Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to

krostki na brodawkach..

Polecane posty

Gość co to

Witam! Mam 26 lat. Kilka tygodni temu zauważyłam na moich brodawkach białe krostki - jakby do wyciśnięcia..Nie mam pojęcia co to jest i czy to jest groźne...jestem obecnie w ciąży - czy to może być powodem?? Bardzo proszę o odpowiedź..Może któraś z Was ma lub miała coś podobnego?? Ostatnio byłam u lekarza, ale był tak oschły, że już nie pytałam o tą dolegliwość...Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego...Pocieszcie...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc może rozwijają Ci się gruczoły mleczne, nie wyciskaj tego przypadkiem! a jeśli spędza Ci to sen z powiek, zapytaj lekarza przy kolejnej wizycie - niezależnie od jego nastrojów, jeśli będzie miał focha, idź do kogoś innego, lekarz jest od tego aby Ci udzielić wszystkich informacji a nie sprawiać, że sie boisz o cos zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
Dzięki Laura..Mam nadzieję, że to tylko rozwijające się gruczoły mleczne...Oczywiście, że nie wyciskam:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
Heh...Czy któraś z Was kobietki miała coś podobnego w czasie ciąży?? Bardzo proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama stasia
Ja również mam coś podobnego od dawna . Przed ciążą miałam i aż do teraz - nie wiem co to jest ,ale mam nadzieję ,że to normalne - wkońcu każdy ma inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, ja też takie mam i jestem w ciąży, wcześniej nie miałam. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
Wielkie dzięki !! Uspokoiłam sie w końcu:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×