Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre serduszko mam

chciałbym kochac

Polecane posty

Gość dobre serduszko mam

i byc kochanym powiedzcie mi szczerze czy za duzo chce ? czy jestem zbyt łapczywy , zły do szpiku kosci ze chciałbym zaznac milosci zakochac sie i byc kochanym , dzielic sie szczesciem i uczuciem darzyc zaufaniem i zrozumieniem , czy to jest wogóle mozliwe zycie w szczesciu i milosci w tym swiecie bez litosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
oj ciezko ci bedzie bo dzis swiat jest nastawiony na branie a nie na dawanie, na kase i zarabianie a w wolnym czasie na odwzajemnienie uczucia. Jestes wrazliwym facetem młodym zapewne , zycze ci abys w koncu znalazl swoja druga poloweczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
a ile masz lat bo moja znajoma szuka takiego kogos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
ona ma 28 jest filigranowa brunetka bardzo ładną i bardzo samotną zarazem, nie jest az tak przebojowa jak dziewczyny dziś , ma swoje zasady i dlatego ciezko jej znalezc kogos kto by ja bezgranicznie pokochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre serduszko mam
Dziewczyny moze zamiast sie starac , myslec byc wrazliwym uczuciowym osobnikiem powinnienem stac sie wiecie takim pseudo twardzielem który klnie przeklina maczo moze wtedy bede imponował płci pieknej ? zamiast mówic masz piekne oczy głębsze od bajkału moze lepiej bedzie niunia masz zajebiste patrzałki sam juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynka 87
i aj tez chce poczuc jak ktos mnie przytula ,jak wyswitla sie jego nr na kom, jak przeczesuje mi wlosy ,jak patrzy sie na mnie tym oczkami ale to juz NIGDY nie wroci moze cos nowego zawita prawda jest ze doceniamy to co stracilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
zyla z facetem 11 lat calkowicie mu sie oddala, mysla slowem i uczynkiem, on pod jej skrzydlami rozkwitl jak kwiat , jak poczwarka przeobrazil sie w motyla i wyfrunal w swiat, tepic takich facetow, 11 lat przekreslil dla tygodniowego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia masz zajebiste patrzałki bleeeeeee juz mi sie ten bajkał bardziej podoba :) powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
no bajkal jest very romantic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×