Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

centurychild27

najlepsze rzeczy jakie robia nasze półówki

Polecane posty

Przegladając tamaty na kafe,mnostwo jest tematów typu \"CO OBRZYDLIWEGO I WSTRETNEGO ROBIą NASZE PółóWKI LUB NASI EX\". Dlatego może popiszemy co najlepszego robia nasze ukochane lub ukochani i za co ich kochamy Moja ukochana: -pozwala wychodzić mi na noc i zyczy milej zabawy -nigdy nie dzwoni podczas mojego wyjscia,chyba ze musi -codziennie mówi ze mnie kocha -pilnuje moich finansów bo jestem za rozrzutny jak twierdzi -pozwala mi czasem godzinami siedziec przed kompem -oglada ze mna mecze choc nie przepada -dba o moje zdrowie bo wie ze nie znosze lekarzy -wie co lubie -i wiele,wiele innych rzeczy i jeszcze dłuuuuuugo by wymieniac zalety bo choc ma również wady to tego sie nie dostrzegam bo najzwyczajniej w swiecie po prostu ja kocham i staram sie jej odwdzieczac jak tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Robert -gotuje prawie codziennie -robi zakupy -przynosi mi sniadanie do lozka jak ide pozniej do pracy - placi za moj telefon komorkowy -pozwala jezdzic jego nowym autem - ogada seriale z i wogole jest najlepszy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaotic
a moj -przynosi mi sniadanie do lozka -baz okazji daje mi kwiaty,zawsze stawia przy lozku jak spie a on wraca z nocy -gotuje -opiekuje sie mna i moim synem -wyrecza mnie prawie we wszystkim -i nie jast zazdrosny i kocham go za to wlasnie jaki jest!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój miś
- wychodzi z pieskiem kiedy mi sie nie chce - gotuje pyszne obiadki - robi zakupy -ma do mnie swiętą cierpliwość !! - rano robi mi rano kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj niuniek
-nie budzi mnie rano jak wstaje do pracy, bo wie ze uwielbiam spac, albo ze moge jeszcze pospac z godzinke do swojego wyjscia wiec zachowuje sie bardzo cicho -codziennie mowi mi ze mnie kocha, nawet kilka razy dziennie -jak jestem smutna to robi wszystko bym sie usmiechnela -wyglupia sie ze mna -jak mamy zamiar obejrzec jakis film i mamy problem z wyborem to bardzo czesto mi ustepuje jak nie zawsze -pomimo iz ma 2 lewe rece do gotowania to zawsze mi pomoze jak go o cos poprosze -jak on cos chce ogladac pozno a ja chce spac (np.mecz albo studio po meczu)to bardzo scisza albo zaklada sluchawki:) ) -zanim pojdziemy spac zawsze zagotuje wode na nastepny dzien bo ja zawsze o tym zapominam. no i wiele wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj wiezie mnie do pracy i przyjezdza po mnie kupuje mi prezenty kupuje mi kwiaty pisze codziennie rano i codziennie wieczorem robi mi popoludniowa kawke przygotowuje cos do jedzonka gra ze mna w tenisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj: pomaga mi przy robieniu jadzonka pozwala mi wybierac filmy i nigdy nie chce ogladac horrorow jak jestem u niego, bo wie ze nie lubie :P daje kwiatki bez okazji kazdego dnia mowi ze mnie kocha sprzata :D scieli lozko jak mi sie nie chce zawsze jak ma auto to mnie odwiezie do domu jak musze sie uczyc to siedzi cicho, zaklada sluchawki jak chce czegos posluchac, czyli po porstu nie przeszkadza mi :) zawsze pojdzie ze mna do sklepu odprowadza mnie zawsze pod dom, na uczelnie albo gdzies tam indziej nie pozwala mi samej noca chodzic:P jak trzeba to przyniesie piwko :P no i tak dalej...oczywiscie kolejnosc przedstawiona przeze mnie jest przypadkowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce
tez tak chce, gdzie wy takich chłopaków znalzłyscie? mój: nie oglada ze mna horrorow bo wie ze nie lubie czesto jak przychodzi do mnie, to przynosi cos na zagryche pomoze mi we wszelkiego rodzaju nauce dzieli sie wszystkim znosi moje fochy jest odpowiedzialny, rzeczowy i nie mowi mi codziennie ze mnie kocha... co prawda nie sa to rzeczy tak piekne jak wasze, i moze dlatego moj zwiazek sie rozpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 23_
a moj jest bardzo kochany ale kwiatka widze tylko na urodziny...kiedys byly czesciej i choc mu mowilam,ze np jeden na 2 miesiace to bardzo mile to dalej nic...dlatego do pewnego czasu ja mu czasem kupywalam (dla niektorych moze to dziwne) ale teraz juz tez nie kupuje bo wolalabym gfo zostawic dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dlatego do pewnego czasu ja mu czasem kupywalam (dla niektorych moze to dziwne)\" Dla mnie to baaaardzo dziwne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×