Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Gość Kristof K
no i jesli na moim miejscu na refurbishment jest teraz 11 osob i koszta wzrosly 3-krotnie (przy 2 osobach mielismy robic 750szt miesiecznie, teraz jest 2000 przy 11 osobach), to jakim sensem dla nich bylo nie danie mi kontraktu...? po prostu Stan mnie nie lubial ot co, zreszta jak wiekszosc z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdybyś nie pierd.lił takich głupot to ludzie by Cię lubili, albo przynajmniej szanowali. A tak przy okazji kup sobie słownik ortograficzny, bo masz takie piękne "mażenia" a nie umiesz tego nawet napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof K
a tak przy okazji to czemu od Ciebie słychać tylko iwyłącznie krytykę...??? kompleksy masz ??? Gdybym był Tobą, życzyłbym sobie powodzenia, ale jednak chyba jakoś mi zazdrościsz, tylko jeszcze nie wiem czego... Twoje wypowiedzi są jak modlitwa polaka, szczere, ale tylko po to, aby komuś dojebać, bo sam nie masz jaj, aby zrobić coś pozytywnego ze swoim życiem, tylko jointy i browary... jak tu zabić weekend... Masz stary 29 lat, a w głowie kredki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof K
1-go czerwca mam wizytę u dermatologa w denbosch (pewnie nawet nie masz pojęcia jak załatwić coś takiego) więc specjalnie dla Ciebie pojawię się w CSN, mam nadzieję, że podejdziesz i POSTARASZ się mnie uderzyć frajerze... - nie będę Ci ubliżał, aby Cię sprowokować, ale rozsądny człowiek nie nazywa siebie blablabla - jaki nick taka osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof K
DLA BYŁYCH PRACOWNIKÓW ASSISTY. za 2009 rok otrzymałem zwrot w wysokości około 1600 euro, na początku 2011 roku belastingdienst przesłał mi adnotację, iż zarobiłem o ponad 5000 euro więcej niż w rzeczywistości, a tym samym poprosił o zwrot 1448 euro, sprawa jest w toku w trybunale konstytucyjnym, ale jeśli ktokolwiek ma podobny przypadek to proszę o kontakt - mogę pomóc w wyjaśnieniu sprawy, gdyż Assista na zakończenie swojej działalności zawyżyła dochody części swoich pracowników w celu uzyskania jak największej ulgi podatkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, odezwal sie ten co nie zabija weekendu hektolitrami piwa. A tak na marginesie nie spotkamy sie w csn bo juz tam nie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KristofK
Przemyślałem dzisiaj sobie na spokojnie co napisałeś „Blablabla na mój temat i doszedłem do wniosku, że jednak masz rację; trzeba mi było nie słuchać głupich plotek, a tym bardziej ich powtarzać... Przepraszam za te świstaki, palantów itp., ale jestem frustratem, któremu CSN wypaczyło dekiel, gdybyś znał moją sytuację trochę bardziej dokładnie (a zwłaszcza kwestie materialne), być może okazałbyś mi troszkę wyrozumiałości, jednak trzeba mi było zwrócić uwagę dużo wcześniej i lub polemizować ze mną, być może byliby ze mnie jeszcze ludzie... ;) Gdybym nie musiał przez 2 i pół roku się chromolić z agencją i nędznymi pieniędzmi, które od nich otrzymywałem i normalnie jak większość z Was otrzymać normalną umowę o pracę; pewnie byłbym bardziej szczęśliwy aniżeli byłem i nie narzekałbym na każdym kroku -jednak to już przeszłość, a sam jestem bardzo zadowolony, że mam naprawdę ciekawą robotę za przyzwoite pieniądze -domyślam się, że nie podzielasz mojego entuzjazmu; jednak wiedz, że z pewnością postąpiłem słusznie odchodząc z CSN... Pozdrawiam i życzę powodzenia P.S. Od września 2010 nie łoję tak jak to było kiedyś...a teraz biorę leki, które nawet mi na to nie pozwalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważna informacja!!
Przypominam wszystkim, że za niewypłacone pieniądze odpowiada Pani Prezes Bzdok, a w ŻADNYM wypadku dział rekrutacyjny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuisa
czy ktoś posiada aktualny numer kontaktowy do assisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
witam, czy ktoś może podać jakiś namiar na assiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwlina
Wielki syf ha ha szefowa ewelinka to zwykła k...a odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kmioty z CSN powiecie ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam ostatnio z pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z nas ma się całkiem nieźle, mam nadzieję, że Ty też, kimkolwiek jesteś. Mam nadzieję, że wiedziesz godne życie w pięknej Polsce, że stać Cię na przyjemności, kupno domu, dobrego auta i zabranie rodziny na wakacje przynajmniej raz do roku. Aahh i jeszcze jedno... Mam nadzieję, że nie jesteś niczym kmiotem tak jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś skorzystałam z pomocy firmy http://www.rowena.com.pl/ i znależli mi fajna prace. Potem z tej pracy przeniesli mie do innego miast ale za lepsza i lepiej płatna kaskę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję już od roku w call center One ( www.onecc.pl ) i nie narzekam. Na pewno zaletą tego miejsca jest dużo młodych ludzi w moim wieku, głównie 20 kilko latkowie, także można się dogadać i pracuje się dużo lepiej. Jest trochę śmiechu, trochę zabawy, ale przede wszystkim można faktycznie tutaj zarobić. Ja do najlepiej sprzedających nie należę ale i tak wychodzę w ciągu miesiąca na 2 tauzeny na rękę, więc w porównaniu z innymi call center w mieście to jest uczciwy pieniądz. Praca od 8 do 16, normalne godziny, a nie jakieś siedzenie na nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ersss
Możesz spokojnie skorzystać z oferty, którą znajdziesz pod adresem www.toolip.pl. Ja już od jakiegoś czasu korzystam z jej usług i zawsze jak potrzebuję pracy do dostaję jakąś atrakcyjną ofertę. Agencja sprawdzona więc nie musisz mieć żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×