Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_bardzo

świnia chyba

Polecane posty

Gość smutna_bardzo

pisal sms, chcial sie spotkac, wyszla afera z zona, milczy, czasem cos skrobnie na skype :( swinia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
wlasnie, ze on sie do mnie doczepil, nawet nie wiem kiedy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
no wlasnie staram sie, ale chyba nie umiem... a taki kurde religijny niby :O zreszta mi tylko o znajomosc noarmalna chodzilo... sprowadzialm go na ziemie i chyba sie obrazil na amen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ty jestes
naiwna. nie obraził sie, tylko szuka następnej. :) bardziej naiwnej i pozbawionych zasad. a jak chcesz zwykłych znajomosci, to poszukaj ich wśród wolnych chłopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
kurde ale to naprawde fajny facet, inne babki odpadaja, zona ma go pod pantoflem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
wiedzialam, w nic sie nie pchalam, zupelnie mi sie nie podoba, jest brzydki, ale kurcze... no nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
up... niech mnie ktos kopnie w d,,, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieprz
Swinie to sa na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
najgorsze, ze to byl chyba jego pierwszy w zyciu "odskok myslowy" od zony, ja na poczatku mialam go w d..., ale potem sie wkrecilam, mimo ze mu nic nie mowilam, wiem, ze ejstem glupia, ale co zrobic rzucic sie z mostu???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badz naiwna
smutna albo bylas naiwna albo wyrachowana zapamietaj sobie, zawsze w takiej historii naplują tylko na tę trzecią, zona przejdzie pieklo jak ja bedzie zaniedbywal, ale na zonę jawnie nikt nie napluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
zaskakuje mnie naiwność kobiet, które spotykają się z żonatymi: "najgorsze, ze to byl chyba jego pierwszy w zyciu "odskok myslowy" od zony" ... i pewnie byłaś pierwszą w jego życiu osobą, z którą rozumiał się tak dobrze... jeśli spróbował raz skoku w bok z Tobą, to nie znaczy, że byłaś pierwsza, i że będziesz ostatnia! a gdyby zostawił żonę dla Ciebie, to w przyszłości pewnie zrobiłby to samo z Tobą! Ale po co się nad tym zastanawiać, lepiej myśleć, że to ja jestem taka wyjątkowa, bo leci na mnie żonaty facet! wstydzę się za was kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
nawet go nie pocalowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
no i dobrze a nauczke na przyszłość już masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
tylko sie zastanawiam czemu taka glupia jestem :O ale milosci mi brak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co pierwsza rzuci kamien
iiii....a nie wiesz kogo on TAM lizał przed Tobą,:o więc nie ma co plakac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa łania
faceci uwielbiaja sie zabawiac w ten sposob. a babki cierpia ( i zona i ta druga) zupelnie bez sensu. im jestem starsza tym bardziej mierzi mnie ich zachowanie. wiecznie sie slinia, i patrza beszczelnie na cycki.bleeeeeeeeeee a chodzi tylko o łowy nie smuc sie nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
nawet nie wiecie jakbym chciala miec go w d... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
co musisz usłyszec , zobaczyc, przezyc, przecierpiec,zeby zrozumiec,ze nie ma sensu zawracac sobie głowy zonatym kolesiem??? czy kazda zapowiadająca sie kochanka musi miec taka sieczke w głowie i w sercu ?czy naprawde tak ciezko popatrzec na cała sytuacje krytycznym i obiektywnym okiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
wlasnie ogladam jego fotki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
duze brawa. miał nosa kręcąc sie koło twojego tyłeczka. i tu nagle zonk- w postaci żony. odpuść sobie. chyba,ze lubisz sobie popłakac i zafundowac nową porcję zmarszczek, których sie juz nie pozbędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnia-skoro cię podrywał a ma żonę.....a może chciał poprostu stworzyć niewinny flircik i zostać z tobą dobrymi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
tylko, ze ja za bardzo wrazliwa jestem :O nigdy bym,jednak nie przypuszczala ze go tak polubie :( po co ja tam jechalam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
A czemu chesz miec go w dupie.........zadzwon do jego zony i zapytaj kiedy on przyjdzie do ciebie bo teraz twoja kolej i sie stesknilas.......i wtedy miej go w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
facior :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior ma racje
skoro tak cie za nim sciska, to zadzwon i zapytaj kiedy konczy sie jego słuzba u boku zony. bo teraz twoja kolej. potem do ciebie zadzwoni kolejna lafirynda i zada ci to samo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo smutnej
zostaw to, nie warto, trafi swoj na swego i dam Ci radę: pokazuj kazdemu uśmiechniętą buzię, niech nikt nie wie, że cierpisz..świat nie wierzy łzom.. a o tym kolesiu myśl z politowaniem masz przyjaciela ? masz oparcie w domu? tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×