Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajahama

milczy

Polecane posty

Gość daj mu kopa w tylek
odpowiedz na pytanie prosze - ile on ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajahama
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa w góre
no zobacz jaki świat jest piękny, ile dobrych duszyczek dobrze ci radzi, mówią prawdę, poznasz fajniejszego, lepszego mądrzejszego , który się Tobą będzie zachwycał pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu kopa w tylek
niektorzy ludzie cale zycie zachowuja sie jak dzieci, nie licza sie z czyimis uczuciami i rania innych. nie warto wiazac sie z kims tak nieodpowiedzialnym - wierz mi. spotkasz w swoim zyciu kogos, kto bedzie cie kochal i szanowal , a takich typow lepiej unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajahama
tylko nie wiem po co go poznawalam ... zeby teraz plakac, uzalac sie nad soba, rozmyslac o nim. Najgorsze jest to ze on nawet mi sie nie podobal, zaczelam sie z nim spotykac tak o. Nigdy nie sadzilam ze ja moge sie tak zakochac. Ide spac. chociaz watpie zebym zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
facet wydawałoby sie w miare dojrzały a takie rzeczy odprawia przeciez on dojrzaly wogole nie jest dziecika jeden..... scyzoryk na takich mi sie otwiera , dobra rada dla ciebie nie odzywaj sie do niego olej tak jak ktos doradzil bo napewno nie jest Ciebie wart!!! z takimi dupkami trzeba ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa w góre
dokładnie tak, wiem że ryczysz bo to boli, swoje wyryczysz a potem może być już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajahama
dobranoc jutro napisze czy sie odezwal czy nie... ja nie bede nic juz pisac. Rzeczywiscie wole teraz sie rozstac, niz gdybym miala dwojke dzieci, Kocham go ale do tego trzeba dwoch osob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu kopa w tylek
tak jest - nie odzywaj sie do niego , badz dumna i szczesliwa, ze dupka sie pozbylas!! bedzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu kopa w tylek
za jakis czas bedziesz go darzyc innym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajahama
hehe :) nio masz racje. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu kopa w tylek
buziaczki i spij SPOKOJNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Cię przekonać....że to tylko chwilowe załamanie....ja myslałam że bez mojego faceta się uduszę:( Ale nie tylko się nie udusiłam...ale przy moim obecnym chłopaku...oddycham pełną piersią:D Fatalnie było przez kilka tygodni...ale to mija:) nie ratuj czegoś co po prostu nie ma sensu...znaczy dzwoń do niego, pisz smsy....ale życzę ci żeby to nic nie dało...bo tylko odwlekasz to co musisz przeżyć...z tego co piszesz - ten facet Cię nie kocha...a więc po co to? Chociaż z drugiej strony......każdy musi w zyciu wykonać swoją część aktów desperacji.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
nie zrobisz nic na siłe !! Ty go kochasz ale jesli on tak mówi to bądz pewna ze on Ciebie nie , wlasnie takie dupki tak maja na poczatku zabiegaja , rozkochuja , szpetaj piekne slowka ale to pozory!!! osoby ktore na takich natrafia daj sie nabrac czysta ułuda ! a potem nie wiem malo im wrazen zaczynaja sie nudzic i odchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajahama
satinelle bardzo mi sie spodobal Twoj tekst :każdy musi w zyciu wykonać swoją część aktów desperacji.....:/ Humowr mi sie troszke poprawil Nie wiecie moze czy jest gdzies do sciagniecia download ksiazke " NIE ZALEŻY MU NA TOBIE. Koniec złudzeń – poznaj prawdę o tym, jak rozumieć facetów" Behrendt Greg, Tuccillo Liz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd ściągnąć książkę....ale tak mi się wydaje, że choćby nie wiem ile mądrości tu padło...musisz sama w końcu powiedzieć sobie, że dość już tego proszenia się...no nie wiem...o miłe słowo, spojrzenie...:) Jestem pewna że w końcu uznasz, że swoją dawkę autodestrukcji już przyjęłaś..i wtedy wreszcie bedziesz spokojna....bo na razie to taka szarpanina.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×