy swoim facetów. Takich topiców było chyba sporo. A to, że jakaś cię nie szanowała, nie upoważnia cię do wysuwania wniosków przekrojowych. . .faceci sami się nakręcają a później biorą to za PRAWDĘ ABSOLUTNĄ. Chodzi o to, aby być zdecydowanym i mieć swoje zdanie, bycie "niedobry" na pewno tego nie zmieni (że będą cię szanować). Są Ludzie i ludzie (i jeszcze taborety:P oraz berety)...tylko trzeba na właściwą osobę trafić, a nie trafiając na niewłaściwą, dedukować. W każdym bądź razie-powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Wiesz nie chodzi o to, ze ja chce teraz byc zly, bo wiem, ze to nic nie da, jak przekrece w druga strone to kobiety beda ode mnie uciekaly. Teraz juz wiem jak mam postepowac, ale problem w tym, ze na razie nie moge zapomniec o tym co bylo i nadal gdzies we mnie siedzi przekonanie, ze to kobiety sa zle, a wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nigdy nie mialem dziewczyny: zrob cos z tym, zobacz ile masz chetnych, tragedy jest gotowa sie spotkac.na co Ty jeszcze czekasz, daj szanse, odleglosc nie ma znaczenia...jesli chcesz miec dziewczyne to dzialaj do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie los bo to jets tak odrzucacsz inne, a dajesz mimowlonie sznase jakim kolezankom, znajomym. Tak nie moze byc, pierwszenstwi maja te co kochaja a nie ze cie znaja i szukaja np sponsora:) jak nie bedziesz kloł swoj los, to kobiety same to zrobia za ciebie i na co to? fajnie jak to TA ci los wykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
"zaczynam szukać dziewczyny pełną parą" nóz sie w kieszeni otwiera:/ Trochę szacunku dla siebie i innych ,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
bo ja wierzę w takie bzdury jak miłość, a to przecież chodzi o to,ze trzeba kogoś mieć,bo każdy ma.nawet wypacykowane gimnazjalistki liżące się po parkach z pryszczatymi rowieśnikami.A w wieku 22 lat to już wstyd,niemalże hańba,wiec trzeba szukac pełną parą i cos znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
no widzę,ze moja przemowa wykurzyła stąd wszystkich skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×