Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozena..

nie robie facetowi loda bo boje się że nie umiem

Polecane posty

Gość a które z tych filmów
są o lodziku???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny
czy facet dojdzie czy nie dojdzie i tak zawsze jest przyjemnie nawet przez te 5 sekund , pamietajcie o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
serio?:D niemozliwe że moje ruchy nawet niezdarne sprawią mu nieprzyjemnośc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny
serio , jak dziewczyna wezmie go do buzi bez ruszania to juz jest przyjemnie jak cholera , jakie wy slodko głupiutkie jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
oj nie wiem:) zobaczymy czy moj chłopak bedzie zadowolony gdy jutro przy spotkaniu wezmę mu do buzi i bede tak trzyamć w bezruchu:P chyba dostanie na głowę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga.
te filmiki dokladnie pokazuja co trzeba robic zreszta ja mialam podobny problem, rozwiązanie bylo bardzo proste i szybki w programie do ściągania ściagnijcie sobie jakis dłuższy filmik wpiszcie w okienko wyszukiwani Blow job i kliknijcie ok. jak wam sie wyswietla wyniki to wybierzcie filmik tak zeby chociaz mial 80MB rozmiar tm znajdziecie odpowiedzi jak mozna dac radość swemu chlopakowi ja nalazlam tak odpowiedzna swe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
aż mi głupio że tu tak rozpraiwam nad tym lodem:D szukam w internecie informacji i filmów. gdyby moj boy wiedział wyśmiałby mnie cholernie:) a jeszcze przed chwila wysłał mi smsa co ciekawego porabiam...zaraz mu odpiszę że szkolę się w robieniu lodów. ciekawe jak zareaguje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak.
bozena nie martw sie tak tym lodem agga dokladnie trafiła w sedno pozatym to ja ci powiem z sekret lezy w tym aby pracować ustami i jemocn na główce penisa zaciskac ale nie zamocno bo wtedy penis moze wystrzelić ;-) muśisz go wyginac ustami w górei w dół w boki tez raz głebiej raz płyciej szybciej i wolniej .Wyobraz sobie i to jest najlepsze ze twoje usta to twoja szpara i tu masz rozwiazanie a pozaty to filmik jest w sam raz .pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak.
najlepiej sobie wyobrazic ze twe usta to szparkawtedy bedziesz nimi dobrzeoperowala raz glebiej raz plyciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalllllllaaaaa
no coż.....mam podobny problem:) boje się że zacznę robic swoje a on zacznie opadać aż w końcu całkiem oklapnie bez wytrysku;) wolę nie ryzykowac takiego wstydu więc za bardzo się garnę do robienia loda. on też mi mowi ze mu na tym nie zalezy ale ja się tym nie przejmuję:) zrobie to nie kiedy on bedzie chciał ale kiedy bede gotowa...tym większe bedzie jego zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga..
zgadzam sie z tym najlepiej tak sobie wyobrazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Polska
Czesc jestem chlopakiem mam 13 lat i przezylem pare dni temu prawdziwa roszkosz.Wypadlem wieczorem z kumplami do ich ,,kolerzanek''.Gdy chlopaki i dziewczyny poszli zostalem sam na sam z jedna taka ladna pare lat starsza ode mnie.Po chwili zapoznalismy sie i zaczela mi przed chata robic loda!Przezylem to zdarzenie w tedy po raz pierszy.Ah coz noc...Wystarczylo pare ruchow ustami tej laski i juz wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Polska
Cos nie tak powiedzialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d OrAnVag
spóżniłes sie z odpowiedziąc o 2 tygodnie.... idzi lepiej na dobranocke niż na forum erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Polska
ale wy jestescie czarne zjeby............eeeehhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×