Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

blagam pomozcie.Piekace i bolace podeszwy stop.Co zrobic??

Polecane posty

Czesc. Nie wiem czemu, ale starsznie jak tylko troche pochodze w butach na obcasach pieka i bola mnie stopy od spodu, tzn podeszwy.Mam tam zgrubiala i zolta skore.A przewaznie do pracy chodze w butach na obacasch.Blagam pomozcie co mam kupic moze jakis krem, balsam zeby przestalo tak piec i bolec.Czy wy tez tak macie.A moze sa jakies wkladki do stop, cos lsyszalam o wkladkach school ale nie wiem czy sa skuteczne i czy sie nadaja.Prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2859
na tej stronie co podałam wejdź w "Niewygodne obuwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada2
Dziewczyno, wywal te wszystkie buty! Korzystaj z tego, że super modne są teraz buty na płaskiej podeszwie a przy okazji WYGODNE i zdrowe dla stóp! Jeśli teraz masz takie problemy, to pomyśl, co będzie za kilka lub kilkanaście lat! Haluksy, odciski, deformacje. Nie rujnuj sobie zdrowia w imię "elegancji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo.Musze sobie kupic te wkladki scholla i sprobowac.A z butow na obcasie nie moge zrezygnowac.Dodaja zawsz elegancji a taka jest u mnie w pracy wymagana. Musze tylko znalezc sklep w warszawie z tymi wkladkami.Moze w jakim supermarkecie kupie.Acha i jeszce jedno a do klapek na obacasie z zakrytymi palcami tez mozna ich uzywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwczorem rób sobie kąpiele w ciepłej wodzie z szałwią. Oprócz tego, ze stopy wypoczną, to przy okazji będą zdrowsze. Poza tym może skorzystaj z pedicure\'u??? Zazwyczaj w dobrym salonie obejmuje kosmetykę całej stopy, nie tylko paznokci :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×