Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Gość kontraktówka
Do Morbid Angel (czy raczej K.K.) Po pierwsze to chyba troszkę Ci się pomyliły fora bo to tutaj dotyczy biura Assista (głównie tego w PL) a Ty nawijasz tylko o CSN. Po drugie to Twoje szczegółowe informacje są już nieco przedawnione a niektóre nawet niezbyt prawdziwe. Po trzecie skoro jesteś pewny że wszystkie karty zostały już rozdane, to po co wogóle pytasz o kontrakt dla siebie, przecierz nie należysz do rodzinki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waarnemer
,,kontraktówka,, witam,ale wydaje mi się że funkcja moderatora tej strony nie należy do Ciebie,najpierw należy uzyskać taki status.Myślisz że naprawdę możesz ingerować w każdy temat?Możesz mieć swoje zdanie,ale uszanuj innych wypowiedzi.Za bardzo chyba ,,urosłaś w piórka,,.Wyluzuj.Morbid Angel wyjasnił bardzo istotną rzecz dla wielu czytających te forum,miał prawo zrobić to tutaj.Zwłaszcza że wcześniej niejednokrotnie były poruszane wątki dotyczące bezpośrednio CSN.Kilka osób zastanowi się nad tym.Faktem jest że napisał prawdę.Polityka firmy CSN się nie zmieni,zawsze była taka sama,jeśli wiesz o czym piszę.Pozdrawiam. P.S. -forum również jest anonimowe,więc nie zniżaj się do poziomu przedszkolaków,sugerując czytającym to forum,kto pisze poszczególne posty -i jeszcze jedno,popracuj nad ortografią,w swojej wypowiedzi zabłysnęłaś nie treścią ale wymową/czyt.pisownią/,,przecierz,, miło zobaczyć że pewne braki w nauce nadrabia się innymi czynnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrętarka
CSN to dno totalne, więcej kierowników niż ludzi do pracy, wszędzie lizodupy co załatwiają pracę dla swoich rodzin na lewo. Gdy zwolnię się z tej firmy ujawnię całą prawdę na forum, może wtedy będzie im wstyd. Kiedyś miałam jeszcze jakieś nadzieję na cokolwiek ale teraz wiem, że nie warto się tu starać bo wszystko jest ustalone z góry i każdy mydli oczy działając na psychikę pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś coś.
To forum to rzenada, wedłóg mnie lepsza konfrontacja tważą w tważ, a nie obsmarowywanie sie na forum. Rzałosne. Ps. Patż pisownia!!! HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roooozbaaaaawiooooony
Bez nerwów, dupolizy! To tylko zazdrość tych, którzy nie potrafią lizać dupy wystarczająco dobrze, przemawia na tym forum. :) Bo przecież wszyscy wiemy, że usilnie próbowali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontraktówka
waarnemer - i tu mnie masz, gdybym w czyimś poście wyczytała przecierz, to pewnie też bym go wyśmiała, no cóż, zdarza się. Fakt, nie jestem moderatorem, ale przecież ;) mam prawo (jak każdy) wyrazic swoja opinię i to właśnie zrobiłam. a moja sugestia na poziomie przedszkolaka była tylko odpowiedzią na 'karierowicza' (rozumiesz o czym mówię) bo jeśli gramy w otwarte karty, to grajmy wszyscy na tych samych zasadach. K.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrooozzzzbbawiiioooonnnyyyyyyy
chyba przeniesli się pod nowy adres. RYNEK 8-9/8 w opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
KOSZULA to analfabeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof.K
