Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pościągam je sobie

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE PIOSENKI O MIŁOŚCI - PODAWAJCIE TYTUŁY

Polecane posty

Gość pościągam je sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historia miłosna 06
rozynek - historia miłosna sumptuastic - mów mi szeptem kołysanka za jeden uśmiech twój m. szceśniak - zaczekam przytul mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mowia ze to nie jest
milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhhihihihahahah
universe i beata kozidrak-tyle chcialem ci dac czerwone gitary-wielka milosc farba-zagubiony ksiaze universe-w taka cisze i jeszcze troche jest ale musze sie zastanowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościągam je sobie
wczoraj słyszlałam w radiu w pubie ładną nową piosenkę facet ją śpiewał nie wiem kto to był moze piasek moze wydra hmmmmmmmmm macie jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niehc nie mowia ze to nie jestes miłosc goya smak twoich słow urszula dzis juz wiem dodzia 2 bajki:) celine dion - power of love, je t'aime encore:) i inne, te po francusku szczegolnie, i ta Jossin cos tam jesli ciebie by nie było:) francuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancerka z saskiej porcelany wygrywa:P smutna jest bardzo ale piękna. Jakiś zespół dziecięcy to śpiewa, małe słowiki bodajze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka w czerwonej sukience
Dżem: "Tylko ja i Ty" Olga Szomańska i Przemysław Branny: "Niech mówią, że to nie jest miłość" Varius Manx: "Piosenka Ksiezycowa" Farba: "Chce tu zostać" Krzysztof Kiljański & Kayah: "Prócz Ciebie, Nic" Edyta Bartosiewicz: "Ostatni" Selena: "Dreamin of You" Chlopcy Z Placu Broni: "Kocham cię" Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz: "Trudno tak" Sade: "No ordinary love" Edith Piaf: "Hymna a l'amour" Vaya Con Dios: "What's a woman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczko z saskiej porcelany twarz masz białą jak aksamit laleczka z saskiej porcelany lubie taki smutek w piosenkach maja je francuskie i kiedys polskie jak ewa demarczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsaxvjKAV
Tomasz żółtko kochaj mnei i dotykaj Pih nigdy już nie wróci łzy gdybyś był sławek uniatowski wciąż wierzę w nas sławek uniatowski kocham cię anita lipnicka ostatni list pisacek teraz płacz edyta górnika nie proszę o więcej farba chce tu zostać szymon wydra bezczas lady pank zawsze tam gdzie ty DKA tylko ty kochanie Gramatikk list do ciebie gemini od ciebie o krok strachursky do końca moich dni ira bez ciebei znikam kasai kowalsa bezpowrotnie kasia kowalsa a to co mam kobranocka kocham cie jak irlandię sumptuastic bo mam ciebie sumptuastic kołysanak urszula dzis już wiem, virgin 2 bajki virgin kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie poproś do tańca (w wykonaniu J. Steczkowskiej) Więc można kochać - Grzegorz Turnau Schyłek lata, Dobrze byłoby już zawsze, Wolni w niewoli, Kiedy mnie malujesz - Kasia Stankiewicz Ty i ja - Wilki Chciałbym umrzeć z miłości - Myslovitz wiele tego, ale nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pudelsi są nieźli :D właśnie sobie puściłam, od razu weselej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata Przemyk - \"kochaj mnie jak wariat\" - też miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×