Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Gość Malach
... fakt pomyliły mi się konteksty-pewnie dlatego ze byłem po dwóch "krystalicznie" głębszych(twoja teza z piwem także odpada). Reasumując powiedziałem co mi na duszy leży. Co do mieszkania z mamusią to nie mieszkam z Nią od skończenia matury... dodaj sobie studia i podyplomówke plus 3 lata to będziesz wiedzieć jak długo to trwa. Co do siedzenia w Polsce - TAK siedzę w Polsce bo mi się to opłaca. Na próbnym okresie w pracy dostaje wprawdzie tylko 2800netto ale po tym okresie gorzej na pewno nie będzie. Praca ciekawa- konstruuje układy i pisze wsady do uklocków używanych w przyrządach przetwarzających sygnały wizji-jest ok. Co do tolerancji... może jestem mało tolerancyjny ale w tym przypadku nie ma co jej mylić z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
I tam sobie siedź wszystkim wyjdzie to na dobre a Tobie najbardziej... Szkoda tylko ze ktos kto trawke zapali to "ćpun" wedlug kogoś po studiach (ale przecież zeby je skonczyc to nie trzeba byc inteligentnym wiec nie oczekuje tego od takich jak Ty...) a ktos kto wypije piwo to pewnie "alkoholik"... Może i niektórzy są tu tylko poto żeby jarac i pić ,ale sa też tacy którzy robia to od święta więc nie wsadzaj wszystkich do jednego worka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malach
...od święta to sie do Kościoła chodzi... bez odbioru "kropka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Ty tez masz chyba zryty umysł jak i my "palący marysie" tyle tylko ze ty przez sleczenie nad ksiazkami chyba...inteligentny inaczej...szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---XYZ---
Chlopaki nie kloccie sie kto jest bardziej inteligentny,bo nie o Was chodzi!!!!!!!Straciliscie oboje watek,ale wybaczam bo popieracie moja opinie o tej beznadziejnej firmie....Assista jest do bani,i tyle...Pozdrawiam Malacha i Takiego Kogos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
dzieki za pozdro i Ciebie tez pozdrawiam... po prostu typ wyprowadzil mnie z rownowagi swoimi obrazliwymi tekstami... co do Asisty to faktycznie lepiej od niej z daleka czy to polskiej czy holenderskiej...bo i jedna i druga jest siebie warta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---XYZ---
Dzieki TAKI KTOS...Mam nadzieje ze ta firma,zwlaszcza oddzial w Opolu wkoncu padnie na pysk!!!W zyciu nie widzialam bardziej sztywnych ludzi typu Pan Adam,i tak bezgranicznie pustych w srodku jak Pani Iza,bo obwieszanie sie zlotem jest oznaka prostactwa a nie bogactwa...(zwlaszcza tego wewnetrznego). LUDZIE TA FIRMA JEST DO BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE POWINNA ISTNIEC,TO KIEPSKI ZART!!!!!!NIE DAJCIE SIE NAMOWIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
