Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto pyta ten błądzi

Jak sie dziewczyny ubieracie na codzien?

Polecane posty

Gość Forum Moda i ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubieram sie klasycznie...uwielbiam czarne spodnie do tego bluzeczka z glebokim dekoltem i szpileczki....lub spodniczka....ogolnie baaardzo lubie kolor czarny...wyszczupla he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy przyjrzec sie dziewczynom na ulicy. wiadomo, ze wiekszosc odpowie ze preferuje styl na luzie, dzinsy, ewentualnie obcasy i jakis top. generalnie stroj zachowawczy, wygodny i nie przykuwajacy uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam szalec troche z ubiorem ubierac sie orginalnie niestety czesto w taki fajny stroj trzeba wlozyc troche pieniedzy i niezle sie nachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upał
jeżeli chodzi o dzisiaj to mam tylko koszulkę i majtki na sobie:D-i chyba to zaraz zdejmę bo umieram przez upał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerpower
ja lubie jakies fajne kolorowe dodatki, do tego co ubiore, a ubiór zalezy na co mam ochote raz obisle spodnie szpileczki , bluzeczka itp. 2 raz dzinsy z jaks fajna bluzeczka, spodniczke, albo tak jak teraz 3/4 bawełniany dresik hihi.. najwazniejsze zeby bylo kolorowo wesoło i oryginalnie.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień: fajne dzinsy, do tego jakaś ciekawa bluzeczka i pasek w kolorze bluski, torebka pod kolor.Mam manię na punkcie dobierania kolorów. Nie moglabym np. ubrac czerwonej bluzeczki a do tego zielonego paska hehe :P Jakas fajna spodniczka, buciki na małym obcasie, delikatne. Lubię dodatki : torebki, kolczyki, pierscionki, paski. Dodają one uroku nawet zwyklym, prostym ciuchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
kropla beskidu: nie myl dbierania kolorów z ubieraniem się w jednym kolorze! torebka, pasek i buty w jedymn kolorze, o matko, ale nuda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie ide na poczte i mam na sobie powycierane jeansy, japonki i turkusowa tunike w kwiaty. Ogolnie lubie latem ciuchy, ktore mnie nie krepuja. W szpilkach puchna mi nogi i bola lydki. Lubie sportowe spodnie i do tego jakies fajne obcisle topy. Tez mam manie na punkcie kolorow. Jak mi torebka nie pasuje do ubrania to w ostatniej chcwili wywalam z niejw szystko i przepakowuje do drugiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
na pukcie koloru (takiego samego) czy kolorów??? nie wiem co jest grane z naszymi kobietami, ale wszystkie uważają, ze dopasowanie kolorów to takie same kolory, ty też tak uważasz? robisz zestawy torebka-buty-pasek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi ze taki sam kolor, tylko zestawy w podobnych odcieniach lub kolorach pasujacych ze soba bo czerwony pasuje do czarnego ale czerwony z zielonym juz nie. rozumiesz?? ech nie wiem jak ci to wytlumaczyc ale smiesznie wyglada dziewczyna ktora ma bluske zielona pasek zolty spodnie pomaranczowe a do tego czerwona torebke :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznie wyglada jak ma
bluSke ale jak ma zielona bluZke to juz w porzadeczku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, sorki ale jak szybko pisze to nie zwracam uwagi na bledy :/ ale zawsze znajda sie osoby, ktore skrytykuja za ortografie :( . glupio mi ehhe :P nast. razem będę się sprawdzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
a dlaczego śmiesznie? dla mnie nudne jest ubieranie się w stonowane kolory, spodnie zielone ciemne, bluzka zielona jasna, torebka seledynowa o matko!!! albo czarne spodnie bo wyszczuplaja i do wszystkiego pasują.. ja lubie, jak kobieta ubiera np czerwone buty, chociaż cała jest ubrana na szaro, albo torebkę mma z kosmosu ale fajnie wkomponowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
czerwony z czarnym, czarny i biały :( a ja lubię właśnie pomaranczony z czerwonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lubi coś innego. są rózne gusta, tak samo jak jednym podobają się niebieskookie blondynki a innym ciemnookie brunetki :P najważniejsze, żeby mieć swój styl a nie ubierać się tak jak 100 innych kobiet na ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, troche z ktopla beskidu sie zgadza. Nie chodzi o pdoobne odcienie nawet, ylko o kolory, ktore do siebie pasuja, ale jesli jestem cala ubrana na czarno i tylko nuty mialaby byc czerone to nie. Natomiast jesli buty byly np. brazowe, a mialabym do tego bezowa torebke czy pasek to juz okai. Nie lubie jak cos mi sie gryzie i nie lubie, jak mam jakis detal totalnie w innym kolorze niz cala reszta. Ciezko to wyjasnic, po prostu wszystko razem ma sie nie grysc i jakis detal ma nie rzucac sie w oczy przez zla kolorystyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, jakie literowki, sorry, ciemno w pokoju juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
a ja lubie, jak się detale rzucają w oczy: buty, bransoletka, torebka różne są szkoły - my polki ubieramy się jak do kościoła, wszystko stonowane, bez odrobiny pomysłu. masz rację - wszystko razem ma się nie gryzc - czerwony z czarnym sie nie gryzie, nawet jesli tylko buty sa czerwone, pomaranczony z czerwonym tez nie jesli dobrze dobrany etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
getry lub rakstopy do tego luzna sukienka na to kardigan, ciezkie botki lub kozaki do kolan i dlugi plaszcz plus wielki szal. Czapka na glowe i torebka przez ramie. Albo obcisle rurki i luzny sweter. Tak najczesniej w sezonie jesien-zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby wyglądać modnie i elegancko, nie warto wybierać przypadkowych ubrań. Najlepszą odzież oferuje Ralph Lauren sklep www. Można w nim znaleźć to, co najmodniejsze. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się nie zgodzę z przedmówczynią, nie każdemu pasuje to , co modne. Obecnie modne są np. spodnie rurki i teraz wyobraź sobie otyłą kobietę w rurkach... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda nie jest dla otylych tylko dla normalnych ludzi. Otyli musza najpierw schudnac a pozniej moga zajac sie moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Jeansy, trampki, bluzeczka a czasami dresiaki i t-shirt. Sukienka i korki tylko na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu czasopismach kobiecych widziałam ciuchy od https://www.lejdi.pl/ i się zainteresowałam. Faktycznie sklep jest solidny. Przy zamówieniu masz opcję idealnego dopasowania rozmiaru. W razie czego bezpłatny zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×