Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna Zrezygnowana

on Już mnie chyba nie chce

Polecane posty

Gość Taka jedna Zrezygnowana

od 4 dni mój chlopak sie do mnie nie odzywa a jak juz sie odezwie to olewająco... nie dzwoni nie odpisuje nie odbiera ... !! mam jeszcze troche nadzieji ze jednak bedzie lepiej!! nie wiem co ze soba zrobic !! Same łzy mi sie leją :(:( Dziewczyny pomóżcie mi co ja mam zrobić :(:( ... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim przestań sę narzucać,daj mu troche wolnosci;)jak przemyśli to sam się pierwszy odezwie,a tak to tylko go nękasz i jeszcze bardziej go to pewnei irytuje... poprostu nie odzywaj sie i niech sie on pierwszy odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomboy
morela ma racje. olej go na kilka dni. poczekaj. jak mu zalezy to sie sam odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie siedze i czekam. I sie nie odzywam od wczoraj. Co prawda ja juz wiem ze mojemu srednio zalezy, ale mam jakas nadzieje ze cos go ruszy. Ostatnio za bardzo sie narzucalam, wiec teraz koniec. Niech posiedzi sobie \'sam\', pomysli..Mam nadzieje ze to dziala na facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomboy zadna morela tylko morelka:p:p łozbuzie jeden :p a sposób ktory opisałam jest sprawdzony w 100%,potem facet sam sie dopytywał co sie stało ze taka cisza ze sie nie odzywałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mocno
nie odzywac sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az trudno uwierzyc ze takei nieodzywanie sie moze cos dac. Naprawde dziala?Nie raz tak probowalam robic ale nigdy nie udalo mi sie wiecej czekac niz dzien. A dzien to byla taka granica tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Zrezygnowana
ehh... ok ale ja długo nie wytrzymam !! to jest sielniejsze ode mnie. Zawsze sobie gdzies tam po cichu mówie ze się nie odezwe i co ... zawsze ja pierwsza podam ręke !! nie potrafie tak.:(:( On już poprostu mnie nie kocha, taki jest moje zdanie .:( Dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatem
morelkowe czekanie, miło jak zapyta a co sie stało:P ;) nie odzywamy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×