Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieprawdziwa miłość

Rozstanie

Polecane posty

Gość Nieprawdziwa miłość

Obudziłam sie pwenego ranka,poczułam znajomy zapach i silne,męskie ramie ktore mnie oplata. Odwróciłam się i zobaczyłam faceta który kocha. Ale ja juz nie kocham. Zrozumiałam ze to nie to. Wstałam,spakowałam kilka najpotrzebniejszych rzeczy i wyjechałam do matki do innego miasta a nastepnego dnia wniosłam o rozwód. Dzis mijaja dokładnie 2 lata od rozwodu. Widziałam go w parku z psem,kobieta i dzieckiem. Popatrzył na mnie i poszedł dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Byłam do dziś. Nie moge sobie miejsca znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
znalezc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Nie wiem. Przez te dwa lata nie widziałam go ani razu,mialam wielu facetów ale nikogo na stałe. Ale pamietam ze jak go ostatni raz widziałam,po rozprawie podszedł i powiedział cyt"jesli się jeszcze kiedys spotkamy to zobaczysz ze będe Cie wciąż kochał tak jak teraz " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Bardzo dobrze go znam. Miał ten sam wzrok co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego wynika
????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, to żalujesz swojej decyzji, czy myślałas, że zawsze będziesz na tej \"wygranej\" pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
nie zaluje wlasciwie to nie wiem jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasinita wez sobie
daruj. miala prawo odejsc, moze i zle zrobila, ale nie mow jej o "wygranej pozycji":o na pewno tego nie chciala, po prostu tak jej podpowiedziala intuicja. a to, ze ktos inicjuje rozstanie, nie oznacza, ze od razu czuje sie na wygranej pozycji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorkia le jestes zalosną
idiotką :( przykre to mówic ale sądzę ze juz sama o tym wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że facet jest teraz górą. I dobrze. Nawet jeśli powiedział, że zawsze będzie Cię kochał, to nie możesz od niego niczego oczekiwać, skoro go zostawiłaś. Rozumiem, że czujesz się dziwnie. Ale mam nadzieję, że i Tobie się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
zazdrosci mu ze ułozył sobie zycie na powaznie! i tylko o to jej chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Poznalam go w pierwszej klasie liceum a slub wzielismy zaraz po maturze. Nasze malzenstwo trwalo 8 lat. Nie czulam ze jestem na wygranej pozycji. Pamietam jak dzwonil,pamietam kazde spotkanie na rozprawach,nigdy nie robil zadnych scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne myślała
że będzie wiecznie czekał i wielbił a tu życie toczy się dalej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne myślała
bo ma klasę facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Ludzie czy nie potraficie niczego bez wyzwisk zostawić i bez osądzania. Moze rzeczywiscie nie powinnam pisac o takich rzeczach na forum ale myslalam ze moze ktos mial podobnie. Myślisz ze łatwo mi bylo Go zostawić? Te ostatnie miesiące kiedy z Nim bylam byly straszne,chcialam ratowac nasz zwiazek ale gdy mnie calowal,gdy sie kochalismy,gdy przynosil mi roze czulam sie wstretnie. Nie zazdrosze Mu,chce zeby byl szczesliwy ale uwierz nie byl. Popatrzyl na mnie w taki sposob ze az mnie cos za serce scisnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.......
faceci zawsze tak mowia a potem znajduja sobie nastepna i mowia jej to samo.ąle chyba powinnas sie cieszyc ze ma rodzine wolalabys zeby byl sam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
nie masz prawa oczekiwać od niego wiecznej miłosci, napewno strasznie to przezył, ty przez ten czas jak sama mówiszzabawiałaś się , a kiedy on stanął na nogi i przeszedł obok Ciebie obojetnie, to teraz zaczyna brakowć Ci jego- wybacz psiej miłosci. Nie można byc w życiu egoistką. Twoja kobieca próżność została urazona i to Cię boli, czesto jest tak że jak facet zabiega o miłość kobiety i jej ja nazbyt okazuje jest usuwany bo jest\"za dobry\" natomiast gdy tej wiernej miłosci zabraknie to wtedy jest dopiero pożądany. Ja nie rozumiem tego. Nie powinnas mu mieszać w życiu skoro je sobie ułożył, a w jego spojrzeniu mozesz widzieć jedynie to co sama chcesz zobaczyc. Jeśli nie kochałby tej kobiety nie byłby z nią. A ze teraz nie mozesz sobie znaleźć miejsca, to juz twoja sprawa, sama o tym zadecydowałaś i tak ułozyłaś sobie życie. Wybacz ale nie jest mi Ciebie szczególnie żal, bo odejść od człowieka tylko dlatego ze obudziłaś się i już go nie kochałaś, to bardzo nie dojrzałe i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.......
myslisz ze nadal Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
to , że cię rozumiem, nie przeszkadza mi w pozytywnym określeniu faceta a to , że odeszłaś.lepiej wcześniej niż potem , gdy będzie dziecko, albo pojawi się zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111
moze po prostu jest ci przykro ze on ułozył sobie życie? ze załozył nową rodzine i jest szczesliwy a Ty nie masz teraz nikogo? chyba o to chodzi a dlaczego nic nie powiedział? bo pewnie miał zal do ciebie ze z dnia na dzien bez wyjasnien go zostawiłas a on cie kochał. na jego miejscu postapiłabym podobnie gdybym zobaczyła byłego męza który mnie zostawił bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
ciesze sie ale On nie jest szczesliwy. Wiele razem przeszliśmy i wiem ze nie jest. On nie jest z tych co tylko mowia ze beda kochac. Nie wiem ale mysle ze On mnie wciaz kocha a ja poczulam nagle straszna pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
zaraz zaraz.nie napisalam z sie bawilam. Piszac ze mialam wielu facetow mialam na mysli to,ze chcialam zapomniec i znalezc w koncu tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brake
nie bardzo ciebie rozumiem. zaprzeczasz sama sobie i chyba sama nie wiesz czego chcesz. nie bylo ci latwo go zostawic-piszesz. a w pierwszym watku piszesz, ze zrozumialas ze go nie kochasz i po prostu zostawilas go. w ogole ciebie nie rozumiem, czego oczekujesz od tego forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi podszywacz
jeśteś suka prawdę powiedziawszy załugujesz na ból i samotność skoro nie potrafiłaś docenić jego miłości a do tego nóż mu w plecy wsadzić , zaraz się pod ciebie podszyje zobaczyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Z wielką pasją zajadam się papierem toaletowym posmarowanym gęsiwem wybranym z magazynu na smar warsztatu samochodowego pana Zenona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111
miał taka minę bo pewnie ciebie zobaczył....i pewnie wspomnienia wróciły.. albo po prostu pewnego dnia pogadajcie i zobacz czy mu się zycie ułozyło...choć chyba moze nie miec ochoty z Tobą rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawdziwa miłość
Skacze poprzez równiny Wielkopolski mlaskając przy jedzeniu banana z chiquity rozlewając mleko niesione w bańce do punktu skupu makulatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×