Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Urolog

Urolog...... Kto byl z facetow i jak wyglada badanie ? ? ?

Polecane posty

Gość za duzo seksu bylo
i teraz Ci nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem facetem ale Ci odpowiem. jesli chodzi o prostate no to urolog bada przez odbyt,kłodziesz sie na takim samym fotelu jak kobieta u ginekologa. robi też badanie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do urolog --> bardzo dobrym urologiem jest prof. Zdrojowy. Wprawdzie nie jestem facetem :), ale mogę polecić profesora z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nomina --> dzieki za namiary. prof. Zdrojowy przyjmuje na Mlodych Technikow we Wrocku jakby kto byl jeszcze zainteresowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nomina --> dzieki za namiary. prof. Zdrojowy przyjmuje na Mlodych Technikow we Wrocku jakby kto byl jeszcze zainteresowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigtdy prof
Kwias tylko skasuje i nic Ci nie doradzi! Nie ma pojęcia o nowoczesnej medycycnie - zatrzymał sie w poprzednim wieku. Chcesz się leczyć u "profesorów" płać i spadaj - takie motto - wszystko robi rękami swoich pracowników. Lepiej pójść do "Uromedu" - dr Piotr Nowakowski, dr Witold Woźniak, dr Maciej Strzyżowski albo do Puszczykowa dr Kazimierz Wysocki, lub Szpital Wojskowy - dr Sokołowski... Albo współpracownicy Kwiasa - np dr Dadej, dr Nowaczkiewicz, dr Kuźma - są rzetelni i nie zależy im na kasie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni
cyt.:za duzo seksu bylo i teraz Ci nie działa/staje.. Komentarz: wręcz przeciwnie, trening czyni mistrza, w seksie oczywiście, ale ponieważ pytanie dot. urologa, to sytuacja wygląda tak: klęcząc na kolanach wystawiasz duupę , a urolog wykonuje badanie per rectum, czyli palcem przez odbyt. Seks działa pozytywnie na stan prostaty, natomiast brak seksu sprzyja rakowacenie stercza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romero_1
Niestety prawdą jest to, że profesorowie są, w dużej większości, znacznie gorszymi fachowcami od ich asystentów. Ale miejsce w szpitalu poza kolejką to tylko profesor "załatwia" na prywatnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszedłem kiedyś zapalenie prostaty i miałem pobierany płyn z gruczołu krokowego do badania na obecność bakteri. Badanie polegało na tym, że lekarka poprosiła abym rozebrał się od pasa w dół i ułożył na stole w pozycji na kolanach i łokciach z szeroko rozłożonymi nogami i wypiętymi pośladkami(tzw. pozycja kolankowo-łokciowa), następnie założyła lateksowe rękawiczki, nabrała na palec jakiś lubrykant i poprosiła abym parł jak podczas oddawania stolca, wkładając równocześnie palec do o***tu. Po umieszczeniu palca na wysokośc**prostaty zaczeła wykonywać dość energiczny masaż, trwało to kilka minut i było dość bolesne, zauważyłem też, że z penisa zaczyna wydobywać się płyn podobny do preejakulatu wtedy przerwała masaż i podłożyła mi pod penis jakieś szkiełko zbierając na nie ten płyn po czym pozwoliła mi zejść ze stołu i się ubrać. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej ani później nie doświadczyłem bardziej poniżającego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys tez musialem przejść serie wizyt niestety, bo miałem problemy. Ostatecznie wybrałem się do www.urolog-gorecki.wroclaw.pl nie było az tak strasznie, zadnych boleści nie rpzeszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry urolog z wroclawia, proszę bardzo www.urolog-gorecki.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglada badanie prostaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie to nic strasznego, kilka minut i po wszystkim. Trzeba pamiętać o tym, że coroczne badania prostaty dotyczą wszystkich mężczyzn po 40-stym roku życia. W skład takiego badania wchodzi badanie gruczołu krokowego, a w przypadku wykrycia rozrostu prostaty USG jamy brzusznej. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat - www.doppelherz.pl/wiedza/nim-problem-zacznie-cie-przerastac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie bylem, ale moze warto sie zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto tak jak kobieta chodzi do ginekologa tak my powinnyśmy. Rak prostaty to straszna choroba a nietesty coraz częściej dotyka nasza nację. Ja skorzystałem z usług doktora Piotra Kowaskiego z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badania mogą się wydawać krępujące, ale jak trafisz w ręce specjalisty, który jest zawodowcem to nie ma się czego obawiać. W końcu to jego praca. Moim urologiem jest doktor Rudzki z ośrodka przy Kilińskiego i bardzo doceniam jego profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej chodzić do urologa nawet nie ma co się zastanawiac i gdybać jak wyglada badanie i tp.... mój tata tez tak robił odwlekał jak się dało a teraz ma raka prostaty. Skorzystaliśmy z oferty leczenia zagranicznego w www.newcare.eu bo leczenie w polsce to jakaś porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem bo coś mi urosło blisko jąder, okazało się że to była torbiel. Byłem u faceta urologa, no przyjemne nie było pokazywanie mojego... ale lepsze to niż u babki. Spaliłbym się ze wstydu. Ja byłem w Tczewie u dr Gibas Artura, podaje do niego namiary gdyby ktoś szukał http://znajdzlekarza.pl/artur-gibas/urolog/tczew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw na stojąco lekarz oglada i maca Ci jądra, oglada penisa-musisz ściagnąć napletek i odsłonić żołądz, oglada wędzidełko, potem musisz zdjąć spodnie i majtasy, klęknąć na leżance podpierając się łokciami wypiąc na maksa pupę, lekarz uzywając lubryfikantu wkłąda palce w odbyt, ty musisz rozluźnić zwieracze w tym czasie (dobrze zrobic lewatywke przed), ja w tej pozycji musiałem zostać pare minut, Pani Urolog chciała pobrać płyn z prostaty-preejakulat, najpierw dzwoniła po pielegniarkę a potem stwierdziła że sama to zrobi, ściagnęła napletek i zaczęła tak jakby mnie doić, reką od tyłu między nogami , uciskając jednoczesnie prostatę, trysnałem niemal od razu, nigdy w zyciu nie czułem się wczesniej tak upokorzony i jednocześnie podniecony, na szczęście mam tam się za miesiąc znów pojawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłem w gabinecie www.urolog-gorecki.wroclaw.pl. Bardzo dobry fachowiec, zna się na swojej pracy. Chodze tam regularnie odkąd skończyłem 40 lat na badania prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem dwa miesiące temu w gabinecie urologicznym www.gabineturologicznylodz.com.pl. Miałem pierwsze badanie urologiczne w życiu. Mój strach był zupełnie niepotrzebny... Lekarz podszedł do padania bardzo profesjonalnie. Wszystko w jaki najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę potwierdzić, że badanie u http://urolog-gorecki.wroclaw.pl/ jest na bardzo dobrym poziomie i nie ma co się stresować. Lepiej zdecydowanie odwiedzić urologa i dowiedzieć się jak przeciwdziałać niż ignorować problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejowski
Bardzo dobry urolog Witold Smoleński.Poszedłem do niego w sprawie powiekszenia penisa.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×