Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteriagg

rozmowa

Polecane posty

Gość kafeteriagg
hmm...kandydatka,no troche niezbyt trafne okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
moze zle powiedzalem,tak prostujac to ja mam zamiar aby najpierw zostala moja dobra kumpela a reszta to juz potrzeba bedzie czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
Cezary! Tak własnie mysli wielu facetów! Nie bój sie - na początku seksu nie trzeba sie uczyć - to przychodzi samo. Im bardziej będziesz ostrożny w tym kierunku tym wyjdzie Ci lepiej. Jak pokochasz - tak naprawde - to bedziesz wiedział co robić.... I zawsze myśl że to ta jednyna. Dlaczego? Zobacz! My tu teraz dyskutujemy miedzy innymi o tym że często faceci nie wiedzą co w trawie piszczy ;o) I gdybyśmy ich nie kochały to bysmy ich wymieniły - tak sie nie dzieje dlatego próbójemy tym cholerny,m chłopom powiedzieć że nie są bożyszczami i że trzeba to robić inaczej! Głownie est tak że te bezmyśle chłopiska nie rozumieją o co chodzi jednak miłosc powoduje że każda chwila zbiżenia jest chwilą naszej perswazji i ciągłego uswiadamiania ;o) O To tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaCH
kumpela tez niemrawe okreslenie:( przynjmniej mnie kompletnie nie podchodza w obecnym czasie te okreslenia typu laska,lala,kotka,suczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
faceci to ciezki gatunek,idealami nie sa,macie racje czasem chlopa trzeba uswiadomic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
przyjacióła Czarek - PRZYJACIÓŁKA ;O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
czy ja wiem czy kumpela to nie mrawe, bo laska suka itd to nawet mi nie podchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
no wloasnie przyjaciółka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
pogadalbym z wami jeszcze ale musze zmykac,rodzinna impreza;) byc moze wpadne jeszcze dzis,i mam nadzieje ze jeszcze tu z wami pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
szczegolnie z fanka i rzekasłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
To ,,szczególnie'' to chyba jest ogólnie bo rzczywiscie nikogo tu chyba nie ma... chyba ze... mamy cichych obserwatorów... A tak na marginesie to czy Wam kobietom orgazm przychidzi łatwo?Bo ja własciwie mogę policzyć ile razy przez te wszystkie lata go miałam w czasie zbliżenia z moim lubym? Cholera! Jak sie tego nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriagg
szczegolnie bo wy najwiecej tu piszecie;) i konkrety piszecie,bo wiecie co w trawie piszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
I czy to na pewno zależy jedynie od umiejestności mezczyzny... bo ja myśle ze podstawowy problem tkwi w Nas samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
Te problemy raczej maja podłoze umysłowe - jak myslicie co Wam przeszkadza w tym by za każdym razem odczuwać pełny orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaCH
ja myknelam na kawalek arbuzika ;) dlatego mnie nie bylo...wiesz ja uwazam ze przyjemnosci w postaci orgazmu trzeba sie nauczyc jak wszystkiego innego....rozkosz trzeba umiec przezywac ona kumuluje sie w mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaCH
i tu np jest odpowiedz czemu mezczyna czasem zawodzi....sporadycznie chodzi tu o wiek...wiekszosc akcji to glownie problemy roznego rodzaju ....umysl jest zajety czym innym i nie mozna sie skupic na doznaniach cielesnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam sie
Orgazm zalezy od partnera glownie,ale w pewnym stopniu tez od nas.Jesli my znamy swoje cialo i powiemy partnerowi jak,gdzie i co ma robic to bedzie dobrze.Przede wszystkim mezczyzni czesto dochodza szybciej i dlatego my pozostajemy niezaspokojone niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×