Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmjj

Co o tym myslec???

Polecane posty

Gość hmmmmmmjj

Zaczelo sie od smsa ktory mi przyslal dotyczacego spraw zawodowych, odpowiedzialam, rozmowa smsowa sie rozwinela, piszemy niemal od 3tyg codziennie... On pisze prawie zawsze pierwszy. Jednak nie sa to zadne smsy uczuciowe, ot mile, niewinne, powiedzialabym ze takie codzienne. Jednak zdarzalo sie nam tak pisac nawet do 2 w nocy ;) . Dzisiaj ma urodziny, zaprosil mnie na jutro na piwo...Pierwszy raz spotkamy sie prywatnie poza praca... Jak myslicie o co chodzi? Czy ja jestem dla niego tylko kolezanka czy cos wiecej sie kroi? Czy tak zachowuje sie zawsze kolega w stosunku do kolezanki? Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie pompka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, może on chce po prostu lepiej Cię poznać, może się Tobą zafascynowal... Chociaż niewykluczone, że bedzie z tego coś wiecej. Nie spekuluj, pczekaj na rozwój akcji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
Pewnie, ja sie nie napalam i nie twierdze ze to od razu milosc po grobowa deche. Tylko wlasnie tez mi sie wydaje, ze on chcialby mnie lepiej poznac tylko po co? I czemu takl nagle sie to odmienilo? To ze on mnie lubi to ja wiem...ale czy to co sie dzieje moze swiadczyc o czyms jeszcze? Zawsze jak do mnie przyjdzie w pracy to twierdzi ze chce juz isc a nie moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
Zakochany pewnie nie... Tylko wiecie,wyjechal sobie do rodzinnego miasteczka, do rodzicow,znajomych myslalam ze na ten czas o mnie zapomni a tymczasem do 2 w nocy smsowalismy... I tylko sie zastanawiam czy takie sytuacje maja miejsce wsrod hmm znajomych z pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro na piwo
dobrze sie umyj. Przyda się :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko .....
a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
zapowiada się :) ładnie to zaczął, niespiesznie, zakolegował sie, nie wystraszył nachalnością, sprawiła, ze zaczęłaś sie głowić i mysleć o nim :D ładnie...mądry facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
Jestem z Poznania, a czemu pytasz? Mowicie ze cos to znaczy...hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
moj wujek tez ma urodziny:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmjj
To moze ide jutro z Twoim wujkiem na piwo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholera jasna ...
co to znaczy o co mu chodzi ... o nic, po prostu jest okazja i chce się z toba spotkac, ale wy dziewczyny jesteście puste ... za duzo naczytalas sie po proistu romansów ... Nie przyspieszaj ... czas pokaze co dalej ... włącz na luz ... powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jak tam
u ciebie ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×