Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala sandra

25-latki co porabiacie.

Polecane posty

Gość ba.sia
hej dziewczyny mam jeszcze 25 lat :) jestem mezatka prawie 2lata dzieci nie mamy jeszcze, plany za 3-4lata szukam pracy :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doradztwo zawodowe.Pewnie wykładowców mamy też tych samych:)jak juz indeks zdajesz to wczesnie miałas ostatni egzamin:)ja w zeszłaym roku ostatni egzamin miała 17 lipca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po egzaminach od 3 tygodni strasznie szybko były egzaminy no w sumie tylko 4 wiec szybko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak miałam, na pierwszym roku 8 egzaminów, na drugim 4 i na trzecim też 4.....no i jak zawsze najcięższa do przejscia była Psychologia....stres na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wam z tymi egzaminami na szczescie mam to juz za soba teraz siedze w pracy i kombinuje nad ulotka firmowa bo musze cos wymyslic a wierzcie mi wcale nie jest to latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogala to pestka....Banka to jets przezycie:)) Co do pracy to współczuje Ci ze musisz siedziec na jakas ulotką reklamowa....ja znowu mam nudy straszne....i choc narzekam ze nie ma coo robic to chyba wole to niz głowienie sie nad czyms:)Polak to po najmniejszej lini oporru idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalineczka
hej, mam 25 lat, przedwczoraj sie obronilam - zatem koniec studiow. jestem na etapie zastanawia nia sie co dalej. nie jestem mezatka, chociaz jestem w zwiazku z tym samym facetem od 10 lat :) myslimy o wspolnym kupnie wlasnego m :) dzieci planujemy za jakies 4-5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaylyscie ze wspolczesne kobiety dzieci planuja w pozniejszym wieku?? sredni tuz przed 30 tka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jest ja też mam 25 (no może za parę dni skończę ) i już rok jestem po stiudiach czy ja taka genialna byłam czy cosik się pozmieniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jakos ucichlo czyzby juz zadnej z was nie bylo tak was pochlonela praca ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneee
Dziewczyny macie po 25 lat jestescie bardzo młode i większość z was jest mężata i ma dzieci co wam sie tak spieszy nierozumiem :o ??? nie wolicie poczekac z dziecmi do 30 np i ze slubem tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutna bzdura
ALE PO CO CZEKAĆ???nie rozumiem?skoro l;udzie się kochaja , chcą byc ze soba....chcą mieć dzieci to niech to robią!!!!!!!!!!!!!a nie czekaja do 30 po co? bo taki jest stereotyp??????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wypraszam sobie ja ani mężata ani dzieciata i nie spieszy mi się do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutna bzdura
każdy robi to wtedy kiedy ma na to ochote, jedni czekaja do 30 inni robia to wczesniej....tak samo tobie moglby ktos zarzucic ze "stara panan" 30 letnia ....a co ? komus wolno to mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy obecnosc faceta wam przeszkadza? jak tak to sobie pojde:-( a tak pozatym to witam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×