Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Gość sebol
tego Arka podjebie do warszawy cwaniaczek kase bierze a z ludzmi w huja leci jeszcze mu ktos i jemu i jego koledze kose sprzeda za te walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAAA wypłata ma być 10 dnia miesiąca (tak jest na umowie ) przepracowałem tam 3 miechy i nigdy nie była na czas w tym miesiącu wogóle pani (kurwa jej mać )księgowa zapomniała mi podliczyć wypłatę dlatego kasę dostanę dopiero około 20.09. Pozdro dla zipsquadu , murarzy , koguta , czarownika i Andżeli. 3majcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
serdeczne podziekowania za pozdrowienia! jest wiecej ludzi ktorzy podplacili robote tylko sie boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYYYYYYYYYYYYYYY
Widze ze dochodzi tu jeszcze lapowkarstwo a myslalem iz tylko bede mial doczynienia z niekapetecja i oszustwem.Ciekawe czego jeszcze nie wiem.Z doswiadczenia juz wiem iz kontraheci zadowoleni sa z pracy pracownikow przyslanych z polski,gorzej jest z posrednikami w polsce ktorzy lekcewaza ludzi pracujacych juz za granica ,nawet jedna z wiekszych firm przez takie ich zachowanie zerwala z nimi umowe przez co stracili na tym jedni i drudzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giorgio_raciborz
dlaczego Wszyscy... co to za pseudonimy?kurwa nikogo z Was nie kojarze a przepracowalem w "komserwie" 15 miechow. moze ktos w koncu sie przedstawi.zipskalad to chyba Czarownik. trafilem? POZDRO DLA WSZYSTKICH Z POLSKIEJ DZIELNICY I LASU. Tata jeszcze zyje?Smieszek zapewne awansowal :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old School Comserve
Cichy to c*pa, a w Heeswijk nie mieszkają ćpuny, tylko małolaty zajarane jaraniem trawki! Najwiekszy sku*****n to Herman! Mio rulez! :-) Pozdro dla ZIP Squadu i Dżordza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś...
witajcie... obrzucanie sie błotem nic nie da... jeden drugiego wyzywa a to nie temat forum... pytanie jest o assiste i na nie odpowiadam... kombinuja jak moga ale wreszcie sie kiedys zdziwia bo niejeden nie da sie robic w balona... znajdą sie tacy którzy maja czas i wezma sie za nich... wiec niech sie kiedys nie zdziwia jak zapuka do nich ktos kogo się nie spodziewają... a pracujacy przy rekrutacji sa nieodpowiednimi osobami na nieodpowiednich stanowiskach... Assista Projekt Polska to firma ktora obiecuje wiele a tak naprawde sprowadza sie to do mieszkania w domkach letniskowych o powierzchni okolo 30 m2 (a moze i nie) w 4 osoby, w pokojach 2x2.jedne domki w lepszym stanie inne w gorszym ale to kwestia szczęścia do jakiego sie trafi... w domkach tych tak naprawde nie mozna mieszkac dluzej niz 6 miesiecy wiec zameldowania nie ma nikt i mieszkaja tam ludzie rok i dluzej a to napewno nie sa warunki na dluzszy pobyt... jest to jeden z tanszych posrednikow na rynku holenderskim wiec na dobra kase nie ma co liczyc... kasy nie ma nigdy 10-tego a czasem zdaza sie ze placa ratalnie, wyrownuja,kombinuja a i tak nigdy nie wiesz czy wyplata ci sie zgadza czy nie... opiekunka holenderska moze i nadaje sie jako opiekunka dla osob pracujacych na holenderskich warunkach ale jesli pracujesz na warunkach polskich to przeplyw informacji jest straszny...ty zglaszasz sprawe kierownikowi, on zglasza opiekunce i stop... nie wiadomo co z tymi informacjami robi ale nie docieraja one do Polski...jesli masz problem z kasa lub godziny ci sie nie zgadzaja to lepiej sam dzwon do polski do ksiegowosci a tam moze uda ci sie cos dowiedziec jesli szczescie ci sprzyja... wiec podsumowujac jesli masz na tyle cierpliwosci aby to wszystko znosic to zapraszamy do Holandii,a wczesniej do spotkania w sprawie pracy w Assista Projekt Polska... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś niestąd
teraz może wreszcie będzie porządek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