Po pierwsze to chciałbym "podziękować" tej osobie, która być może nieświadomie, aczkolwiek bez żadnych złudzeń sformuowała swoją wypowiedź w taki sposób, aby wyglądała jako moja własna - choć wolałbym o ujawnienie się ponieważ nie mam ochoty się nikomu tłumaczyć ani wyjaśniać sprawy. A tak poza tym to jeśli chałe(a)ś mnie w coś wjebać to wiedz, że nie jestem fanem deathmetalu tylko blackmetalu - a to spora różnica i gdybym chciał komuś napluć w twarz to zrobiłbym to bez wachania osobiście. Mam zbyt dużo problemów na głowie, aby zajmować się czyimiś problemami - kilka dni temu urodził mi się drugi syn (podobno i nawet nie wiem czy mój własny) mój świat idzie na dno i nie potrzeba mi dodatkowego "rozgłosu". A jeśli chodzi o kontrakty to nigdy mi na tym nie zależało - ja tylko chciałbym zostać blisko osoby, którą bardzo kocham i na której mi bardzo zależy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygada rr
ten adres to jakaś lipa , mieszkanie zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly_wakacyjny
a ja jakos dobrze pamietam spedzone chwile w csn w sumie to byla najlepsza praca do tej pory jaka mialem w zyciu :) wczesniej to magazyny nie magazyny itp... ogolnie lipa. W sumie nie obrazilbym sie gdybym znowu tam trafil zobaczymy co los pokaze ;] ktos moze mi powiedziec jak wyglada sytuacja w acer w den bosch ? czy jest tam praca na dluzej ? bo kurde w tom tomach fajnie bylo ale tylko flashowac te unity czy swappowac(jak to k.k mowi) to praca troche nudna :) i sytuacja troszke niepewna jak dla kogos kto pracuje przez agnecje i faktycznie po tych 18 miesiacach moga ograniczyc redukcje etatow... brakuje mi tych dwoch slow na codzien od sulejka hehe overtime today ? pozdrawiam stara gwardie ;] i wyjadaczy na mainboardach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka156
Ludzie to sa oszusci ,nie dajcie sie nabrac na to biuro.Byłam w Islandi i oszukiwali nas jak was teraz wypłaty nie na czas jak cos to nic nie wiedza dlaczego ze oni przelewali ,pobierali podwojne składki za nas ,do tej pory szukam Assisty byli do niedawna na konsularnej 1/25 list mi wrocił bo nie ma takiego adresu telefonu nie ma .Moze ktos wie gdzie sie teraz przeniesli .Prosze o kontakt tel;504817629 Prosze o kontakt .....Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka156
Ok jak przeniesli sie na Rynek8-9/8 moze konkretniej prosze czy to oni czy CHYBA!!!!! Jaki jest telefon do nich?czyli tych CHYBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki
Cichy to ciota ulepiony krzywą pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZULA ANALFABETA HI HI
KOSZULA JEST 3 LATA W IRLANDII I ZARABIA 3,5 EURO MIES+PREMIE. A NIE PRACUJE W CNN ZA 1000 EURO I NIE MIESZKA W REZERWACIE DLA ZWIERZĄT GORĄCO POZDRAWIAM PANA KOSZULE KTÓRY ZAŁATWIŁ MI PRACE.SZACUNECZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJŻESZ
Życze wszystkim szczęścia...Ale """Morbid Angel,Wkrętarka,Ktoś coś""" itp-odobnym KURWOM DOKŁADAM DODATKOWO - CHUJA W DUPE!!! Jebani mądralinscy,kurwy,szmaty itd...HAHAHAHA MACIE TU SWÓJ JĘZYK I LIRYKE KTÓRĄ ZROZUMIECIE!!! ODJEBAĆ SIĘ OD SOPRANO FAMILY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS: ZATAŃCZYŁBYM NA WASZYCH GROBACH... HAHAHAHAHAHAaaaaaaaa Św.Mojżesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty a może On
Tych co w dupę wchodzą jest kilku, niestety oczy im pizdą zarosły. Już nie zdają sobie sprawy, że na sali zostało kilka osób. Wszystko widać jak na dłoni, a ja zadam pytanie: Czy podpierdalanie i wazelina może być nałogiem? Czasy nie te same, czy bycie cwaniakiem ponad normę wiąże się z wizytami u dentysty? CSN nie zostanie bankrutem, prędzej zmieni status na WYZYSK. A teraz wszyscy głowy nisko i ZAPIERDALAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę że ktoś taki jak osoba (choć tego akurat nie można jedno głośnie stwierdzić) kryjąca się pod pseudonimem KTOŚ COŚ wie o wszystkich bardzo dużo. Ponad to lubi ich