Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja obiektywna

Oswoić mężczyznę

Polecane posty

Gość Maja obiektywna

Rok temu poznałam wspaniałego,inteligentnego faceta(mamy wspólnych znajomych).Poznałam go bliżej i sama dałam się poznać z dobrej strony.Polubiliśmy się!Teraz ja czuję do niego coś więcej.Problem w tym,że On kiedyś został bardzo mocno zraniony przez kobietę,zostawiła go,a On przez jakiś czas bardzo cierpiał.Teraz nadal jest bardzo nieufny wobec kobiet,unika bliższych znajomości.Z kolei od jego przyjaciela i mojego zarazem wiem,że On przy mnie dobrze się czuje.Jak Go ośmielić,oswoić czy zbudować zaufanie.Podpowiedzcie coś.Czy to w ogóle ma sens?Sorry za dłużyznę,ale musiałam nakreślić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma sens zaufanie buduje sie wlasnie przez takie blskie spotkania, pogaduszki tp obojetnie czy takie vis a vis czy inne, ale musza byc tez takie tet a tete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja obiektywna
Nie wiem spod jakiego znaku...ale to jest dla mnie nie istotne...dzięki...próbuję jak najczęściej z nim rozmawiać tak niezobowiązująco,ale boję się,że nasza znajomośc zatrzyma się na przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja obiektywna
Boję się,aby go nie wystraszyć,już niejedna próbowała go "uwieść",a ja nie potrafię tak bezczelnie podrywać go,jestem raczej dyskretna:dłuższe spojżenie w oczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja obiektywna
a nasze rozmowy są takie...elektryzujące...czasami znajomi mówią,że wygląda to tak jakby dookoła nas nikogo innego nie było,choć jest całe grono znajomych...maalutka:powtarzam znak zodiaku jest to informacja dla mnie nieistotna..mam inne priorytety...sorry zrobiłam błąd,dopiero zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja obiektywna
a ta buźka też przypadkowo mi się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×