znowu to samo... wyzwiska wyzwiska i jeszcze raz wyzwiska... przestancie zachowywac sie jak dzieci... jeszcze raz zapraszam do przeczytania tematu dyskusji... wtedy co niektorzy moze przypomna sobie sens tego forum... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zamierzam dojechać do was w następną niedzielę, ale chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach mieszkaniowych. Najlepiej, gdyby ktoś mi wysłał jakieś fotki:). No i najważniejsze dla mnie pytanie: jak jest z połączeniem internetowym? Nie wyobrażam sobie życia bez sieci. Domyślam się, że skoro obecni pracownicy wypowiadają się na forum, to jakiś dostęp do netu posiadacie? Stały? Kafejki? Ja chce mieć sieć na laptopie:) Kolejne moje pytanie: czy ja jako informatyk płynnie władający angielskim poradzę sobie z robotą na moje oko raczej dla elektronika? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. P.S. Jeśli ktoś chce poznać przyszłego kolege z pracy, to zapraszam do komunikatora - login, jak nazwa uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos madry
Czlowieku jezeli zamierzasz wyjechac do hertogen bosh i jestes wyksztalcony to nie wiesz co robisz tam sa same cpuny i wiekszosc ludzi min po podstawowym wyksztalceniu jak zobacza obecnosc inteligentnej osoby to szybko z ciebie zrobia kozla ofiarnego o internecie nawet nie marz i nie zabieraj laptopa bo ci go ukradna bylem tam i morze spotkalem 3 osoby inteligentne reszta to same barany pozdrawiam ktos madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płk Polko
Do oscar-dzik-iego. Praca nie jest ambitna a tym bardziej rozwijająca jeśli to ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Może ją wykoywać każdy ściągnięty z pola ornego z homontem na głowie i przeszkolony w okresie kilku dni. Ponadto z peryspektywy czasu musze powiedzieć że wyagrodzenie bardzo mizere (np: we Wrocku jako mgrinż. można zarabiać naprawde niewiele mniej jak w Herogen). A jeśli już chcesz wyjechać do Holadii to są oferty o wiele atrakcyjniejsze oferowane także przez firmy opolskie - pisze o tym gdyż dziwi mie fak, że akutat assiste wybrałeś. To tyle "od" Ciebie chciałem...:) Jeszcze słowo do pana/pani "smies". Tak sie składam ze giorgio-a znam. Jest to bardzo w porządku gość ! Pozdrowieia dla tych co zostali i odjechali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zaproponujesz jakąś ciekawszą firmę? Ja akurat jestem z Łodzi, a nie z Opola, ale z opolską też się mogę dogadać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
KTOS MADRY, a kim ty jestes? Masz czelnosc kogos nazywac cpunem? Sory ty wykształcony jestes :) Co do assisty dajcie sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płk Polko
...nie ma za co :) PS: ... bless CS && 0x45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giorgio
hej... ktos madry... co ty wiesz o denbosh? Byles na weeckend..? u brata..? nie obrazaj ludzi nie pisz bzdur. Laptopa ma tam sporo osob i ztego co widze kilka osob dokupilo sobie. sam tez trzymalem go na "bongo". o kradziezy to tylko fama. okradli cie tam??? Do ciebie Oskar. z siecia jest roznie, najlepiej pod JUMBO lub troche dalej ale lepiej VEGHEL pod ACTION-em. O reszte pytaj zipsklad. pozdrawiam wszystkich na BONGO. szczegolne pozdro dla Zipka, Haczki (irytujacy), Czarodzieja, Angeli, Lysego z Kasią. NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płk Polko
Tak jak mówiłem ze nie zostawie tej sprawy... GIP wysłał mi wiadomość że w końcu "przeora d.pe assisty". Dostałem niedawno wiadomość z Głównego Inspektoratu Pracy takiej treści: ========================================================= "W ślad za pismem Nr ... przesłanym Panu przez Departament Organizacyjny Głównego Inspektoratu Pracy ...... co nastepuje ...... W dniu 19.09.2007 r. podczas wizyty u pracodawcy stwierdzono, iż w obecnej chwili prowadzona jest kontrola Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu m.in. w zakresie rozliczeń pracowników skierowanych do pracy za granicę. Kontrola ta będzie trwała do 31 października 2007 r. W związku z okolicznością, że przepisy prawa nie dopuszczają możliwości podjęcia kontroli równolegle przez inny organ, czynności kontrolne będą kontynuowane po zakończeniu kontroli przez ZUS" ========================================================= Co mode dodać... using namespace ktoś_sie_za_nich_w końcu_wzią_:):):) for(;;) {cout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giorgio