Heja! Pytacie odnośnie Assisty, to ja wam opowiem co to za Kanciarze! Bylem w Holandii, pracowałem dla nich pól roku, i szkoda mi tego czasu. Zarabia sie marnie, to co Wam mówią w Polsce, a to co jest w Holandii czy gdzieś indziej, to są dwie odrębności. Ludzie, nie nabierajcie sie na to. Wyjaśnię Wam dlaczego: -Warunki mieszkaniowe katastrofalne, Przez pół roku miałem 4 przeprowadzki, a ia tak skończyło sie na rezygnacji bez wypowiedzenia wcześniejszego, bo miałem już dość. - Dojeżdża sie do pracy autobusem, bo ich nie stać na wynajęcie auta służbowego dla kilka osób -Zarobki mizerne. Szczerze mówiąc, w Polsce zarobiłbym, te same pieniądze gdybym został, liczyłem na podwyżkę a Oni tak odwlekali aż to wszystko trwało pół roku.Jestem programista CNC, i nie mam problemów ze znalezieniem pracy, ale chcialem zbaczyc jak to jest za granicą. Jeśli sądzicie że po pół roku Holender zrezygnuje z uslug Assisty i Wam zaproponuje kontrakt, to jesteście w błędzie, Oni biorą następnych tak dla oszczędności, nie przejmują sie niczym. - Ja wyjeżdżałem z biura z Opola, ale z tego co wiem to łudź to jest to samo. Mógłbym jeszzce wiele opowiedzieć, i wiele podać przykładów ale, powiem Wam jedno - szkoda gadać i szkoda marnować czasu dla takich jak oni. Zarabiają na Was to samo co Wy wypracowujecie od poniedziałku do piątku, a nie są w stanie nawet zapewnić minimum socjalnego. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płk Polko
!!! MAŁY KROCZEK - POMÓŻCIE W STWORZENIU Europejskiego Instytutu Technologicznego WE WROCŁAWIU !!! Wystarczy wpisać imie nazwisko; miejscowość i dodać sie do listy: http://napiszmydoeuropy.onet.pl/ Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetrzymałem Assistę
Mi udało sie, pół roku dla Assisty,a teraz bezposrednio dla holenderkiego pracodawcy,który płacił Assiscie 30 euro za moja godzinę pracy teraz płaci 2/3 tego na moje konto. A co do Assisty? hmmmm....... nie mam pozytywnych wspomień. Napiszę kilka słów ku przestrodze nowym rekrutom Assisty. Osoby z Assisty zarówno w polskiej jak i holenderkiej,z którymi miałem styczność,ale wierzę,że nie wszyscy sa tacy,badź niektóre z zachowań ludzi z biura były wymuszone przez przełożonych(pamietajmy,że ci w biurze to tez pracownicy) : Dumni, próżni,nadęci materialiści kierowani żadzą pieniadza,tak jak wyczytałem w postach powyżej: złoto-symbol próżności oraz łapówkarstwo-nie bojmy sie używać tego słowa,skoro tyle osób deklaruje,ze wręczyło korzyśc materialną wzamian za prace (czyn karalny). Ich cel w zyciu wydaje sie prosty,a co za ty idzie łatwiej znaleść sposób aby" jakoś dać sobie z nimi radę". Z własnych doświadczeń: Słowa usłyszane z ust pracownika biura rano, popołudniu mogą brzmieć inaczej, a po tygodniu można ułyszeć: "... ale przecież nie było takiej rozmowy",podkreślam pracownika biura,mogą być wymuszone bądź w celu odstraszenia mniej wnikliwych interesantów. Jesli należysz do "wnikliwych",aby uniknać przeciągania spraw w czasie zanim zadzwonisz ustal dokładnie o czym chcesz rozmawiać,czego chcesz poprostu konkretna rozmowa- propozycje, rozwiazania i koniecznie ustal czas w jakim zostanie sprawa wyjaśniona. Biorac pod uwage "pawią dumę" niektórych osób z biura nie próbuj nic załatwiać na siłe. Popros raz,poproś drugi a za trzecim podziekuj i rozwiaż problem sam. O pieniadze nie martw się,co tydzien wpływ będzie;na życie starczy:-) , a co do pozostałych należych Ci pieniędzy przyjdzie Ci upomnieć się. Wiecej nie chce sie mi już pisać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś...
