Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszonaaaaaa

Jakie leki na alergie w czasie ciąży??? Proszę niech ktoś napisze

Polecane posty

Gość wystraszonaaaaaa

Moze ktos wie jakie leki moge wziasc na katar sienny w pierwszym trymestrze ciąży, pytalam swojego lekarza ale on powiedzial ze najlepiej nic, potraktowal to olewkowo, a ja opadam z sil nic tylko kicham , albo placze, nie moge wyjsc na dwor, probowalam homeopatii, ale nic. Czy ktos moze wie co moge brac, moze ktos jest w podobnej sytuacji. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepiej nie ryzykuj ,najważniejszy jest pierwszy trymestr dla płodu ,może jakoś dasz rade ,mi też było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilka
Ja mam problem z uczuleniem na ręku,nawet nie wiem od czego.I też lekarz nic nie poradził,bo w ciąży nie mozna.a mnie swędzi i coraz tego więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz iść do alergologa lub z wysypka do dermatologa. Ginekolog nie pomoże bo nie wie, jest szansa, ze specjalista albo znjadzie lek albo tak dobierze dawkę by zminimalizowac ryzyko. były juz takie topiki na tym forum i pamietam ze dziewczyny jakieś leki brały czyli jak koniecznie trzeba to sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ja mam alergie, ale nie kicham i nie płacze tylko mam takie czerwone wybroczyny na szyji i twarzy. Lekarz nie pozwolił mi stosować moich kremów na uczulenie (tych ze sterydami oczywiście jak np Cutivate) ale powiedział że doraźni mogę wziąć Allertec, więc jak mnie bardzo "wywalało" to brałam. To tego piłam wapno i od paru dni smaruje się maścią propolisową 7% i to wszystko. Kusiło mnie żeby posmarować się tym kremem na uczulenia ale skoro nie można to nie - lepeij żebym się trochę przemęczyła niż mojemu dziecku miałoby się coś stać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja mialam ten sam problem w ciazy.Lekarz zabronil mi stosowac nawet masci,bo podobno 10% dostaje sie do wewnatrz organizmu,o lekach juz nie wspominajac.Umeczylam sie nieprzecietnie,ale w drugim symestrze ciaza mi sluzyla,alergia ustapila i wrocila dopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×