Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emmi79

szukam kogoś kto czuje się dziś samotny

Polecane posty

Gość emmi79
..ale to jest miłosć platoniczna??...czy On też kocha...ale z jakiegos powodu nie mozecie byc razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
........a ja mam taki problem ze przyjaciółka mnie opuszcza ....wyjezdza sobie do męża na stałe do Anglii.....a mnie tu zostawia...mnie biedną nieszcześliwą........tylko sie pohlastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
oj,moze dziewczyna nie chce o tym mówic.......szkoda bo moze byłoby jej lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
....jak widze chyba wszyscy są szczęśliwi...bo nie ma tu smutasów.....nikt nie chce pisac...:-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
Emmi,nie hlastaj sie......to moze ja cie adoptuje? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaa
jest zonaty, dobrze mi sie z nim gada i tylko gada, on chcial czegos wieecej-=kiedys sie przytulil, ale ja ciagle go "ucinalam", naprawde fajny z niego facet, dosc religijny jest, podnosi mnie na duchu, a raczej podnosil, bo zona sprawdzila bilingi i jest d.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
...myslisz że mogłabyś.......?? może jeszcze kiedys wróci i nie bedzie tak zle......stara przyjazń nie rdzewieje.....;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
....w srodku upalnego lata szukasz smutasów....pojechali wszyscy na wakacje:D.....na jesien sie zjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
oj,hejkaaaa,to cięzki temat....bardzo cięzki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
hm...........co Ci mogę doradzic.....rozumiem ze kocha zonę?? to żeczywiscie masz problem..chyba nie chciałabym byc w Twojej sytuacji.....ale wiesz....napewno spotkasz jeszcze kogos kto odwzajemni Twoje uczucie..i zona mu nie bedzie sprawdzać bilingów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
Hejkaaaa a powiedz,ile sie znacie,w jakich okolicznosciach się poznaliscie...duzo czasu spędzacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
...ja bym sobie na TWOIM miejscu odpuściła....dla WAS tak bedzie lepiej....nie pogłębiaj sie w to..bo pózniej bedzie tylko gorzej....znajc sobie inny obiekt wzruszeń..tylko ma byc...WOLNY......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaa
nio :) ale najgorsze ze miala byc to przyjazn, wiem ze nie istatnieje cos takiego ale coz... chcialam go miec jako znajomego, bo naprawde moge mu powiedziec wszystko i tego nie roznosi ehhh :( ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
..a ja sobie słucham muzy........i lzej się robi na sercu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaa
znamy sie od tego roku, poznalismy sie w milych okolicznosiach, ja na poczatku nic nie zalapalam... dopiero pozniej mi powiedzial, ze mu cieplo przy mnie i mnie przepraszal ze myslal sercem a nie glowa, wtedy powiedzialam ze nie ma za co... ale teraz bym mu powiedziala co ze mna zrobil :( kiwamy sobie z daleka, rozmaiwalismy 1,5 miesiace temu :( na skype 3 dni temu, roznica wiekowa 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
oj,facet to facet,przyjacielem kobiety nie będzie....bo się zabiera do przyjazni z innej strony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
.......wiem......że ważne jest dla Ciebie zaufanie.....ale zobacz to facet..(w dodatku ma zone)....jeśli go kochasz...to napewno cierpisz z tego powodu..ja Ci radze znajc sobie przyjaciółkę.....i zacznijcie szukać fajnych towarków......hm........a takich nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
to jest juz dojrzały...albo w tym wieku magicznym 33...a ile ty Hejkaaa masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
..ide na papieroska...zaraz wracam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
Emmi,nie pal bo się nabawisz jakiego pasorzyta! ! ! Poskacz lepiej na skakance,będziesz miała powera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaa
ja 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
a wiesz że chętnie bym poskakała........tylko mi dzieci skakanke gdzies posiały.. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
....ja mam 26.........i 2 miesiące temu urodziłam małą mulatke.....tylko ze do mnie nie podobna...bardziej do chrzestnej.. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
....ja mam 26.........i 2 miesiące temu urodziłam małą mulatke.....tylko ze do mnie nie podobna...bardziej do chrzestnej.. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
krowunia.......a Ty z kąd klikasz.......i masz faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
krowunia.......a Ty z kąd klikasz.......i masz faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
No to on chyba jest twoją pierwszą powazna miłoscią.....bo imponuje ci dojrzałościa....ale on Ciebie swoimi czułymi słowami zakręca wokół siebie w sieć,z której kiedys się nie wyplączesz i będziesz cierpiec... Moze lepiej porozmawiaj z nim na powaznie,co dalej on ma zamiar robić...?Bo to on jest w zwiazku stałym,niech sie zdecyduje na kim mu zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
Emmi,ja juz stara d...pa jestem,faceta mam ...a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaa
wiesz co imponowac dojrzaloscia to nie, bo jest nawet brzydki i za stary dla mnie, mi o nic nie chodzi tylko miec go jako znajomego :O niestety to niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowunia niunia...moze byc
Emmi,przewaznie tak jest,ze dzieci do chrzestnych są podobne....charaktery często dziedziczą i inteligencję....czasami urodę...i włosy.:D Twoja niunia pewnie będzie wyjatkowa jak dorosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×