Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikunia....

jak poznac ze facet sie znudzil???

Polecane posty

Gość nikunia....

czy po takim czyms mozna swierdzic ze sie znudzil: nie chce ze mna wychodzic tylko woli kolegow i kolezanki, jak widzi ze mi smutno to nie chce mu sie mnie pocieszyc chociaz kiedys to robil, jak pisze smsy to zazwyczaj nie odpisuje bo mu sie nie chce , kiedys pisal sam od siebie cos a teraz tylko ja zaczynam pisanie smsow, jak ja nie spytam czy sie spotkamy to sie nie spotkamy ??? jak myslicie? bo chyba powinnam to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej niestety
z przykrością stwierdzam ze tak !!! to koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgdcfazre
ja tez mysle ze to koniec...chociaz rozmowa z nim powinna Ci wszystko wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhetcrtutryg
jak Ci nie zalezy to zakończ,a jak tak to zwolnij tempo zacznij lekko go olewac to się nawróci,nie daj mu odczuc ze jest na 1-ym planie zajmij sie innymi rzeczami mówiąc brzydko troszke go olewaj ,to zawsze przynosi efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia....
no wlasnie tylko nie wiem jak mam to zrobic bo on ostatnio stal sie moim calym swiatem! jak sie z nim nie spotkam to i tak co chwile zastanawiam sie co on robi,czy tez mysli o mnie itp...on twierdzi ze jego zachowanie takie bo chce troszke ode mnie odpoczac,moze naprawde powinnam sie tak nie narzucac i dac mu wiecej swobody? bo ja go naprawde kocham i nie chce go stracic, on tez mowi ze bardzo mu na mnie zalezy i jestem najwazniejsza i chcialby czasami spedzic czas ze znajomymi a nie tylko ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahaha
musisz mu pokazac ze nie tylko on sie liczy! znajdz sobie jakies zajecie i nie mysl o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnie zakoncz znajomosc
i sie dziewczyno dalej nie mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole
widze brzydal,ze szukasz kontaktow? idz do dupy gamoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydla87
oj nie rozbudzilas w nim milosci a on nie byk na tyle zakochany wtobie zeby mu to wystarzcylo z przkroscia stwierdzam jezeli sie nie polepszy tosie powinno skonczyc ty to skoncz aby poznac cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robespierre
jemu juz na tobie raczej nie zalezy mialam kiedys faceta , tez na poczatku nie widzial poza mna swiata , poczatek to byla eksplozja , trzesienie ziemi , chwile potrzymalo , a po paru miesiacach zaczelo mu sie nudzic; coraz rzadziej sie ze mna kontaktowal , bez mojej inicjatywy to chyba nic bysmy nie robili , smsy bardziej suche , mniej zainteresowania , maile bardzo rzadko , niby twierdzil , ze mnie kocha , ale to taki frazes tylko; no i w koncu sie zakochal w kim innym chyba pora zwijac zagle , szkoda twojego czasu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydla87
przyzwyczaj sie do tego ze nie bedizesz z nim ze nie doznasz MILOSCI z nim i odejdz z podniesiona glowa choc w oczach lzy ty robisz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia....
no ale jak mam odejsc jak ja go kocham i to bedzie strasznie bolalo? jak mam sie odkochac i zapomniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za naiwne pytanie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zastanawiasz się czy z nim zerwać... to znaczy, że już Ci przestało zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw powinnas sie odsunąć od niego i zobaczyc czy sie postara... jesli za jakis czas to nie poskutkuje to sie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo: powiedz mu najpierw w rozmowie o co chodzi, jesli slowa nie poskutkuja to najlepiej zebyś sama przestala pierwsza dzwonić, pisać i proponowac spotkac, przestan miec dla niego czas itd BYć może znudził się Toba bo mu się narzucasz za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×