jeszcze obrażać choć sam nie jest lepszy jak to określił wazeliniarzem, ciekaw jestem tylko czy zna jakiś inny język poza polskim i tym którym liże dupy wkoło by go lubili. A tak dodam ci na marginesie "kolego" bądź "koleżanko" lub czym innym czymkolwiek jesteś nie interesuj się sprawami które cię nie dotyczą, później siejesz tylko głupoty w firmie i denerwujesz ludzi. Siedzisz tam gdzie nie ma akurat pracy i wymyślasz głupoty z nudów, a jak ci nie pasuje to się zwolnij głupka mniej będzie i plotkarza. A jak byś nie zauważył temat odnosi się do biura pracy Assista i powiązana jest z CSN, a nie z osobami pracującymi w nich. P.S. Gratuluje szczytu debilizmu i pozostania firmowym idiotą roku w CSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Ktoś
do przedmówcy piszesz że Ktoś Coś obraża ludzi i takie tam... mozesz to zacytowac? bo na całym forum widzę tylko jedna jego wypowiedź i nie widzę tam żeby kogos obrażano... a może miałeś(aś) na mysli mnie więc równiez proszę o zacytowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos, kto wie
Z koncem roku skonczy sie robota na tom tomach - to pewniak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec świata
Koniec świata będzie 20.12.2012r- to pewniak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczby
2+2=4 TO PEWNIAK, wiem to z zaufanego i 100% źródła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś co nic nie wie
hoera! kontraktówka odchodzi, albo coś wie i już się zmywa, lub inne aspekty skłoniły ja do tego, ,,ktoś,, z innego działu już opłakuje odejście,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontraktówka
Ktosiu co nic nie wiesz: Taaak odchodzę a Ty możesz się zacząć starać o moje, prawie już byłe stanowisko. Pewnie będziesz dużo lepszym teamleaderem niż ja, wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając fakt, że jej moralność pozostawia wiele do życzenia, odchodzi dobry team leader...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto wie
...chodziło mi o robotę dla pracowników z agencji - tak gwoli ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK, przyznaję się!!!
Wiele z tych półbzdur, które wcześniej napisałem okazało się jednak być prawdą, to nie zmiania faktu, że TomTom z CSN odchodzi!!! Miało zostać 30 osób na hali... zostało, a tak wogóle to jest ich aż tyle? Mieli zostać sami kontraktowcy... - gdybym wiedział to póltora roku temu, że przyjdą nowe firmy to bym inaczej to określił, teraz ludzie są przerzucani, tak czy inaczej moje przepowiednie (bo były to domyślenia, oparte logiczną obserwacją i czystą ekonomiczną kalkulacją) i tak się sprawdziły... mowa była o TomTom-ach, nie o ASUSA-ach, HP-kach- czy SONYaczach, umowa miała się skończyć w grudniu zeszłego roku, ale CSN jak zwykle nadstawił żyć, obniżył ceny i przedłużył umowę o pół roku, sorry, ale tego też nie dało się przewidzieć, bo interes przy tych istniejących cenach już nie był opłacalny (biorąc pod uwagę standardowe 20%), ale chylę czoła przed zarządem CSN za odwagę, odwagę, której nie podjąby się chyba żadny inny zakład tego typu, nawet rumuni mają to gdzieś i dalej ślą buble... a ja siedzę sobie wygodnie w fotelu i nadal szukam pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttccc
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Gość Kristof K
aha; bo jesli firmy nie stac na to, aby placic 8,25 na godzine, to co to za firma? -dla przykladu, kiedy szukalem pracy znalazlem ogloszenie na truskawki za 8,65... a w hipermarketach proponuja 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×