Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ernest Kowal

Jednak chcę się ożenić z inteligentną brzydulą

Polecane posty

Gość Ernest Kowal

I takiej się będę trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jaki jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica21
brzydulka może z czasem wyładnieć tak że będziesz zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
a jeśli jest piekna i inteligentna, to odpada? musi spełniać dokładnei te dwa wymienione przez ciebie warunki? a ty może jesteś piękny i ...hm nie za mądry? pytam, bo moze masz taktykę na zasadzie: przeciwieństwa sie przyciągają... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor i kocica 21 i wasze wypowiedzi pieknie tlumacza ze kobiety z uroda sa dla mezczyzn bez wyobrazni:P) facet z wyobraznia widzi, ze z tej brzyduli da sie cos zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest Kowal
Właśnie podpisuję się pod tekstem wodna_lilia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
bo podobno co to jest prawdziwa miłość, wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne umieją zaledwie uwodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ameczko to jets prawda a dlaczego? bo piekna wchodiz w \"milosc\" tylko na zasadzie chcem, i mam, a potem jest zabawa hulanki, on jest itp ona ksiezniczka on sluzy. Nie ten to nastepny itp a brzydka? chce i niekoniecznie ma, doznaje bolu i smaku tesknoty, wie co to milosc, ze to nie tylko hulanki i swawole ale i choroby i smutne dni. ze to cos na trwałe, ze nie tlyko jak dobrze ale i zle. jego szczescie jets jej, nie traktuje go jak \"podnozek\'- to slowo jedenj z takich dam, ktora mi sie tak zwierzala o facetach jej zycia:) traktuje jak czesc siebie go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest Kowal
Ja właśnie chciałbym poznać taką kobietę , która doceni że ważniejszy jest związek dwojga osób niż hulanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
tak właściwie, to (wiem, wiem - banał, ale jaki prawdziwy!!) nie ma brzydkich kobiet, tylko sa bardziej lub mnie zadbane. i super jeśli facet potrafi dostrzec w kobiecie to ukryte piękno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
skoro ma byc mądra, to będzie wiedziała co jest w życiu ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko wlasnie, ale faceci sa wygodni wola gotowce:P no to mają:) a serce jets to samo czy kobietka ma makijaz cyz go nie ma czy ma modne ciuchy czy takie mniej fasonowe ma to samo serce:) jak hulanki to we dwoje, hmmm wczoraj ksiezyc swiecił:) kto biegał po łące? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest Kowal
Mnie to wcale by nie przeszkadzało gdyby moja partnerka miała jakieś znamię po operacji lub narośl na nodze , dwie różne piersi , ..............itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
znamiona fajne są:) to takie znaki do wycałowywania.. a piersi to każda z nas ma dwie różne;) po łace... ja w wannie lodowatej wody wczoraj posiedziałam i też było cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie Miłosc Ernescie:) kochamy osobe a nie jej okladke czy jakas jedna ceche. Kochamy calą osobę:) Miłość nie szuka swego:) przebacza, kocha beinteresownie, odepchnięta wraca, nie szuka poklasku, nie szydzi, nie krzyczy, mówi, tłumaczy, wspiera, a wszytsko w imię miłości do tej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
bo kocha sie nie za cos, ale pomimo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodowata woda, no tak ;0 taki skwar:) miejsca do wycałownia, piekne na miarę wrazliwosci i miłosci mojgo skarba:) Kochany jest:) prze ze mnie:) Powinni jakies masci wymylsec na powiekszenie piersi choc o ciupinke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest Kowal
Nie miejcie kompleksów kobiety na tle piersi , nie o to chodzi , najważniejsze są sutki do wycałowania i wysysania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×