Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **************************

praca i sex

Polecane posty

Gość **************************

Jak myślicie czy warto zaczynać romans z kolegą z pracy??? Coś wisi w powietrzu, atmosfera jest bardzo napięta, a ja nie wiem co zrobić. Chcę tego, chcę JEGO, ale czy warto...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojo
bedziesz płakac!!!najgorsze co moze byc romans z facetem z pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberska
Czy ja wiem czy będziesz płakać...? To w sumie zależy od faceta i od tego, czego obydwoje oczekujecie. A jeśli okaże się, że to coś więcej niż zwykły romans w pracy? Ja nie żaluję. W moim przypadku nasze stosunki w pracy nie pogorszyły się. Zawsze mogłam na niego liczyć, a on na mnie, rozstaliśmy się, ale do tej pory jesteśmy przyjaciółmi. Tylko trzeba sobie powiedzieć szczerze, czego się oczekuje. I uwaga: nawet jeśli to z założenia ma być romansik, to niestety kobiety mają coś takiego w swojej naturze, że w pewnym momencie zaczynają wymagać czegoś więcej. Trzeba być szczerą/ym ze sobą i z tym drugim kimś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto;> Dla wspomnień chociażby...zresztą skoro chcesz to spróbuj....z jakiegoś powodu na pewno będziesz jeszcze plakać na tym łez padole;)...więc jak nie wyjdzie to najwyżej szlochniesz ze trzy razy....ale przeżyjesz...kto nie ryzykuje.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×