Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gs0ia24

najlepsze biuro podrozy w Wawie??

Polecane posty

Gość gs0ia24

Jakie mozecie polecic biuro podrozy w Warszawie, gdzie maja aprawde super ceny i super oferty sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gs0ia24
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sigma travel i opal travel. sprawdzone, ale ceny niskie nie są. a gdzie chcesz jechać? może coś jeszcze doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkankdnas
ale jaja ostatni raz napisalas w 2006 a teraz up ::D:D:D:DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno wyjdzie z tego :0
ja polecam takie biuro podrózy w Złotych Tarasach bardzo solidnie mnie obsłużyli ale ogolnie to odradzam wycieczek z Almaturem i Triadą a polecam Neckermana i Alfa Star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko TUI. Może byc też Rainbow Tous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek8833
Niedawno wróciłem z Egiptu i było rewelacyjnie. Każdemu polecam to miejsce! A spływy Nilem to już w ogóle poezja. Ja last minute w promocyjnej cenie znalazłem na stronie www.odlotowepodroze.pl i tutaj też wykupiłem sobie wycieczkę online. Prosta rezerwacja, prosta płatność, no i wszystko szybko przebiegło. Dobra rzecz też jest taka, że mają aplikację mobilną, także sobie sporo rzeczy pozałatwiałem z tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Naprawdę ekskluzywne wycieczki robi biuro Planet Escape ( www.planetescape.pl ). Jeśli ktoś chce zakosztować prawdziwego luksusu to zapraszam do nich. Ja z żoną byłem z nimi w Kenii, w Willi Alfajiri zlokalizowanej nad samym oceanem. Powiem tylko tak w skrócie – 4 łazienki, 4 pokoje, willa spokojnie pomieściłaby 8 osób...Pełen przepych, ale było warto. 10 dni jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Ja jeżdżę co roku na Rancho Oland ( www.oland-wczasy.pl ). Mają tu niewygórowane ceny i miłą obsługę, bardzo dyskretną. Zdarzyło mi się nocować zarówno w domku, jak też w pokoju w specjalnym ośrodku Zacisze na terenie rancza. Warunki bardzo komfortowe w obydwu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://wyloty-z-niemiec.pl/ wylatywałam z Warszawy ;) Wszystko świetnie zorganizowane, żadnych nieprzyjemności. Wcześniej niestety nie mieliśy dobrych doświadczeń z biurami podróży. W te wakacje też na pewno też ich wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimola

ja w Wawie jestem zadowolona z Coral Travel - fajne biuro, dobrze prosperuje, jest ubezpieczenie. jak dla mnie to na prawdę fajna opcja i bardzo udane z nimi wyjazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza

Jakiekolwiek biuro z certyfikatem rzetelnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tost

I co ten certyfikat daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza
1 godzinę temu, Gość tost napisał:

I co ten certyfikat daje?

Wiesz, że nie maja długów i nie zostaniesz sam na drugim końcu świata, jak biuro się zawinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiska

Wakacje spędziłam w Grecji. Byłam z biurem podróży i Coral Travel idealnie zorganizował ten wyjazd. Wszystko na czas i na swoim miejscu! bardzo zadowolona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak biuro jest na prawde dobrze i sprawdzone. jestem zadowolona i przede wszystkim udało sie wypocząć!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coral Trave - faktycznie, dobre i sprawdzone biuro. także jestem zadowolona. warto z nimi jechać na wczasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×