Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska krowa

czy wy o tym nie rozmawiacie?

Polecane posty

Gość niebieska krowa

zapytałam mojego faceta o jego podejscie do nazwijmy to jednorazowych numerków, gdyby nie był ze mną, czy np ma cos przeciwko pójściu do łóżka z nowopoznaną dziewczyną.... on uważa że to jest bezsensowne pytanie bo jest ze mną.... i zbywał mnie prawie cały czas tą odpowiedzia po czym stwierdził, że raczej nie poszedłby. Ogólnie pokłóciłam się z nim o to, on sie wkurzył na mnie że mu takie bezsensowne pytania zadaje. Powiedzcie mi bo już zgłupiałam, czy to jest również temat tabu w waszych zwiazkach? Czy to jest aż takim problemem odpowiedzenie na takie pytanie i czy ono jest na prawdę takie dziwne? Bo ja znam na nie odpoowiedź i nie wkurzyłabym sie raczej gdyby on mnie o to zapytał, a moze jestem jakas dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebnie robisz mu dziure w brzuchu, to facet....ty sobie chcialas go popytac, a oni to biora jako sprawdzanie ich...przewaznie nie jest to temat tabu.ale po co zawracac glowe takimi pytaniami?jesli jest z toba i jestescie szczesliwi to w ogole nie powinnas myslec o jakis wyskokach w bok?nawet na zasadzie \"gdybania\" a co by bylo gdyby?? faceci tego nie lubia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna nie jestes, raczej twoj chłopak. Wiesz, moze on ma cos na sumieniu ?! Tego nie wiem .... Być moze nie lubi rozmawiać na takie tematy ... Miałam kiedys chłopaka, który nie rozmawiał nawet o pogodzie :P Jakiś taki wogóle był anty-rozmowny. Wydaje mi sie,ze musisz z nim pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupawka 23
morphina Zgadzam się ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska krowa
ja absolutnie nie miałam na mysli wyskoków w bok! bo on oczywiscie też to zaraz tak odebrał więc mu to powiedziałam, byłam ciekawe poprostu jakie ma podejscie do tego... a on zaczął sie wykręcać na poczatku że to bezsensu przecież jest ze mną itp a potem że nie zrobiłby tego. Też odniosłam wrazenie jakby cos ukrywał bo normalnie człowiek ma jakieś zdanie na ten temat i nie boi sie o tym mówic, ale on oczywiscie w tym momencie sie wielce oburzył i znowu swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam nie nie dodajcie wszystkich do jednego wora. Faceci nie lubią rozmawiać?gdybac?itp -> przesada Są tacy, którzy tego nie lubią(napisałam wyżej) ale są i tacy którym to nie przeszkadza.Ja jakoś ze swoim moge \"pogdybać\", marudzić i rozmawiać na WSZYSTKIE tematy bez wyjątków i jakoś nigdy mnie nie zbywał. No chybaże była to godz 23 i już prawie zasypiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupawka 23
Na początku jak zaczęłam spotykac się ze swoim ciekawiło mnie jaka była Jego poprzednia dziewczyna. Wypytywałam się jaka była, czy gdzieś razem wyjeżdzali itp. (nie pytałam o powód rozstania - bo byłam nim Ja) a On potwornie sie wkurzał, dostawał jakiegoś napadu, i odpowiadał dokładnie - czy mam sobie ją przypominać? po co Ci to wiedzieć, przecież jestem z Tobą!! Dla niego opowiadanie o byłej było koszmarem. Natomiast kiedy była odwrotna sytuacja - bez skrępowania opowiadałam jaki był mój poprzedni chłopak. Tak więc nie warto zamęczać ich głupimi pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupawka 23
aga_zgaga To masz szczęście.... :) Ja ze swoim chętnie porozmawiałabym o modzie, urodzie ubraniach, ale On zawsze mnie zbywa....Kochanie masz dużo ubrań, Kochanie Tobie jest w tym dobrze (nawet gdybym nałożyła worek) Kochanie daj spokój -- mogę się położyć?:) I tak Go Kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska krowa
on też jest taki że mogę z nim o wszystkim dosłownie porozmawiać, ale ten temat jakos mu niepodpasował, bo bezsensu.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
hej! moj maz tez nie lubi takich pytan. mnie one wydaja sie naturalne ale faceci od razu wesza w nich podstep. moze dlatego ze wiernosc jest dla niego podstawa zwiazku (byla dziewczyna dzialala na 2 fronty) odpowiedz jest tez taka sama - bo mam ciebie. nie ma co sie czepiac. sama doszlam ze jak sie che pogdybac i uslyszec opinie to tylko na forum bo faceci nigdy nie zrozumimeja skomplikowanego myslenia kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupawka 23
Antyteściowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
a i jeszcze jedno kiedys siedzialam na GG z jego najlepszym kumplem, ktory sie niedlugo zeni. spytalam czy nie zaluje ze bierze slub z jedyna dziewczyna, ktora ma ponad 6 lat i nie sprobowal niczego innego. (dodam ze moj maz to tez moj pierwszy chlopak, jestesmy 6 lat razem, 3 po slubie i jest super) wiecie o co zapytal ??? czy nam sie nie uklada z mezem i czy ja mysle o zdradzie? ? ? no i odpowiedzi na konkretne pytanie nie udzielil faceci nadaja na innych falach niz my .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
hej glupawko! skad mnie znasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×