Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Urolog

Urolog...... Kto byl z facetow i jak wyglada badanie ? ? ?

Polecane posty

Gość gość
Urologię na dobrym poziomie ma City Clinic, to prywatna placówka, najpierw zaczął tam mój ojciec chodzić, a niedawno mąż się zdecydował na wizytę. Nowoczesne warunki, miły personel – chodzę do nich z dziećmi też, mają dobrych pediatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Areksocha
Na ul. Popularnej jest prywatna klinika City Clinic, ich mogę polecić zwłaszcza jeśli chodzi o urologię. Dobre, dyskretne podejście, człowiek się tak nie stresuje przy wizycie jakby mógł przy tak delikatnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka cytatów: vanessaaa 2006.07.02 jesli chodzi o prostate no to urolog bada przez o***t,kłodziesz sie na takim samym fotelu jak kobieta u ginekologa. mistrzyni 2007.08.10 sytuacja wygląda tak: klęcząc na kolanach wystawiasz duupę , a urolog wykonuj***adanie per rectum, czyli palcem przez o***t. gość 2016.09.20 najpierw na stojąco lekarz oglada i maca Ci jądra, oglada penisa-musisz ściagnąć napletek i odsłonić żołądz, oglada wędzidełko, potem musisz zdjąć spodnie i majtasy, klęknąć na leżance podpierając się łokciami wypiąc na maksa pupę, lekarz uzywając lubryfikantu wkłąda palce w o***t, ty musisz rozluźnić zwieracze w tym czasie Komentarz: Nie ma foteli podobnych do ginekologicznych w gabinecie urologa, a jedynie leżanka lekarska. Fotele urologiczne są w gabinetach zabiegowych. Nie wypina się tyłka do badania prostaty. Byłem badany przez dwóch urologów i nie musiałem wypinać tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkalewa2
Nie da się ukryć, że wielu facetów boi się iść do lekarza rodzinnego, a co dopiero do urologa. Idą, gdy jest to już ostateczność. Warto jednak, aby trafili do dobrego specjalisty takiego jak jest tutaj http://szpitalse.pl/szpital/urologia/ . Może wtedy się przekonają, że to jest dla ich dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zna urologa , który wykonuje leczniczy masaż prostaty przy zapaleniu prostaty z okolic Poznania lub Zielonej Góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś na 2 etapowym usg penisa? Jak to się odbywa i ile trwa jest przy tym pielęgniarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wygląda badanie, zależy od tego z jakim problemem przychodzimy do urologa. Jeżeli mieszkacie w Bielsku-Białej to polecam wam wybrać się do gabinetu urologicznego www.urolog-dabrowagornicza.pl Lekarz tam pracujący bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlinta
Wspólnie z mężem szukaliśmy dla niego dobrego urologa w okolicach Łodzi, który będzie się zajmował laserowymi zabiegami na problemy z wędzidełkiem prącia. Mąż poszedł najpierw na konsultacje do Multiclinic https://multiclinic.pl a później na sam zabieg i jest bardzo zadowolony. Lekarze profesjonalni, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dodatkowo bardzo szybko po zabiegu doszedł do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold43
Jeśli chodzi o Łódź, to ja byłem u świetnego urologa w http://melissamed.pl/urolog/ . Nie był to typowy problem, z których większość z nas się zgłasza, ale też się bardzo stresowałem, okazało się, że niepotrzebnie. Lekarz wyjaśnił przyczynę problemu, umówił zabieg i w końcu się nie męczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czego się obawiać! Sam dopiero co miałem przeprowadzone tego typu badanie w śląskiej klinice http://www.euro-klinika.pl . Wszystko odbywa się w pełnej dyskrecji, możesz zaufać tamtejszym specjalistom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem tydzień temu na badaniu, wszystko przebiegło bezstresowo. Lekarze i obsługa bardzo mili. Polecam Lek. med. Bartosza Dybowskiego z placówki Enel Medu na ul. Solidarności w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet do badania 1985

WITAM.

Ja szukam starszego 45-70 lat i dyskretnego urologa albo androloga, co chciałby bezpłatnie z ciekawości mnie przebadać.

Co i jak to po kontakcie. Tylko Bydgoszcz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555

omg sciska mnie we flakach na sam, widok tego badania :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek

mnie badała Pani Doktor, całkiem przystojna 40-latka,  najpierw z podejrzanym uśmieszkiem długo oglądała członka i mosznę, (oczywiście depiluję się tam)już wtedy mocno mi zesztywniał, potem kazała mi mi przyjąć pozycję kolankowo-łokciową z mocno wypietym tyłkiem i parciem na odbyt, wmasowała mi krem , i mocno rozciągnęla zwieracze, gmerała tam długo uciskając prostatę,   No i stało się, miałem wytryska, Pani Doktor czekała spokojnie aż skończę pulsowac, potem podając mi  z usmiechem chusteczki, powiedziała że zdarza się to facetom dostyć często, zwłaszcza jak pościli przed wizytą, przepisała mi lekarstwa, mam tam pójśc na kontrolę za 2 miesiące,juz jestem bardzo podniecony mysląc o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUREK

Urolożka do której poszedłem z problemami z oddawaniem moczu , nie chciała wykonać tego badania , uważam że nie powinna podejmować się tej pracy , jeśli jest to dla niej tak nie przyjemne , jedyne co dała to skierowanie na PSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt to wybrać odpowiedniego specjalistę u którego będziemy się czuć komfortowo. Według mnie profesor Letkiewicz jest świetnym urologiem. Ja u niego w gabinecie czuję się właśnie bezpiecznie i komfortowo. Pan profesor o wszystkim informuje: co będzie robił, czego można się spodziewać itp. Dzięki takiej wiedzy to i stres jest mniejszy przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało wiarygodne te opowieści gawędziarzy-erotomanów, dalej nie wiem czego sie spodziewać na pierwszej wizycie u uro.ga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×