Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzycho28

Trafiła mi się doświadczona kobietka

Polecane posty

Gość Kiara
sprzedaję Gorące Kubki na plaży w Jastarni, bez większego powodzenia zresztą, może to dlatego że na kilometr wali mi z odbytu benzyną ekstrakcyjną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
to wyżej to jakiś piepszony podszywacz, dzieciaczku nudzi Ci sie?? to zostaw internet i spierdalaj do piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem autora topiku... zawsze ceniłem doświadczone kobiety, pomysłowe i takie, które wiedzą co zrobić z penisem, bo sam do zielonych nie należę :P A to ile miała penisów w ustach, tudzież w innych szparkach jest mi zupełnie obojętne - skoro z kimś jestem, to liczy się tylko TERAZ i być może POTEM; przeszłość jest nieistotna - jeśli decyduję się z kimś na seks, to ofiarowuję całego siebie i tego samego żadam od partnerki, amen. I na pewno nie chciałbym dziewicy na żonę, ani nawet na dziewczynę... Ale to kwestia podejścia i wyznawanych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
Ale mnie wkurzają ci podszywacze, no! To chamy i prostaki a zwinne toto jak małpy! Wczoraj jeden próbował skopulowac mnie analnie i o dziwo udało mu się. Nawet byłam zadowolona ale zachowałam to odczucie dla siebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw się krzychu naucz
wszystkiego od niej a później szukaj dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw się krzychu naucz
żebyś potrafił jej dogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taczej będzie trudno w tym wie
wieku znależć dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krzycha
A ile ona ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krzycha
A tak w ogole - doswiadczona - nie znaczy, ze wczesniej sie "zle prowadzila". Mozna byc z kims w dlugim zwiazku i w ten sposob nabrac doswiadczenia w tych sprawach. Nie pomyslales o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28
a ja bym chętnie poznał oświadczoną, nawet starszą nieco dziewczynę, niestety, czaty, ogłoszenia towarzyskie, randki i inne internetowe serwisy pełne są gawędziarzy płci obojga, a na żywo nie mogę ze względu na rodzaj pracy i pozycję w niej uzyskaną, zatem gosciu ciesz sie z tego co masz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krzycha
I jak Krzysiu - zrezygnowales z niej czy cos sie dzieje miedzy Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×