owszem zgadzam sie że Asista jest do bani, ale pierwsze słysze że autobusem do pracy ktoś jeździł... są busy i auta firmowe, kwestia dogadania sie ludzi jest kto jakim autem o ktorej godzinie itd. ale z tym własnie zawsze problem był, że ludzie się dogadac nie umieli... warunki mieszkaniowe fajne na 2 miesiace moze 3 ale nie na dluzej... a ze zarabiaja na nas to przeciez wiadomo bo wlasnie poto sa posrednikami... pytanie do przedmowcy 30 euro za godzine? to gdzie ty pracujesz? holender po pol roku sam nie zaproponuje ci kontraktu bo i po co... jesli ci zalezy sam udasz sie na rozmowe w tej sprawie(Twojej sprawie) i nie ma sie co dziwic bo czy polski szef zaproponuje ci sam podwyzke?wątpie... a jesli ktos liczy na to to zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Taki Ktoś
A czemużby holenderki pracodawca nie miał zaproponować polskiemu pracownikowi prace bezpośrednio dla niego? Przecież dzieki temu obniża koszty godziny pracy pracownika o 1/3, a przez pól roku pracy przez agecje(tyle trwa tzw.FASA 1) może poznać danego człowieka? Nadwymienmy jeszcze kilka innym faktów sprzyjajacych zaistnieniu takiej sytuacji: pracownik to specjalista z pewnej branży, a pracodawca w styczniu musi określić ile zamowień chce na cały rok. Dodam,ze nie jestem jedynym w tej branży,któremu pracodawca holenderski zaproponował przejście na bezpośredni kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Taki Ktoś
.........a za Ciebie Holender myslisz,że ile płaci? Z tego co wiem to 20euro za godzinę to stawka wyjściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
tak sie składa że nie pracuje przez agencje a bezpośrednio dla holenderskiego pracodawcy... i z tego co ja wiem to 20 euro napewno nie jest minimum jakie musi zapłacić bo nie wiem co masz na myśli mówiąc "stawka wyjściowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
co do 20 euro za godzine to mysle ze holender niejeden tez by tyle chcial bo przy 160 godzinach czyli 20 dniach roboczych mialby 3200 euro brutto...niezla kwota nietylko dla nas... a co do propozycji pracodawcy do dawania ludziom kontraktow...niejeden holender pracuje przez posrednika bo firmom holenderskim jest wtedy wygodniej...prawie zero papierow...placa okreslona kwote i reszte maja w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spawacz
Już mi sie rzygać chce jak was czytam, czy byliście kiedykolwiek przez jakieś inne biuro przykładowo OTTO, NLJobs, tak tam ludzi ruchają ze sie w głowie nie mieści biora od ludzi 110 euro tyg za mieszkanie, przy 25 godzina pracy w tygodniu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
to sobie ulżyj i rzygnij... może i nie byliśmy przez inne firmy zatrudnieni ale nie o nich ta rozmowa wiec my sie wypowiadamy na konkretny temat ktorym jest Asista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Taki Ktoś
Jeśli chodzi o stawkę wyjściową mam na myśli ile kosztuje szefa godzina pracy,za która musi zapłacić agencji,która odprowadza póżniej podatki,płaci pracownikowi i najważniejsze bierze sobie prowizje! Gdyby agencja taka jak Assista zadała za godzine pracy poniżej 20euro to nie wiem czy stać byłoby ją na utrzymanie sie ,tylu pracowników biurowych, lepiej: widziałeś może głowną siedziebę Assisty w Nijmegen? Wynajem tego wieżowca to dopiero musi kosztować! A jeszcze trzeba pracownikowi zapłacić przynajmniej minimalna czyli 7,3 euro.A specjaliści na ogłoszenie z taką stawka nawet nie spojrzą.Assista za specjaliste na dzien dobry rząda 22,60 euro,inne agencje,bynajmniej w takich gdzie mam znajomych 28 euro! W poprzedniej holenderkiej firmie w ktorej pracowałem holendrzy specjaliści (inaczej 28letni holender z ktorym rozmawiałem) za 4 tygodnie pracy miał ok. 3500 euro netto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