płk Polko,ja chwilowo czekam na odpowiedz pisemna ze str Assisty. Maja czas do 2tyg odpowiedziec. Pozniej dzielam. Postaram sie zeby podliczyli cale 15 m-cy. A chcialem,zeby wyrownali mi tylko za lipiec i sierpien. Oczywiscie bez odzewu. Jak bedzie dalej bede informowal. Aczkolwiek wiem, ze moga byc problemy.Rozmawialem w tej spr z pewna osoba... ale to pozniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
wydaje mi sie że niepotrzebnie o takich szczegółach pisze sie na forum gdzie każdy ma dostęp i Assista też... poczytaja sobie, przygotują się odpowiednio, a po co??? może wymieńcie sie emailami i piszcie sobie do woli co i jak... "ktoś mądry"... takis mądry że zapomniałeś spojrzeć do słownika ortograficznego przed wysłaniem swej jakże mądrej wypowiedzi...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwienia
Czy ktos moglby powiedziec mi cos blizej o noclegach w Hertogenbosch? Jak to wyglada zimą? Czy ktos moglby mi przyslac jakies fotki tych campingow? sylwienia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islandczyj
Assista jest to biuro znane na Islandii bardzo mocno wali w rogi pracownikow a przedewszystkim teraz na hucie aluminium zadala sie z Lejnapem bo inaczej ich niestac by wejsc bezposrednio do Alcoii otwarcie powiem okrada ich bardzo duzo zarabiaja na sztuki niezadawajcie sie z tym biurem jak bedzie proponowac Islandie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan von sHBosch
Pisać to ja Jan do was, pre-boss of CSNburdello !!! : -WALIĆ AssistaPolska, -WALIĆ AssistaHolandia, -WALIĆ osiłków, i tyla, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty...
Assista jak kazde posrednictwo pracy ma wady ale tak naprawde kazdy z nas(pracujacych w Hertogenbosch) ma to co jest najwazniejsze czyli kase co miesiac na konto!!!Pozdro dla...wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
to prawda kase na konta mamy... ale nie nalezy zapominać że godnośc swoja tez trzeba mieć... i proszenie sie o zwrot pieniędzy które firma ta wie że ma oddać ale odkłada to z miesiaca na miesiąc to własnie według mnie kpina z nas ludzi którzy dla niej pracują...to zwykłe poniżanie...a przesył informacji jest naprawdę żenujący, bo żeby jedna osoba z biura nie potrafiła przekazać informacji drugiej to juz jawne szyderstwo... więc czasem pomyśl czy warto...bo nie dla każdego "kasa" to numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gipsu
Hej,proszę o informacje na temat pracy w Islandi lub nazwę uczciwej firmy która kieruje tam ludzi do pracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probujący dostrzec pozytywy
Pracuje dla Assisty od września w Holandii,powiem tak: łatwiej bedzie wymienic mi zalety,jest ich znacznie mniej, niż rozpisywać sie nad wadami tej Agencji. Zalety: Mam dobra prace i super szefa Pieniedze na koncie co tydzien,prawdopodobnie moj szef tego dopilnowywuje Wolnostojacy dom na cichej ulicy,ktory dziele z bardzo kulturalnymi osobami z roznych czesci europy Wiem co czeka mnie "jutro",to mnie jeszcze trzyma w tej agencji, wiem ze bedzie lepiej i to nie sa obietnice Assisty! ... i rower jako forme transportu do pracy :-) Ale jedno czego nieomniewam ominac w mej wypowiedzi: Assista zmienia warunki ustalane wczesniej!!! Szczegolnie stawki!!! ... a i mam jedno pytanie: jak wyglada sprawa tak zwanego wakacyjnego, ktore Assita obiecuje i mowi ze mozna wybrac sobie w kazdej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona11111111
Nareszcie ktoś się odezwał,jak miło.Ja mam zamiar wyjechać przez assiste do miejscowości Soest branża odziezowa. Wiesz coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatnik
Czy ktos z was dostal juz rozliczeni podatkowe z ASSISTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×