Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisiaB

Co sie stanie jak po porodzi 2 tyg zacznie się nosic cieżkie rzeczy??

Polecane posty

Witam, Ok dwa tyg. po porodzie zaczełam nosić ciężkie rzeczy. Nosiłam sama wanienke z woda do kąpania dziecka (mężowi albo sie nie chciało albo go nie było - w pracy na noc) i czasami zakupy bo nie miał kto mi pomóc. Jestem już miesiąc i 9 dni po porodzie. Jednak oprócz różnych bóli odczuwam też w cewie moczowej (chyba tak sie pisze) ciagnięcie na dół. Gdy się załatwiam, gdy na klęcz ąco podnosze moje maleństwo aby mu sie odbiło badź gdy długo stoje czuje jak tam czym sikam wszystko mi opada. Prosze o pomoc gdyż przed porodem babca mnie ostrzegała abym ni nosiła bo zerwe sobiemacice. Jednak nie wiem czy to własnie tego objawy zy może czegoś innnego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza skarbie
nie ma z tym żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTE
Czasami osuniecie sie macicy to skutek porodu i nie ma zwiazku z podnoszeniem ciezarow.Ja zaczelam podnosic dosyc ciezkie rzeczy tydzien po cc i nic mi nie bylo i nie bolalo.Idz do lekarza,bo z tym nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dbać o siebie, choć jak piszesz jesteś zdana na siebie ale ogranicz do minimum podnoszenie ciżężkich rzeczy jesteś jeszcze w POŁOGU więc z tym nie ma żartów o.k. Kobiety jednak są silne i muszą dać rade i wierze, że dasz!!!!!! Pozdrawiam i gartuluję maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×