Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość O masz zaraz padnę

Miał byc chłodny i deszczowy lipiec, a tym czasem są upały nie do wytrzymania!!! Pot się ze mnie leje nawet jak siedzę i nic nie robię! No i nie mam czym oddychać :( Wykończą mnie te upały, cholera ja chcę ochłodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masz zaraz padnę
Ku**wa w końcu nie mieszkamy w Afryce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie chce wam sie rzygać
? Ja od rana nic nie mogę jeść, non-stop jest mi niedobrze, wczoraj było to samo, tylko piję i piję, w głowie mi sie kręci, mroczki przed oczami.... Zawsze tak miałam. Nienawidzę skwaru!!!!!!!!!!!!! Ps. W ciąży nie jestm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masz zaraz padnę
nie rozumiem tych co twierdzą, żę jak jest 33 stopnie, to jest super, a jeśli ktoś się w taką pogodę źle czuje, to znak ze jest wieczną marudą i gburem. Gdybym ja się w taki skwar nie pociła i nie dusiła, to też bym lubiła taką pogodę!!! Dlaczego u nas jest bardziej gorąco niż w Hiszpanii??? Nie mogę tego zrozumieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmorska dzieweczka
cicho...wyjeżdżam nad morze, ma być dalej taka pogoda! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie znoszę
a najlepsze że góra prasowania na mnie czeka i stale rośnie - bo jak tu prasować jak jest i bez właczonego żelazka strasznie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masz zaraz padnę
Ta jasne! Ty się bedziesz wylegiwać nad chlodnym morzem, a my się tu w murach miasta bedziemy kisic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniwa
Lato jest wiec gorąco musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie tropiki
do cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmorska dzieweczka
To idzcie na jakiś basen zimny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie znoszę upalów
:-oNiech się wreszcie ochlodzi bo dostane pierdolca od tego skwaru:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzka natura
A to za zimno, a to za cieplo, a to za... ;) Ciagle nam zle :) Spoko, spoko, ja tez taka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie-nie fajnie
UWIELBIAm takie marudy. Goraco- źle. Zimno - źle. pada deszcz-źle. Świeci słońce - źle. I tak wkoło. Bleeeee ..... mi jest źle jak słucham albo czytam takich malkontentów. Wykónczcie się może od tych upałów ( tak jak piszecie) bedzie lepiej dla nas wszystkich bo nie będziemy słuchać marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmorska dzieweczka
Proponuję przenieść się gdzieś na północ :P W zimę źle, bo zimno, w lato źle bo gorąco! Nalejcie sobie zimnej wody do wanny i tam siedzcie orzez 15 minut, zorbi wam się lepiej :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
a jaki bedzie sierpien???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób coś, żeby obnizyć temperaturę w mieszkaniu/domu. ja przez prawie cały dzień mam zasłonięte żaluzje w pokoju. Otwieram je dopiero na wieczór. Może masz takie urządzenie, coś w rodzaju inhalatora, które stawia sie w pomieszczeniu i leci z niego para wodna? Można wlać zimnej wody z lodem, żeby schłodził i nawilzyl powietrze. No i oczywiście dużo pij (woda z lodem) i leciutko sie ubieraj. Po połudnu przebywaj w pomieszczeniach, których okna wychodza na wschód - tam jest chłodniej. No i nie ma sensu otwierać okien w domu, skoro na dworze jest taki gorąc. Bierz czeste zimne prysznice.Jak mi coś jeszcze do głowy przyjdzie, to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
pij wode uwazaj na przecigi bo zamaist sie ochlodzis moze cie przewiac siedz w cieniu nie narzekajmy na upaly beda i sie skoncza. ladujcie akumulatory poki jest ku temu okazaj bo pozniej znow nas czeka 8 miesciecy zimna i szrych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak maruda to na całego
pewnie będzie lało bo jadę na urlop w drugiej połowie sierpnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że upał to jeszcze mam słuchać czyjegoś narzekania :O Wystarczy mi upał. Jakiś narzekacz co brzęczy za uchem to za duzo jak na moją wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tu nie właź tu są
cierpiący którzy chcą sobie ponażekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudzie
jak ja uwielbiam takich co to im się nigdy nie dogodzi... :/ Przeciez my w Polsce mamy zimę przez 90% roku, wiec nie narzekajcie - zaraz się skończy ten "skwar nie do wytrzymania" i znowu będzie zimno i lało - jak przez większość roku... A co maja powiedzieć Ci, którzy lubią ciepełko i męczą się jak nie ma słoneczka i zimno jest...? Ludzie, dajcie nam się nacieszyć tą pogodą! nie każdego staćna wyjazd w tropiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę
przestańcie wypisywac, że jak ktos nie lubi upałów, to wiecznie narzeka i nie da sie mu dogodzić ja nieznosze upałów, kocham łagodnż pogode, może padać, byleby nie paliło przez prawie juz dwa tygodnie teraz normalnie cierpiei mam do tego prawo do cholery! nie każdy ma pieprzone wakacje i mioze siedziec w cieniu nad wodą wiec nie uogólniac, temaperatura 35 st to na pewno nie jest komfort dla człowieka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masz zaraz padnę
A ja właśnie lubię zimę i wtedy nie narzekam!!!!!!!!!!! Do wanny nie mogę wejść bo siedzę w pracy :( Poza tym jak ci sie nie podoba moje narzekanie, to wypier***laj stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóz za kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×