może i masz kilku takich znajomych, ale nie uwierze że co drugi tu tyle zarabia... ja przynajmniej pracuje w firmie gdzie nie znam nikogo kto by miał wiecej niz 1800 euro brutto za miesiac pracy a widzialem(am) wiele rozliczen z wyplat nietylko holendrow... co do firm posredniczących to nie wiem skąd masz te informacje ale niech Ci bedzie... Ja z Asista nie mam juz nic wspolnego i bardzo mnie to cieszy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodni
Mnie też cieszy,ze nie mam już nic wspolnego z tą agencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
A mi tam dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOmtoM
Ja pracowałem w comserve w den bosch, ale z eu-connect. Ludzie całkiem spoko byli, paru "ćpunów" się znalazło ale bez przesady. Ogólnie w Assiscie źle się działo. Mieszkania faktycznie nieciekawe (ja miałem ze swojego biura hotel ze sprzątaczką), ale niektorzy nie mieli aż tak źle. Myślę że było dość standardowo skoro niektorzy siedzieli po pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w miarę ok
pracuje przez asiste jako operator CNC od kilku miesięcy i jestem zadowolony, wypłaty zdążają się z małymi poślizgami, ale są !!! Dostaje jakieś 350-400 ojro tygodniowo, mieszkanie tez jest ok, także ja akurat trafiłem całkiem okej pozdro dla brygady z Oss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozdrawiający assiste
Prawda jest taka że CSN jest jedną z najmniej płatnych firm w Den Bosh.Jakby się przypatrzyć to co drugi holender pracujący tu ma tzw "dwie lewe ręce" lub ma lekkie upośledzenie umysłowe lub fizyczne i jest przewarznie "bez szkoły"jest to odpowiednik polskiego Zakładu pracy chronionej.Z dodatkami socj."wyciągają ok 1600 jurków" .Takiego z pracy nie wyrzucą z dnia na dzień(tak jak pol. pracown. ), bo firma wtedy by musiała płacić takiemu 6mies. odprawę i inne zobow.finansowe. To jest główny powód ściągania do tej firmy polskich pracowników którzy są bardziej zmotywowani do pracy niż holendrzy, marokańcy itp.mieszkający tam na stałe.co do "naszych" którzy dostali kontrakty bezpośrednio przez CSN też nie mają "kokosów"- ok 1300 "jurków" a są to najkumatsi , znający dobrze jęz.obce(co niektórzy dwa),i najbardziej wydajni w firmie.A co do Assisty to można stwirdzić że jest jak każde inne biuro-na początku było zajebiście ,gdy było mało polaków,pózniej sie troche "wycwaniła"(gdy Holandia otworzyła rynek pracy dla pol.) a teraz to jest całkowita h..nia. W EU connect jest trochę lepiej bo jest krótko w CSN i ma tylko kilku ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdro dla csn-nowców
Z tego co mi wiadomo,to tylko kilku holendrów ma 1600netto.Za to wiem, że kilku polaków ma po 1800netto.Co do holendrów, to według mnie dostają i tak za dużo patrząc na ich osiągi w pracy.Ps. jak euro spadnie do 2zł. to nawet za te 1800euro netto nie będzie się opłacało tam siedzieć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś...
do przedmówcy... widziałeś pasek z wypłaty jednej z osób które to mają 1800 netto? czy wiesz to bo słyszałeś (aś)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek Pierdziadek
A ja pracuje w CSN i zarabiam ile zarabiam, po odliczeniu jedzenia z rachunkami zostaje mi 900 euro. Średnia zarobków w CSN to 1300 euro, żadna tajemnica. Jak ktoś napisał wyżej "kumatsi" dostają więcej. Pozdrowienia i srać na wiatraki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -XYZ-
Jeśli kogoś obchodzi to biuro assisty w Opolu jest już zamknięte!!!WKONCU!!!Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik assisty
Witam! Nasze biuro wcale nie zostało zamknięte, przenieśliśmy naszą siedzibę na ul.Kołłątaja 10 w Opolu ( przy PKP) . Serdecznie zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×