Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka__21

Pytanie do kobiet - czy pozwoliłybyście....

Polecane posty

Gość Agnieszka__21

Czy pozwoliłabyś przyjaźnić się swojemu facetowi z jego byłą dziewczyną? Ich związek był dość mocny i burzliwy, kiedyś zrobili sobie ten sam tatuaż na ramionach. On wciąż ci mowi że nie masz być o co zazdrosna, bo nic ich już nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiterek
Nie pozwoliłabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja równiez bym nie pozwoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
nigdy albo albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś w stanie mu zabronić?? nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy chcą jedni drugim czegoś zabraniać. on jest wolny i zrobi co zechce. możesz najwyżej wyrazić swoje zdanie. a on może je uszanować. ale nie pozwolić?? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie pozwalaj
nie pozwalaj!! ja sie przyjaznie z bylym po wielkiej milosci z wieloma burzami.rozstalismy sie bo sie kłócilismy ale nadal sie sobie podobamy.on ma inną od dawna, ja innego, a jednak ciągle dzwoni, pisze, spotykamy sie gdy nasi partnerzy są zajeci itp... potajemnie. jest miedzy nami lepiej niz kiedykolwiek, ta adrenalina, nie mamy sie o co kłócic bo nie jestesmy ze sobą na codzien, bardzo mi zalezy na moim obecnym, jego obecna super dziewczyna, ale na naszą chemie nie ma rady, jest i koniec ! czuje ze zaczynamy sie docierac przez tą znajomosc, moze to jeszcze nie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zabronic
przeciez to wolmy czlowiek.W zyciu bym nie zabraniala, tylko stralabym sie byc od niej lepsza.Zreszta exto najlepsi przyjaciele potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka__21
Do tych którzy mówią że to wolny człowiek: zastanowcie się czy na pewno nie byłoby wam przykro gdybyście powiedziały "nie podoba mi się że często odwiedzasz swoją ex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka__21
cos mi urwalo wiadomość a on by i tak do niej łaził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka__21
wg mnie kochający facet powinien wiedzieć że jego ukochanej sprawia to przykrość i sam powinien do minimum ograniczyć te układy. W końcu ma nowy związek o który ma obowiązek dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×